Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar biz de isme bir türlü karar veremedik çikolata kapı süsü isimli battaniye falan yaptırmak istiyorum her şey kaldı
Eşim her isme bir kulp buluyor. Ortak olarak Alara ismini beğendik. İçinde türkçe karakter olmasın istiyoruz ilerde yurtdışında okuma durumu olursa kolay söylensin siye düşünüyoruz. Sizce nasıl?

Kızlar bir şeyi merak ediyorum. Allah korusun bebeğin zihinsel bir engelinin olması ultrasonda belli olur mu? Ne bileyim hani beyin yapısı loblardan falan. Yoksa doğduktan sonra mı acaba büyüdükçe mi anlaşıyor

sende bana kız ismi önersenee kıvanç ismi listende olduğuna göre benzer isimleri seviyoruzz kız olsa ne koyardın
Valla benim kızım olsaydı işimiz daha kolay olurdu diye düşünüyorum. Hemen bakayım listeme
Mevsim, İlke, Asya, Ece, Umay, Derin, Alya, Devin benim beğendiğim isimler. Kızım olsaydı sanırım eşimle bunlar üzerine konuşurduk. Hatta Devin erkek ismi olarak da geçiyor ama eşim sevmedi

Derin ve alya benim listedekiler isim çokta seçen yokk

Güzel isim bence canım

Bende elyaf yastık alıyorum bacağımı üstüne atmak için ama bu seferde belim boşta kalıyor ağrıyor
Eşimde boşuna yapmamışlardır o yastığı al eziyet etme kendine dedi mantıklı geldi aldım bakalım yatabilirsem akşam denicem

Bizim patronların soyismi olmasa, Aras düşünürdüm bence güzel isim… onun dışında bera da güzel ama telaffuz ederken r yi uzatıyorlar yada çok kısa tutuyorlar kötü oluyo milhana yorumum yok
Aynen bende Bera isminde sırf bu uzatma kısaltmalardan dolayı bi düşündüm Milhan da değişik geldi Aras ilk seçeneğimiz bakalım siz ne koyacaksınız canım

Aynen bende Bera isminde sırf bu uzatma kısaltmalardan dolayı bi düşündüm Milhan da değişik geldi Aras ilk seçeneğimiz bakalım siz ne koyacaksınız canım
Her ne kadar babam Uzay da neymiş desede.uzay Alp koyacağız iki isim istemiyordum ama nedense şuan bu şekilde gidiyor gibi bakalım

Son düzenleme:
Bende 28+3 teyim gece yatarken bacak bel ve karın çevresindeki ağrılar yüzünden sürekli tuvalete gitmekten uyuyamıyorum özellikle dönerken göbek deliğimin olduğu yer sanki yarılıyor gibi acıyo hemen uyanıyorum zaten hamileliğimin başından beri uyku düzenim bozuldu uyuyamıyorum şimdi bunlarda olunca bi gecede 4 saat uyuyabilirsem şükrediyorum. Ya resmen aval aval bakıyorum etrafa biri bi şey anlatırken odaklanamıyorum kendimde değilim sanki beni benden aldılae sanki

Bende var biraz olsun rahatlatıyo ama yinede ağrılar devam bende dönerkende zorlanıyorum hala

Sabahlar olmasın modundayım bugün içerde yine savaş vardı herhalde organlarıma sığamıyorum sizden kenara mı çekilin diyor acaba oğlum o vurdukça ben tuvaletteyim gece 6 kere kalktım en son yatmıyorum annem sen sakinleşene kadar diyorum ama nafile bu sefer de o duruyor ben yatınca başlıyor benimde hamilelik başından beri uyku düzenim kalmamıştı aslında uyku çok arayan bir insan değilim ama bu değişik bi düzen kurdu içimde her yerim ağrıyor sürekli çişim var sırt ağrısı cabası o hamile yastığı falan hiç işe yaramadı bende dönemiyorum dönerken bile tuvalet hissi var

Günaydın canım ben nerdeyse 5 aylık olduğumdan beri o yastıkla yatıyorum benimkisi uzun u şeklinde olanlardan . Aşırı rahat bence. Hele bu aralar onsuz uyuyamıyorum çok güzel destekliyor beli göbeği . İyi yapmışsın en azından daha konforlu olur uykun

Bende geceleri toplasan 1/2 saat uyuyabiliyorum . Gündüz de uyku yok. 1 haftadır günlük 2/3 saat uykuyla dolanıyorum bugün farkettim gözaltlarım morarmış . Bu uyku olayına çözüm bulan var mı nasıl dalıyorsunuz napıyorsunuz uyumak için ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…