Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Terbiyesiz yaa hayrını görmesin inşallah taahhütnamenin içeriğine iyice bakın sizde haklarınıza
Bizde değil ki canım kendisinde bize vermedi ki onu çok uyanık bir adam biz buraya başka şehirden geldik zaten zar zor bulmuştuk o zaman bu evi işte şimdide böyle oldu
Mesaj atmış taahhütname yi işleme koyuyorum benimle muhatap olmayın evimden çıkın diye
Mahkeme versem bile bununla ugrasilmaz baksana

Taşınmak ayrı masraf yeni yer bulmak ayrı dert bilmiyorum ya gidişatımız iyi değil de yapacak bir şey yok
Aynen öyle kiracıları koruyan hiç bişey yok bu devirde kendi evin olacak oda sağolsun çok zor
Ama şuna inaniyorum her serde vardir bir hayır rabbim koymustur bı yola diyorum ya bı şekilde halletcez artık mecbur

Madle herhalde serisi bizimki ondan canım baya büyük hatta benim yatağın yarısından fazla bile oldu

Aynen öyle kiracıları koruyan hiç bişey yok bu devirde kendi evin olacak oda sağolsun çok zor
Ama şuna inaniyorum her serde vardir bir hayır rabbim koymustur bı yola diyorum ya bı şekilde halletcez artık mecbur
Öyle canım vardır bi hayr ne yapalım yen almak imkansız ötesinde bir şey şu an normalde geçen sene çok uğraştım ben almak için o zaman hamile değildim düşük yapmıştım ama kimse yardımcı olmadı eşimin ailesinin sözü vardı bize arsanın birini vereceklerdi anca akıl vermekle meşgul oldular yok kredi yok arabanızı satın falan işte Allahım iyi insanlarla anlayışlı insanlarla karşılaştırsın

Amin canım amin kredi ödemek zor ya insan ona saplandı mi cikamiyor

Evet evet ilk normaldi buda inşallah öyle olcak. Kfa değilde poposunu hissediyosundur tekmeler göbeğimin üstünde kasıklarımda da baskı var kafası orda

o hafta iki hem çok hareketliydi yavrum hem de kaburgalarımı acıtıyordu hatta dayanamadım parol içtim üç gün sonra doktora gittiğimde baş aşağıda dedi. doktor kontrolün ne zamannn
Haftaya perşembe canım 32.haftada gideceğim inşallah çalışamaz almak için. Benim de bu hafta çok şiddetli kaburga ağrım var ve gerçekten hiç olmadığı kadar hareketli bebeğim inşallah sağlıkla döner bizimki de. Her türlüsüne razıyım ama sadece sezaryenden biraz korkuyorum inşallah hakkımızda en hayırlı sağlıklı doğumlar nasip olur

Canım öncelikle gerçekten taahhütnamesi sizi 1 ayda çıkarabilecek olsa çoktan işleme koyardı . Şu ana kadar işleme koymadıysa demek ki elinde ki taahhütname çokta önemli değil. Öncelikle sen ve eşin ikinizde imzaladınız mı? Eğer sadece biriniz imzaladıysa çok şanslısınız. Ve bırak versin işleme. Noterden size tebligat gelir . Yaklaşık 45 gün yasal süreniz var. Hamile raporunu öne sürersen bu süre uzar. En azındna evden soğumuş çıkmak istiyor olsanız bile yeni ev bulmak için sana zaman kazandırmış olur.

ay inşallah canım . sağlıkla kucağımıza alalım inşallah . ben sezaryenden de normalden de korkuyorum valla

Benim imzam yok canım o şeyleri hep eşim halletti zaten olay bugün oldu ya kirada anlaşamadık adam aradı iste o zaman çıkın taahhütnameyi işleme koyacağım falan dedi 1 saat sonra sisteme düşer dedi ama biz daha bakmadık
Bı kaç yer bulduk bakacaz kuzu burda ben oturmam artık ya istemiyoruz yani ev sahibiyle tekrardan konuşmak falan
İki taraf içinde hayırlısı olsun

Senin imzan yoksa taahhütname bir bakıma geçersiz . Bu tür durumlarda eş imzası şart yüksek ihtimal o yüzden işleme koymayabilir .koysa bile sıkıntı yapmana gerek yok. Oturma zaten canım böyle ev sahibinin olduğu yerde ama en azından hamile hamile erkenden de çıkma ne zaman evini buldun o zaman çık.

Öyle yapacam zaten canım ev bulmadan şu zamanda çıkamam tanıdıklar falanda haber saldık bı kaç tanede bulduk bakacaz duruma göre hayırlısıyla
Valla bilmiyorum geçerli mi gecersiz mi

sende bana kız ismi önersenee kıvanç ismi listende olduğuna göre benzer isimleri seviyoruzz kız olsa ne koyardın

Öyle yapacam zaten canım ev bulmadan şu zamanda çıkamam tanıdıklar falanda haber saldık bı kaç tanede bulduk bakacaz duruma göre hayırlısıyla
Valla bilmiyorum geçerli mi gecersiz mi
Birçok örneği var canım . Meslek icabı çok karşılaşıyorum bu tür durumlarla. İçin rahat olsun

Bende küçük bir yastık kullanıyorum ama evde olan standart yastık bacak aramaya da karnımın altına koyuyprum dönerken ama sırt üstü yatmak ya da hareket etmek zor oluyor daha 29+5teyim ilerleyen zaman nasıl olur acaba merak ediyorum. Doktpra gidip şeyim ağrıyor acıypr dicem en son

ctesi 32+ lara giriyorum ben de iki hafta daha çalışmam gerekiyor o şekilde alacağım raporu ama biraz zorlanmaya başladım uykusuzluk konuşulmuş gece 3-4 kere uyanıyorum ben de bazsn uykuya geri dalamıyorum kıyafetleri de hazırlasam diyorum bir yandan bir yandan da şimdiden acayip üseniyorum. Kimsem de yok burda annem ablam falan olsa çok rahat ederdim yavaş yavaş yapıcaz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…