Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113
Kızlaaarrr eşlerinize babalar günü hediyesi alacak mısınız ya? Var mı aklınızda bir şey. Bir de ben neredeyse 16. haftama giricem ama hala çok rahat yüz üstü yatıyorum maşallah. Sizde durum ne? Karnımın içi çok mu geniş acabaa 😂

Arkadaşlar ben siz tecrübeli olduğunuz için bir şey sormak istiyorum özür diliyorum vaktiğiniz aldığım için şuan 9 haftalık bebeğim ben ikili test yaptıracağım bayramdan sonra ama devlette yaptırmakla özele yaptırmak arasında çok bir fark varmı acaba fetal dna için bütçemi zorlayadabilirim bu konuda bana bir tavsiye verin lütfen ilk gebeliğim hiç bir şey bilmiyorum
Özele ikili test yaptırmak fetal dna gibi bir şey demişti bir arkadaş doğrumu acaba ..
Canım hayırlı olsun öncelikle inşallah sağlıkla kucağına alırsın. 2li testi mutlaka yaptır, ben bulunduğum şehirin şehir hastanesinde yaptırdım. Risk düşük geldi, doktorum tabi ki fetal dna önerdi yine de çünkü bu test bir tanı testi değil sadece ihtimalin yüksek ya da az olduğunu belirtiyor. Ben dna yaptırmadım. Çok iyi bir doktordan organ taraması için randevu aldım 22. haftana denk gelen ona gideceğim. Orda da bir sorun görünmez inşallah. Ama aklında şüphe kalacaksa ve çok pimpirikli isen parana kıy iyi bir firmada fetal test yaptır. Hamileliğini stresle geçirme 🫶🏼🐣🧚🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_6995.png
    IMG_6995.png
    182,7 KB · Görüntüleme: 34
Bu cumartesi bende sorucam canım raporu belgesi vs varsa da isteyecem mecbur uçak İçin … ama erken zamanlarda yok herhalde öyle bişi .eğer gidebilirsek 4 aylıkken gitmiş olucam çünkü
Canım buraya da yazarmsn bnde uçakla gidicem istanbula çnki bayrama bnm kontrolde ctsi , unutursam sormayı sen yazar msn

Aynı bende sen gibiyim daha herkese demedim 16.haftadayım şok olacak çok 😂benimde 3artık makine gbi derler bana halbuki isteyip yapandan onlara ne☺️

Aynı bende sen gibiyim daha herkese demedim 16.haftadayım şok olacak çok 😂benimde 3artık makine gbi derler bana halbuki isteyip yapandan onlara ne☺️
Ay evet orası oyle tabi canım ☺️. Benim eşim cok istiyordu ben hep cok mesafeliydim 2. Kızım cok zor bir cocuk cünkü, herkes biliyor bunu ama ben de ikna oldum istedim yani o yüzden biraz da galiba etrafımda cok cocuklu da yok☺️

Kızlar siz hangi güneş kremini kullanıyorsunuz? Ben Solante pregna aldım ama hem sürmek çok zor hem de bembeyaz kalıyor suratta 🤔
Ben de bunu istedim arkadaşımdan bugün alıcam. Ben renkli seviyorum cilt tonunu da eşitliyor ya hoşuma gidiyor yas da 37 olunca 😊 kullanıp da begenirsem yazarım

Eklentiler

• IMG_9294.jpeg
    IMG_9294.jpeg
    48,5 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar günaydın 2’li taramam bugün 11. Güm çıkmadı hala hastaneyi aradık 7-10 iş günü diyor keşke devlette yaptırsaydım böyle geç çıkınca çok tedirgin oldum 2 gündür ağlıyorum 🥲🥲🥲Aralık anne adaylarında bile hem 2’li çıkan var hem cinsiyetini herkes öğrenmiş ben 15 oldum onu da öğrenemedim hamile kaldığım günden beri hep ağlatan bir çevrem var hep işlerim benim böyledir hep çetrefilli imtihan diyorum artık Rabbime sığınıyorum bu konuda

Kaçıncı haftadasin canım ben 15 oldum ne zaman gecicek bu baş ağrıları dört gözle bekliyorum uykudan uyandığımda bile baş ağrım devam ediyor
Benim bir dönem asırı başagrılarım vardı bir doktor akupunktur uygulamıştı 5-6 seans geçmişti. Hamileyken de yapılır zannediyorum sonuçta kimyasal bir sey yok kafanın belli noktalarına incecik igneler takıyorlar. Acayip rahatlatıyor bence bir arastır canım cok kötüyse agrıların

