Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    118
Bnmde ilk gebe kaldğimda bakılmişti kana bnmde rutin kontroller vardi 4. Ay sonu bida verdim işte düşük çikti başlangıctaki değere göre bnde düzenli kullanamiyorum demir ilacini napicam şaştim (gynoferon verdi dr)

Dile mi yok artık bizim bakılmamiş o zaman o kdr detayli bakmadilar ya bnde hep nette flaan 1 saat sürüyo 40 dk falan yazınca buna hazirlamiştim kendimi gerçekten kisa sürdü ama cinsiyet nedir sizin
Kızımız geliyor Allah nasip ederse aynen tırnağını bile gördü dedi. Bende en az 45 dk için hazırlamıştım kendimi

Banada öyle dedi ilaç dozajını artırdı birde ilacı portakal suyu yada limonlu su ile tüket tekrar test ederiz devam derse ekstra takviye veririz dedi. Zaten bir sürü vitamin içiyoruz oda kenarda dursun ay ben sakatat aşığıyım ama malum yasak dediğin gibi

Ya zaten kan sulandırıcı kullanıyorum hem iğne hem hap diyorum nedir bu kandan çektiğim bana demir ilacını portakal suyu yada limonlu su ile iç etkisi artar dedi sende bunu dene bakalım

Bende de kanda düşme olmuş et ye dedi ve keçiboynuzu pekmezi iç hergün dedi

Kan sulandiriciyi hiç birakmiycak misin ne zamana kadar devam ona
Ya zaten kan sulandırıcı kullanıyorum hem iğne hem hap diyorum nedir bu kandan çektiğim bana demir ilacını portakal suyu yada limonlu su ile iç etkisi artar dedi sende bunu dene bakalım

Banada öyle dediler kalp atımı yavaş falan çok şükür bir sıkıntı olmadı şimdi kızım 22 haftalık oldu içini rahat tut yeni yeni atmaya başlıyordur sağlıcakla gelsin miniğin
Ah canım cok tesekkur ederim saglıcakla kucagınıza alın ınsallah bende umutluyum artık haftaya gumleyecek ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…