Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    114
İnşallah verir canm bende bulanık fotoyu geçtim foto bile yok
Çekemedi doktor
2 hafta snra yine gel bakalm bi dedi
Detaylı da mı canm niye 2 hafta sonra tekrar çağırdı
Bakalım bende şehir hastanesine aldım randevu burası da kalabalık foto verecek mi bilmiyorm

Bilmiyorum ki canım geçen hafta 63 falandım bu hafta birden 66 olmuşum dedigin gibi ödem olabilir ama canımı sıktı bu kadın bebislerim sağlıklı olsunda bu yaşıma kadar 60 kiloyu gören insan değilim bundan sonrada biraz şişko olurum ne olucak

Az büyümüş olur hem ne güzel belki o zaman foto verir
Ayy inşallah be canmm

Detaylı da mı canm niye 2 hafta sonra tekrar çağırdı
Bakalım bende şehir hastanesine aldım randevu burası da kalabalık foto verecek mi bilmiyorm
Kuzum detaylı da resim alamadı doktor evet
Yüzünü dayanmış plesenta ya hanm efendi ondan
Doktor izne cıkıyormuş o yüzden 2 hafta snra gel yine dedi

Bir haftada aldığın 3 kilo normal değil işte.ödem o.tuzlu yeme canım o zaman almıyorsun.bende hayatım boyunca 60 ı görmedim.:) ama yağdan kilo almadıkça önemli değil ödem çabuk gidiyor

Yaa doktorum bana direk tetenpzu yaptır dedi bende bişey demedim o ne derse yaptırıyorum açıkçası o cihazda yazıyordu kuzum kalp atışı aynen Yaa bugün belli oldu göbek bi anda çıktı aslında ben çıktığından ziyade aşağı doğru olunca onu göstermek istedim herkese böyle mi diye

Bir haftada aldığın 3 kilo normal değil işte.ödem o.tuzlu yeme canım o zaman almıyorsun.bende hayatım boyunca 60 ı görmedim.:) ama yağdan kilo almadıkça önemli değil ödem çabuk gidiyor
Acaba peynir mi yapıyor ben peynirsiz duramam boş boş bile yerim
Tuzlu yiyen biri değilim aram yoktur aklıma sadece peynir geliyor haftada 1 kg yerim yani çok seviyorum her çeşidini

kızlsr 1 numara bebek bezi . stok yapacagım bebek de cabuk büyüyor ne kadar alsam acaba
Ben 6 paket 1 numara Pampers Harmonie aldım. Bir pakette 26 tane bez var. 8 paket 2 numara Harmonie aldım yine. Onun da bir paketinde 24 tane bez var. Bir tane de 60’lık 2 numara Prima Premium Care aldım.
Allah korusun erken ve ya zayıf doğma ihtimaline karşı bir paket de 0 numara bez alacağım, kullanmazsam doğum yaptığım hastanede yenidoğan ybü’ye veririm, bir çok prematüre bebek oluyor, orada kullanılır.

Oturunca falan bacaklarına değiyor mu ben onu fark ettim oturunca göbeğim bacaklarima değiyor bu aşağıda demek mi anlamadım ki

Canım bu bez konsuunda benim kafam karışık düşününce her gün fiyat artıyor alıp stok yapayım diyorum sonra yorumları okuyorum her bebeğin cildi farklıdır pişik yapar kullanıp karar vermek gerekiyor diyor bazı anneler ben daha 1 tane bile almadım sorun değilse kaça aldın ve nerden aldın pampersin fiyatı pahalı oluyor uyguna falan mı aldın ondan sordum

Acaba peynir mi yapıyor ben peynirsiz duramam boş boş bile yerim
Tuzlu yiyen biri değilim aram yoktur aklıma sadece peynir geliyor haftada 1 kg yerim yani çok seviyorum her çeşidini
Peynir yapıyor tabi.en tuzsuz olanı lor peyniri o da gerçek kesilme lor olacak.diğerlerinde hep tuz var.birde yolculuk falan yaptıysan veya kendını yorduysan yakın zamanda o da yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…