Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
evet evet daha iyi uyudum gibi hissediyorum belime gerçekten destek oldu
bende uzun u olandan aldım

bende geceleri sürekli kalkıyorum ama uykum geldimi dalıyorum normaldede hemen uyurum zaten ama seninki alıştırma gibi bebek gelncede biz ruhsar gibi olucazz şimdiden seninki seni hazırlıyor uykusuz gecelere

bende geceleri sürekli kalkıyorum ama uykum geldimi dalıyorum normaldede hemen uyurum zaten ama seninki alıştırma gibi bebek gelncede biz ruhsar gibi olucazz şimdiden seninki seni hazırlıyor uykusuz gecelere
Böyle yorgun bitkin hissetmiyorum. Ben normalde de çok uyku sevmem . Hissiyat olarak bitkin değilim ama görüntü olarak az çökmüşüm . Aynen resmen doğumdan sonraya hazırlanıyorum galiba. Hazır olalım kızlar büyük bir macera başlıyor

Benim bebek en son 2 hafta önce kafa yukarfaydı ben de gögsümün altında sag tarafta hissediyorum resmen kafayı. yumrukları sanırım o yukarı kısımdaki hareketler baya siddetli. ayaklar asagıda vajinama dogru tekmeler hissediyorum ama daha hafif tekmeleri, gögsümün altını baya acıtıyor bazen minik sıpam boksör mü olcak ne 2 haftadır hareketlerde bir değişiklik yok hala dönmedi asagı belli ki

Ben de o yastıktan değil ama. E bebekten aldığım iki taraflı var bana fayda etmiyor ben işten 4’te çıkıyorum eve varınca kapı pencere açıyorum evi iyice soğutup bi saat kadar uyuyorum ama gece uyku olayım bitti

Benimde aynı senin gibi sanki yumruklar daha güçlü kaburgam acıyor benim de. Tekmeler acıtmıyor açıkçası. Şimdilik ters ama dert etmiyorum doktor dönmek isterse zamanı gelince döner dedi . Çocuğumun keyfini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…