Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    114
çok iyi yapıyorsun boşver :KK70: benim bulantılar yeni bitti daha yeni kendime geldim sayılır. berbattım hiç doğru düzgün çekememişim :KK70:
Ay bulantıların ne zaman geçti bebişim. Biz 21 haftamızı bitirmek üzereyiz halaaa midem bulanıyor kusuyorum canım benim. Senin kaçıncı haftaydı acaba

Peynir yapıyor tabi.en tuzsuz olanı lor peyniri o da gerçek kesilme lor olacak.diğerlerinde hep tuz var.birde yolculuk falan yaptıysan veya kendını yorduysan yakın zamanda o da yapar.
Ozaman beni peynir yapıyor süt ürünlerinde sadece peynir yerim ben onuda yemesem kalsiyum nerden alicam neyse arkadaş ödem gidiyor yazmış gider elbet

Ay bulantıların ne zaman geçti bebişim. Biz 21 haftamızı bitirmek üzereyiz halaaa midem bulanıyor kusuyorum canım benim. Senin kaçıncı haftaydı acaba
Yavrum 22 ye girdim ben geçen cuma . pazar gününden beri baya azaldı bugün yok gibi ama bu seferde midem yanıyor ara ara ona şükür :KK70: senin de bu hafta geçer inşallah <3

Ozaman beni peynir yapıyor süt ürünlerinde sadece peynir yerim ben onuda yemesem kalsiyum nerden alicam neyse arkadaş ödem gidiyor yazmış gider elbet
En azından kalsiyum alıyorsun bende sadece kefir içebiliyorum keşke peynir yesem azıcık. Sadece yediğin peynirin tuz oranına dikkat edersin ekstra du ve yeşillik tüketirsin o dengeler . amannn alınacak kilolar naparsak yapalım bebeler sağlıklı olsunda verilir onlar 😀

Canım bu bez konsuunda benim kafam karışık düşününce her gün fiyat artıyor alıp stok yapayım diyorum sonra yorumları okuyorum her bebeğin cildi farklıdır pişik yapar kullanıp karar vermek gerekiyor diyor bazı anneler ben daha 1 tane bile almadım sorun değilse kaça aldın ve nerden aldın pampersin fiyatı pahalı oluyor uyguna falan mı aldın ondan sordum
Canım fiyat olarak hatırlamıyorum ama ben Haziran ayının başında Migros’ta bezlerde bir alana bir bedava vardı, o zaman almıştım Pampers Harmonie bezleri. İndirimli haliyle bile diğer bezlerden pahalı ama yenidoğan dönemindeyken poposuna biraz torpil geçmek istedim açıkçası ben 🥹 sonrasında ben de normal Prima Premium Care ile devam ederim, ilerleyen dönemlerde de sadece geceleri Prima kullanırım, gündüzleri biraz daha uygun fiyatlı, performansı da görece iyi bir ürün alırım diye düşündüm. Prima PC’yi de yine Migros’ta %40 indirimdeyken falan aldım. Şimdi almasam gittikçe fiyat artıyor, o yüzden stok olarak düşünmedim aldığım bezleri ben. Tabi ki her bezde pişik olabilir ama okuduğum yorumlarda Harmonielerde pek pişik olduğunu görmedim bebeklerin. Umarım benim bebeğimde de, hiçbirimizin bebeğinde de pişik olmaz 🙏🏻🥹

En azından kalsiyum alıyorsun bende sadece kefir içebiliyorum keşke peynir yesem azıcık. Sadece yediğin peynirin tuz oranına dikkat edersin ekstra du ve yeşillik tüketirsin o dengeler . amannn alınacak kilolar naparsak yapalım bebeler sağlıklı olsunda verilir onlar 😀
Bundan sonra dikkat edicem inşallah
Bebislerim sağlıklı dogsunda kiloyu peşlerinde koşarken veririm 😅😅

Canım fiyat olarak hatırlamıyorum ama ben Haziran ayının başında Migros’ta bezlerde bir alana bir bedava vardı, o zaman almıştım Pampers Harmonie bezleri. İndirimli haliyle bile diğer bezlerden pahalı ama yenidoğan dönemindeyken poposuna biraz torpil geçmek istedim açıkçası ben 🥹 sonrasında ben de normal Prima Premium Care ile devam ederim, ilerleyen dönemlerde de sadece geceleri Prima kullanırım, gündüzleri biraz daha uygun fiyatlı, performansı da görece iyi bir ürün alırım diye düşündüm. Prima PC’yi de yine Migros’ta %40 indirimdeyken falan aldım. Şimdi almasam gittikçe fiyat artıyor, o yüzden stok olarak düşünmedim aldığım bezleri ben. Tabi ki her bezde pişik olabilir ama okuduğum yorumlarda Harmonielerde pek pişik olduğunu görmedim bebeklerin. Umarım benim bebeğimde de, hiçbirimizin bebeğinde de pişik olmaz 🙏🏻🥹
İnşallah dediğin gibi olur canım almakta tabiki fayda var alınmış alınmıştır sonuçta bir anda yüklenmek de maddi açıdan zor oluyor

Hepimizin bebisleri saglikli sakın uysal olsun inşallah 🤣🤣

Marka olarak ne alacaksın canım ben ilk oğlumda prima kullandım ama 9 yıl geçti ne kadar zamlanmıs bezler
Şimdi baby turco alayım diyorum internetten
Geçen hafta baktım 280 kusurdu artmış yuh diyorum her gün her şeye zam bu nedir ya
prima cok pahalı canım bide sürekli kullanacağız. ablamlarda tecrübeliler ne alıştırırsın oyle devam edersin degişince pişik vs olur diyor. yani primayla başlasam primayla devam etmem gerek o yüzden molfix düşünüyorum. bilemedim yine

Kızlar sizde de afedersiniz sümüksü silikon gibi akıntı oluyomu. Şeffaf içerisinde koyu sarılık var sanki

Ben 6 paket 1 numara Pampers Harmonie aldım. Bir pakette 26 tane bez var. 8 paket 2 numara Harmonie aldım yine. Onun da bir paketinde 24 tane bez var. Bir tane de 60’lık 2 numara Prima Premium Care aldım.
Allah korusun erken ve ya zayıf doğma ihtimaline karşı bir paket de 0 numara bez alacağım, kullanmazsam doğum yaptığım hastanede yenidoğan ybü’ye veririm, bir çok prematüre bebek oluyor, orada kullanılır.
şimdi baktım canım baya pahalı prima😌ben molfix alacagım galiba. 150 tane felan 1 numara yeterli olur bence ilk aylar cabuk büyüyorlar.

X