Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    114
Ahahah aynen ya😂 bende bakındım benimde o kadar var 21. Hafta normal aslında yaa
En iyisi Herkes profilini göbeği yapsın bakalım kimin ne durumda 😂😂
Kesinlikle buna katılıyorum bence yapı ve genlerle alakalı annem de benim geniş iri yapılı hamileymiş gören aaa aynı annenin sana hamileliği gibi olmuşsun diyor ki bugün ben kendim farkettim bu kadar göbeğim yoktu bi anda çıktı

Şükür bende detaylıdan çıktım herşey yolunda 🥰 boşuna kafaya takmışım.. tetenoz aşısını da oldum. 350 gr kepçe kulaklı oğluşumunu da gördüm oh mis gibi bir gün 😀😀 şükür kilom aynı ama bebek gelişimi güzel benimde karnım belli oluyor lakin yana doğru. Benim genişledi hiç sivri olmadı sözde erkek sivri oluyordu demi 😀😀
Dedim ben sana canım maşallah 🧿 alalım oğluşun resmini 🥰🥰🥰🥰

Şükür bende detaylıdan çıktım herşey yolunda 🥰 boşuna kafaya takmışım.. tetenoz aşısını da oldum. 350 gr kepçe kulaklı oğluşumunu da gördüm oh mis gibi bir gün 😀😀 şükür kilom aynı ama bebek gelişimi güzel benimde karnım belli oluyor lakin yana doğru. Benim genişledi hiç sivri olmadı sözde erkek sivri oluyordu demi 😀😀
yaaaa ne güzelllll 🥰 hahaha benim çok az sivri baby . önden yok yandan belli oluyor

Yaaa çok sevğndim ne güzel darısı bizlere inş kız kulakları da mı anlıyor 😂
Bende perşembe gideceğim inş

Ayyy evet çalışınca ödem cok oluyor benim de ayaklar da özellikle
Siz yine iyisiniz canlar
Ben 74 ile hamile kaldm suan 81 olmuşum 21.haftada
Bende takuyorum bunu kafaya biraz ama napalım evladımız sağlıklı olsun
Valla evde dinlenince ben hergün 500 gr ödem attım nerdeyse.birde evde durunca çok yemedim.2 öğün yiyorum, sıcaklardan çok canım istemiyor artık yemek yemek.tuzlu peynir bile yemiyorum artık.kefir içiyorum kalsiyum için

Ne güE
Valla evde dinlenince ben hergün 500 gr ödem attım nerdeyse.birde evde durunca çok yemedim.2 öğün yiyorum, sıcaklardan çok canım istemiyor artık yemek yemek.tuzlu peynir bile yemiyorum artık.kefir içiyorum kalsiyum için
Ne güzell şifa olsun canm vlla
Ben kefir içemiyorum 😒

Yaaa çok sevğndim ne güzel darısı bizlere inş kız kulakları da mı anlıyor 😂
Bende perşembe gideceğim inş
Ya öyle güzel his ki parmaklarına kadar bakıyorlar. Çene göz dudak herşeyi belli oluyor birde plesanta önde olmasa benim daha net olacak herşeyde 😀 darısı sizin başınıza artık

Kızlar bişi sorcam şimdi benim de bu detaylı zamanı yaklaşıyor ama hiç bilmiyorum doktor yer mi öneriyor yoksa kendi mi yapıyor ? Özelde olanlar mesela hastanelerin imkanında bu var mı ?doğum Paket almıştık paket içine dahil değil sanırım detaylı ama nasıl bir yol izliyoruz ? Kaç TL lere yapılıyor ?

Cok şükür canm benim
Evet erkek te sivri top gibi kızda yayık oluyor ama bilemedim 😄

Kızlar bişi sorcam şimdi benim de bu detaylı zamanı yaklaşıyor ama hiç bilmiyorum doktor yer mi öneriyor yoksa kendi mi yapıyor ? Özelde olanlar mesela hastanelerin imkanında bu var mı ?doğum Paket almıştık paket içine dahil değil sanırım detaylı ama nasıl bir yol izliyoruz ? Kaç TL lere yapılıyor ?
Bana doktorum perinatoloji uzmanı önerdi özel muayene 3000 tl ye yaptırdım ben. Ama 20/22 hafta Arası yapılıyır. Ben 15 gün önce randevu aldım öyle hemen randevu olmuyor uzun bir muayene . Ama devlet nasıl oluyor bilmiyorum canım

Canm bende özel hastanye gidiorum benim doktorum tıbbi görüntüleme merkezi önerdi orda yaptırdım 2bin tl fiyatı

Ya öyle güzel his ki parmaklarına kadar bakıyorlar. Çene göz dudak herşeyi belli oluyor birde plesanta önde olmasa benim daha net olacak herşeyde 😀 darısı sizin başınıza artık
Amin canm Of çok heyecanlıyım hayırlısı ile girip çıkayım inş yaa bakalım bizimki net fotolar verecek mi ❤️🙏🏻

Sağlık ocağına gittim kızlar baby’nin kalp atışını duydum ama kendisi bize ultrason da asla kıpırdamaz iken bugün o cihazla zor dinletti sürekli gezdi hareketli bebek diyorlar doğrudur ben hissetmiyorum ama dedim 140’larda kalp atışı ilk günden beri hep öyleydi 160’larda olanda varmış haftaya gel tetanoz aşısını yapalım dediler tamam dedim cumartesi kendi doktoruma randevum var inşallah cinsiyetini o gün öğreniriz diyorum artık 😀ama kalp atışını duymak bile yetti bütün moral ve motivasyonumun artması için 🥹karnımda bugün biraz daha büyüdü bir de kızlar benim göbeğim biraz aşağıda vajinaya daha yakın bebek doktor da öyle dedi ama herhangi bir sıkıntı olmaz dediler
Ayyyy maşallah göbeğin baya çıkmış kizzzz
Bu gün bana söylemedi kalp atışınin kaclarda oldugunu ama en son Dr biri 163 biri 162 demişti bunun bir önemi var mı acaba banada 24. Haftada tetanozu söyledi ama senin hem ikiz hemde tüp bebek kararı Dr versin ona göre gelirsin dedi gerçi ben yaptırmayı düşünmüyorum

X