Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bende bugün 9+0 oldum. 57 kilo ile gebe kaldım ve öğrendiğimden bu yana 1.5 kilo almışım aslında bulantım var iştahsızım ama neden böyle oldu anlamadım sizde durumlar nasıl 😊

Kızlar selam bebek arabası ve oto koltuğu araştırdınız mı? İndirimde yakalarsam bakıcam da çok çeşit var

Kızlar bende bugün 9+0 oldum. 57 kilo ile gebe kaldım ve öğrendiğimden bu yana 1.5 kilo almışım aslında bulantım var iştahsızım ama neden böyle oldu anlamadım sizde durumlar nasıl 😊
Benimde seninle aynı durum ama ben sabit kaldım şimdilik, göbeğim çıktı ama anlamadım 😂

Kızlar selam bebek arabası ve oto koltuğu araştırdınız mı? İndirimde yakalarsam bakıcam da çok çeşit var
Ben ikisini de cybex almayi planliyorum ama o kadar cok modeli var ki ozellikle magazaya gidip bakmak gerekiyor. Bu 4 yasa kadar kullanilan herseyiyle icinde olan modellerini begendim ve kolay katlanabilir olanlari.

Bir de babyzen yoyo var ama o cybex kadar kullanisli degil gibi geldi

Maxi cosi yi çok beğeniyorum ama o fiyata değer mi soru işareti… ben de cybex e daha yakın gibiyim. Ama model çeşidi çok… model önerebilecek olan var mı?

Ben dun yaptirdim canim
Memnun kaldın mı diyeceğim ama çok yeni ☺️ bir de fiyat biraz daha uygun geldi bana acaba her şeye bakıyorlar mı diye tereddüt ettim çünkü rapid fetal dan diyordu testte farkı var mıdır diğer laboratuvarların yaptığından emin olamadım

Soyledigin gibi daha yeni yaptirdim.bugun mesaj geldi hatta kan anlkaradaki merkeze ulasmis haftaya carsamba sonuc belli olacak.ama konustugumda parca parca paketlerinin olmadigini genel bakildigini soylemislerdi sen ne kadar yaptrdin canim.

Kızlar merhaba. Benim gibi çoğul gebelikten tek gebeliğe geçen vardı sanki aramızda. Geçiş sonrası en az 6 hafta geçmeden fetal dna yı önermediler. Bu durumda 14-15. Haftalarda yaptırabilirim. Aynı durumu yaşayan varsa kaçıncı haftada nipt yaptırmayı planlıyor acaba? Bu konuda kafam biraz karışık. Neyse ki bugünkü muayenede ense kalınlığı normal dedi ve nazal kemik oluşumu var dedi doktorum. 10+6 haftadayım

Kızlar merhaba. Benim gibi çoğul gebelikten tek gebeliğe geçen vardı sanki aramızda. Geçiş sonrası en az 6 hafta geçmeden fetal dna yı önermediler. Bu durumda 14-15. Haftalarda yaptırabilirim. Aynı durumu yaşayan varsa kaçıncı haftada nipt yaptırmayı planlıyor acaba? Bu konuda kafam biraz karışık. Neyse ki bugünkü muayenede ense kalınlığı normal dedi ve nazal kemik oluşumu var dedi doktorum. 10+6 haftadayım
Burada var mi bilmiyorum ama ParlayanGece ParlayanGece var. O belki yardimci olur :)

Maxi cosi yi çok beğeniyorum ama o fiyata değer mi soru işareti… ben de cybex e daha yakın gibiyim. Ama model çeşidi çok… model önerebilecek olan var mı?
Ben az once burada bi magazada maxi cosiye baktim gercekten cok guzeller ama cok pahalilar, gerci Cybex`in diger modeli de oyle. Benim buradan bi arkadasim bi model onermisti hemen bakip yaziyim buraya fikir olur bize de hep bebek arabasi hem de araba koltugu iciin

Merhaba, benim çoğul gebelikten tek gebeliğe geçti. Benim doktorumun fetal dna yaptirmam için yaptığı yer 4 hafta geçmesi gerekiyor dedi fakat biz doktorun önerisi ile Eylül ayının son haftası planladık. Yani 14. Haftamda olmuş oluyorum üzerindende 5-6 hafta dolmuş oluyor.

Kizlarrr burada magazalarin ucretsiz bebek paketlerini alabiliyosunuz, bi kacina basvurdum. Birini de bugun gidip aldim, aksam acicam ama izledim bi kac video, icinden biberon emzik corap falan cikiyor cok tatliiii. Bakalim bizimkinde neler cikicak. Bebisin iki emzik harici ilk esyalari olucakkk:KK200: Gezerken bile her seye ay cok tatli demekten yoruldum :anneadayı: Cinsiyet ogrendikten sonra frenlemek lazim bi sure kendimizi yoksa herseyi alasi geliyo insaniiin

Kizlarrr burada magazalarin ucretsiz bebek paketlerini alabiliyosunuz, bi kacina basvurdum. Birini de bugun gidip aldim, aksam acicam ama izledim bi kac video, icinden biberon emzik corap falan cikiyor cok tatliiii. Bakalim bizimkinde neler cikicak. Bebisin iki emzik harici ilk esyalari olucakkk:KK200: Gezerken bile her seye ay cok tatli demekten yoruldum :anneadayı: Cinsiyet ogrendikten sonra frenlemek lazim bi sure kendimizi yoksa herseyi alasi geliyo insaniiin
Çok tattlı heyecanlar ya, bende bir an önce almak istiyorum 😂😂

Iki gundur cok basim agriyo kizlar sol tarafi, yeterli su da iciyorum aslinda ama ozellikle sabahlari cok kotu oluyorum. Var mi bas agrisi yasayan?

Bir de dun gece gobusum kasindi, krem surmeyi unutuyorum daha almadim da zaten alicaklarimi. Evde bebe yagi ve normal nemlendirici kremim var onlari suruyorum simdilik kurumasin diye hem gogsume hem kalcama hem de belim ve gobegime. Siz basladiniz mi yavastan?
Baş ağrısı bende de var aynı şekilde çok su içiyorum neden oluyo anlamadim

Baş ağrısı bende de var aynı şekilde çok su içiyorum neden oluyo anlamadim
Bugun happy momda bu haftayla gelen guncellemeleri okuyodum orda da bu haftadan itibaren bas agrilari eslik edebilir yaziyodu ama neden oldugu yazmiyor, heralde hormonlardan :KK43: sizin kac haftaliktii?

Bugun happy momda bu haftayla gelen guncellemeleri okuyodum orda da bu haftadan itibaren bas agrilari eslik edebilir yaziyodu ama neden oldugu yazmiyor, heralde hormonlardan :KK43: sizin kac haftaliktii?
9+5 teyim sizin kaçtı? aynen benim uygulamada da böyle bir şey yazıyordu bir de bende bel ağrısı başladı 2 gündür...

beezuus beezuus benim de yaklaşık 1 hafta önce başlayan inanılmaz bir baş ağrım vardı öne eğildiğimde bile başım zonkluyordu resmen uyusan da geçmeyen fena bir ağrı dün ve bugün daha iyi gibi tansiyonum düşüyor da ondan mı böyle ağrı oluyor tam anlayamadım malum bulantılardan yeteri kadar beslenemediğimiz ya da su içmekte zorlandığımız günler çok oluyor 🤔

X