Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    115
Kızlar merhaba. Ben de 17+1
Cinsel ilişki konusunu bize bıraktı dün. Tedirgin olmamıza herke yok değil mi?
Birde tetanoz aşısı yaptırdınız mı? Onu da öneriyor doktorum
Selam canm cinsel ilişki serbest dediyse Doktor'un yapabilirsn bence biz devam ediyoruz😎
TetenoZ bende yaptıracağımm

Hanımlar bugün sağ alt tarafta bir ağrı var benim sabah kalktığımdan beri hayır olsun valla.Gece saçma sapan pozisyonda uzun süre mi uyudum acaba diye düşünüyorum… böyle ağrıları arada olanlar hala devam ediyor mu sizinde.14+4 yiz
benim de bugün geceden bu yana sol kasıkta batma ağrı var. sanki ayağıyla ittiriyor orayı :/ ahh diye irkiliyorum. cumartesiye kadar sabret çocuğum doktor teyzen bakacak :) yorma ananı diyorum :)

benim de bugün geceden bu yana sol kasıkta batma ağrı var. sanki ayağıyla ittiriyor orayı :/ ahh diye irkiliyorum. cumartesiye kadar sabret çocuğum doktor teyzen bakacak :) yorma ananı diyorum :)
Aynı durum canım hareket edince gün içinde azalıyor… gece yoktu bende ama sabah fazla idi…benimki sağ kasıkta.yanlış pozisyonda yatmaktan mi oluyor ki gece ne oluyor acaba. ? Bu hamile yastıkları ne işe yarıyor tam çözsem şimdiden bakıcam da

17+ yım ama devlet hastanesi bakmadı bile görürsem söylerim dedi bacakları kapalı dedi kalktı 😔 cinsiyet göstermeyen genelde kız derler hadi hayırlısı 😊
Net olarak belli olur artık senin. Doktor uğraşmak istememiştir. Benim doktorum göremeyince bebek hareket etsin diye uğraşıp durdu. Devlette ilgi yok maalesef. Bende gittim doktor kendisi ultrason çok kötü görünmez dedi. Haftasını bile yanlış ölçtü hatta. 2 gün sonra özele gittimde öğrendim

Doğru söylüyorsun ben kötüyü düşündükçe süreç sanki daha çok gözümde uzuyor aile mi sağolsun eşimin ailesi bizde aile falan bırakmadı kuramadık yada eşimle biz o bağı daha bu sabah annesi bişey yapınca bilerek yapmamıştır öyle demek istememiştir ama ben yapınca eşim hamile bana da kızıyor sürekli küsüyor diyor halbuki hamilelik boyunca daha bir kere küsmedim hep annesi haklı anlamadım yani günün sonunda hep kötü ben oluyorum nedense bilmiyorum hamilelikten mi nedir alınganlık mı var böyle sonuçları öğrenemeyince mi bu ara bunaldım gibi hissediyorum
Biraz hamilelikten, birazdan eşlerimizin tavır olarak durmasını istediğimiz gibi duramayışından bence beklentimiz öylece kalıyor ne yazık ki. Ama sen kendini hep bebeğinle konuşarak motive et 🫶🏼 inşallah güzel kızın uğuruyla neşesiyle beraber gelir

Kızlar biraz özel olacak kusura bakmayın ama kimse kimseyi tanıyıp görmediği için rahat cevap verir diye düşünerek soruyorum. :) cinsel birliktelikte pozisyonda zorlanıyor musunuz? çok afedersiniz ama mistonerde eşim geriliyor çok karnıma gelecek diye, ben yüz üstü yatınca karnım artık çıktığı için baskı oluyor rahat edemiyorum. Yani eskisi gibi olamıyoruz bir türlü ve açıkçası etkileniyoruz. Benim bile canım sıkılıyor açıkçası bir türlü olduramadık bunu

Net olarak belli olur artık senin. Doktor uğraşmak istememiştir. Benim doktorum göremeyince bebek hareket etsin diye uğraşıp durdu. Devlette ilgi yok maalesef. Bende gittim doktor kendisi ultrason çok kötü görünmez dedi. Haftasını bile yanlış ölçtü hatta. 2 gün sonra özele gittimde öğrendim
Ben de dün özelde baktırdım oğlum geliyormuş 😊

Kızlar biraz özel olacak kusura bakmayın ama kimse kimseyi tanıyıp görmediği için rahat cevap verir diye düşünerek soruyorum. :) cinsel birliktelikte pozisyonda zorlanıyor musunuz? çok afedersiniz ama mistonerde eşim geriliyor çok karnıma gelecek diye, ben yüz üstü yatınca karnım artık çıktığı için baskı oluyor rahat edemiyorum. Yani eskisi gibi olamıyoruz bir türlü ve açıkçası etkileniyoruz. Benim bile canım sıkılıyor açıkçası bir türlü olduramadık bunu
Misyonerde nasıl karna gelecek ki bana göre en sağlıklı pozisyon o gibi.. sonuçta vucüt yükünü sana vermiyordur

Benim de oğluşum geliyormuşş ❤️ ya ama etrafımdakiler hep (daha haberleri yok) kız olsun, kız başka, kız gibisi yok vs diyorlar üzülüyorum
Sağlıklı olsun yeter öyle düşün takma onları benimde bir oğlum var bende kız olsun isterdim herkes de kız kız dedi herşeyim kız gibiydi ama oğlum oluyor 😅🥺

Misyonerde nasıl karna gelecek ki bana göre en sağlıklı pozisyon o gibi.. sonuçta vucüt yükünü sana vermiyordur
Eşim kendini tedirgin bebekle ilgili o yüzden öyle olduğunu düşünüyorum. O hiç rahat edemiyor o şekilde, bi çözemedik bunu uzun uzun bir şey olmaz diye anlatmaya başlamayınca da tüm büyü bozuluyor zaten

konu yöneticimiz fazla giremiyor sanırım inşallah iyidir. Keşke gelsede tablo şekillense biraz çoğu kişi cinsiyetleri öğrendi artık 🥲
Ay valla cinsiyeti bırak ben kendimi daha ekletemedim listeye…taaa ne zaman yazmıştım ama kaynadı gitti :) kasım sonuyuz diye böyle oldu herhalde 😅 Y Ysayy1

Bence hiçbir şekli artık eskisi gibi değil canım.yani tam anlamıyla olamıyor bizde açıkça söylemek gerekirse.yani bende ağrı vs oluyor rahat olamıyorum, o da rahat olamıyor. ve nasılsa ben iyice daraldım gibi çocuk nasıl doğacak ordan hiçbir fikrim yok açıkçası.

X