Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
203 olduğu zaman ne yedin mesela var mı öyle yediğin yükseltti dediğin bişi
O gün kapya biber yemiştim.zeytin de 10 taneydi mesela listede vardı çünkü yüksek çıkınca sordum. Kapya biberi yeme zeytini de 5e düşür dedi. Zeytin yerine komple 1 tatlı kaşığı zeytinyağı da yiyebilirsin dedi. Diğer günler öyle yaptım düştü. En düşük çıktığı gün hindi füme yerine peynir yemiştim mesela. Dün yine yedim yuksek çıktı. Bugün yemedim hindi füme onun yerine alternatif peynir var onu yedim ama insülin yaptım bakalım kaç çıkacak.

Yeni normalim diyelim ya 😂 Aslında bu değerler benim için sarsıcı. Yani hissediyorum kötü olduğumu ve ölçtüğümde de kolay kolay yanılmıyorum. Benim hemen kollarımda bir güçsüzlük bir yorgunluk, hafiften baygınlık hali falan oluyor. Bir de canım çok su içmek istiyor o esnada. Bakıyorum yükselmiş. Bunları ilk yaşadığımda hastaneye götürmüştü arkadaşlarım hemen ama sonradan normalleştirdik hep beraber bu durumu 😂
200leri hiç görmedim çok şükür 181, 185 falan gördüm birkaç kez. Tamamen yediklerimizle alakalı. Bir de ilk öğünde çok yükseliyor. Yani örneğin sabah açken bir waffle ye direkt 200 bile oluyorken gün ortasında daha düşük değerlerde kalıyor.
evet benimde sabahları daha yüksek çıkıyor. bak bir saat önce 1 adet haşlanmış yumurta 1 çay bardağı süt 4 zeytin 1 domates yedim ekmek falan yok . 146 çıktı. ama açım yani.

Çok normal onun için de endişelenmen ama iyidir merak etme 🌸 kocaman oldular güçlüler artık bu kadarcık şeyden etkilenmezler. Soğuk uygulamayı da söyleyecektim ama şimdi ona da karşı çıkan uzmanlar var ya ateşe müdahale etmeyin vücut savaşsın, anı ısı değişimi yapmayın diyen. Kafanı karistirmiyim dedim he ama ben de yapar mıydım yapardım 🤣
Yüzüm dudaklarım çok yanıyor ya başka türlü rahatlayamıyorum hiç, ne zararı olacak be pof o kadar da değil artık ajfkdkd deneyimli analar bilir dedim 🥲

Sabah sabah sinirlerim zipladi ya zaten hamileyim hormonlarim tavan . Girdik ofisten bi salakla birbirimize her seye maydanoz . Sizi alttan aliyorum ama ben de sinirlenirsem dedi , eee dedim allah askina bir sinirlensene bisey denicem. Mal mal insanlarla ugrasiyorum yaa neyse kurulucam az kaldi . Ama sinir bozuyo yaz kotu basladim .

Sabah sabah sinirlerim zipladi ya zaten hamileyim hormonlarim tavan . Girdik ofisten bi salakla birbirimize her seye maydanoz . Sizi alttan aliyorum ama ben de sinirlenirsem dedi , eee dedim allah askina bir sinirlensene bisey denicem. Mal mal insanlarla ugrasiyorum yaa neyse kurulucam az kaldi . Ama sinir bozuyo yaz kotu basladim .
Konu ne nerden çıktı tartışma

Konu ne nerden çıktı tartışma
Ya sakasina bi arkadasa dedim ki sen erken geliyosun hep sen demlerdin cayi bari kettle in tusuna bassaydin , aramizda atisiyoruz yani . Bu mal geldi girdi muhabbete erken geliyo diye o mu yapacak yok bilmem ne abuk sabuk konusuyo dedim sen kimsin ki sana ne oluyo senmisin avukati bizim aramizdaki mevzuda senin ne isin var yardimdim tabi. Sabah sabah zaten arabayi anasinin nikahina parketmisim yokus cikmisim burnumdan soluyorum.
Sonra geldi ben saka yapmistim bilmem ne hep benim ustume oynuyosunuz.cok sinirlisiniz hep. Dedim demekki kasiniyosun🤣 her lafin icinde herzaman lastik don gibi. Onun ustune iste ben de sinirlenirsem vik vik . He dedim bi snirlende gorem neolur valla gelemem dalarim yeter yani haddini bilsin herkes.

Ya sakasina bi arkadasa dedim ki sen erken geliyosun hep sen demlerdin cayi bari kettle in tusuna bassaydin , aramizda atisiyoruz yani . Bu mal geldi girdi muhabbete erken geliyo diye o mu yapacak yok bilmem ne abuk sabuk konusuyo dedim sen kimsin ki sana ne oluyo senmisin avukati bizim aramizdaki mevzuda senin ne isin var yardimdim tabi. Sabah sabah zaten arabayi anasinin nikahina parketmisim yokus cikmisim burnumdan soluyorum.
Sonra geldi ben saka yapmistim bilmem ne hep benim ustume oynuyosunuz.cok sinirlisiniz hep. Dedim demekki kasiniyosun🤣 her lafin icinde herzaman lastik don gibi. Onun ustune iste ben de sinirlenirsem vik vik . He dedim bi snirlende gorem neolur valla gelemem dalarim yeter yani haddini bilsin herkes.
Çok kaşınmış gerçekten ya, manyak mıdır nedir. Sinirlensin bakalım noluyo çok merak ettim ajfkdkd iyi demişsin ama

Sinirlensin Allah aşkına bi nolurrrr

X