Kızlar günaydın 2’li taramam bugün 11. Güm çıkmadı hala hastaneyi aradık 7-10 iş günü diyor keşke devlette yaptırsaydım böyle geç çıkınca çok tedirgin oldum 2 gündür ağlıyorum 🥲🥲🥲Aralık anne adaylarında bile hem 2’li çıkan var hem cinsiyetini herkes öğrenmiş ben 15 oldum onu da öğrenemedim hamile kaldığım günden beri hep ağlatan bir çevrem var hep işlerim benim böyledir hep çetrefilli imtihan diyorum artık Rabbime sığınıyorum bu konuda
Canım benim içini ferah tut, iyi düşün olumlu düşün bebişte etkileniyor ister istemez. hastane ne dedi peki

ya lütfen üzülüp tedirgin olma, başka bir doktordan randevu alıp git canım cinsiyet için düzgün bir devlet hastanesi de olur aslında. Hem bebeği görürsün hem cinsiyeti öğrenirsiniz, 2li tarama içinde stres yapma gerçekten bazı firmalarda çok geç çıkıyor sonuç. Hep iyiyi düşünelim, iyi şeyler yaşayalım. Neyi sürekli söylersek gerçekten hayatta hep öyle ilerliyor. Allah senin yüzünü güzel bebeğinden ve eşinden yana güldürsün. Hiçbir şey kendi çekirdek ailenden daha kıymetli değil, hele karnındakinden hiç önemli değil. İnsanları lütfen umursama ya ne kadar yakının olursa olsun, kendi yaşantına bak hep. Güzel günlerin hayalini kurarak geçir bu günleri

Ben regenesis max kullanıyorum doktorum uyardı uyumadan 5 dk önce iç miğde bulandırır diye öyle yapıyorum sorun yaşamıyorum canım. Bazı geceler içip uyuyamadığımda cidden ciddi derecede miğde bulantısı yapmıştı
ben de bu vitamini kullanıyorum başka ekstra bi vitamin vermedi? sana verdi mi canım?

Kızlaaarrr eşlerinize babalar günü hediyesi alacak mısınız ya? Var mı aklınızda bir şey. Bir de ben neredeyse 16. haftama giricem ama hala çok rahat yüz üstü yatıyorum maşallah. Sizde durum ne? Karnımın içi çok mu geniş acabaa 😂
ben almayı düşünmüyorum o bana almadı çünkü :) arkadaşlarına sormuş almam gerekiyor mu diye arkadaşları da daha hamile anne değil ki demiş hahahah bizim ki de ikna olmuş. akşam trip atınca yemin billah etti valla aklıma geldi alacaktım ama herkes gerek yok deyince almadım dedi :) neyse ki 23 mayıs doğum günüm onda güzel bi anne bebek kolyesi alıp gönlümü aldı :)

ben yatamıyorum ya karnım da çok fazla çıkmadı ama resmen rahatsız oluyorum :KK43:

Ben bir saat begenmiştim onu almıştı bana o da bir parfüm begenmiş alıcam diyordu gecen. babalar gününe kadar almazsa onu alıcam. 14 senelik evliyiz hediye süpriz işi yoktur oyle esimde ben bir sey istiyorsam direk söylüyorum o hiç bir sey demez o yüzden bir süpriz düşünmüyorum

ya lütfen üzülüp tedirgin olma, başka bir doktordan randevu alıp git canım cinsiyet için düzgün bir devlet hastanesi de olur aslında. Hem bebeği görürsün hem cinsiyeti öğrenirsiniz, 2li tarama içinde stres yapma gerçekten bazı firmalarda çok geç çıkıyor sonuç. Hep iyiyi düşünelim, iyi şeyler yaşayalım. Neyi sürekli söylersek gerçekten hayatta hep öyle ilerliyor. Allah senin yüzünü güzel bebeğinden ve eşinden yana güldürsün. Hiçbir şey kendi çekirdek ailenden daha kıymetli değil, hele karnındakinden hiç önemli değil. İnsanları lütfen umursama ya ne kadar yakının olursa olsun, kendi yaşantına bak hep. Güzel günlerin hayalini kurarak geçir bu günleri
Doğru söylüyorsun ben kötüyü düşündükçe süreç sanki daha çok gözümde uzuyor aile mi sağolsun eşimin ailesi bizde aile falan bırakmadı kuramadık yada eşimle biz o bağı daha bu sabah annesi bişey yapınca bilerek yapmamıştır öyle demek istememiştir ama ben yapınca eşim hamile bana da kızıyor sürekli küsüyor diyor halbuki hamilelik boyunca daha bir kere küsmedim hep annesi haklı anlamadım yani günün sonunda hep kötü ben oluyorum nedense bilmiyorum hamilelikten mi nedir alınganlık mı var böyle sonuçları öğrenemeyince mi bu ara bunaldım gibi hissediyorum

Bunda da bir hayır vardır canım sıkıntı yapma nasılsa sonuç güzel gelecek öyle düşün

X