Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    112
Ay valla Allah yardımcın olsun ama az kaldı artık geçmek üzeredir bulantıların. Ya daha pek kimseye söylemedim de hamileliği ondan cok belli olsun da istemiyorum. 3. Cocuk olunca niyeyse bir cekiniyorum söyleyesim gelmiyor bu yine mi doguruyor dicekler diye sanki😂 halbuki cok isteyerek yaptıgımız bir cocuk
Hahahahah yaranamazsın kimselere bebişim boşver 😅 doğursan yine mi doğurdu doğurmasan bu da tembel çıktı her türlü yorumu yapar bizim milletimiz 😂

Kaçıncı haftadasin canım ben 15 oldum ne zaman gecicek bu baş ağrıları dört gözle bekliyorum uykudan uyandığımda bile baş ağrım devam ediyor
Ben 17. haftamdayım ama dediğin gibi 15 de falan başladı ama uzun sürmedi çok şükür. 3 gün kesintisiz ağrıdı sonra geçti gitti

Ay valla Allah yardımcın olsun ama az kaldı artık geçmek üzeredir bulantıların. Ya daha pek kimseye söylemedim de hamileliği ondan cok belli olsun da istemiyorum. 3. Cocuk olunca niyeyse bir cekiniyorum söyleyesim gelmiyor bu yine mi doguruyor dicekler diye sanki😂 halbuki cok isteyerek yaptıgımız bir cocuk
Aynı bende sen gibiyim daha herkese demedim 16.haftadayım şok olacak çok 😂benimde 3artık makine gbi derler bana halbuki isteyip yapandan onlara ne☺️

çok iyi insanlar çok da seviyorum hatta şanslı hissediyorum kendimi ama dediğim gibi yaşlılığın verdiği öz güvenle her şeye müdahale hakkının görülmesi sürekli fikir beyan edilmesi can sıkıcı oluyor.

buna da şükür ne kv de ne görümeler var diyorum :)
Hahahah bizimkiler de Allah razı olsun çok iyiler yani görümcem biraz cahil ama kötü niyetli kimse yok ama aynı senin hesap işe bile gitmemi istemiyorlar. İlk aydan beri raporluyum zaten geçen başlamak istedim dolmuşa binemezsin.kayınpederim Bi yere gidersen beni ara ben götüreyim diyor yazın düğünümüz var 14 saatlik yol gidicez 25.haftamda ama dinlenerek gideriz ya da uçakla doktor neye izin verirse diyoruz kayınpederim her seferinde sen gelemezsen zorlama önemli değil deyip duruyor 😅 ama ben de artık kafa dağıtmak istiyorum da işte anlamıyorlar 😂

Valla yavrum bebek arabasını ana kucağı ile birlikte babymall dan aldık indirim vardı Kraft Queen .
Eki Görüntüle 3436993

Biberonu da böyle Philips avent in yenidoğan seti aldım burda başka bir arkadaş daha almıştı . hepsi buradadan uyguna geldi.

Eki Görüntüle 3436994
Bende bu set olandan almak istiyorum sen kaça aldın canım bende herşey ×2 olduğu için sürekli araştırıyorum

Ben bir türlü karar veremedim bebek arabasına doona çok hoşuma gidiyor oto koltuğu da olduğu için ama fiyat uçmuş gitmiş

Ben 17. haftamdayım ama dediğin gibi 15 de falan başladı ama uzun sürmedi çok şükür. 3 gün kesintisiz ağrıdı sonra geçti gitti
Benimde hayırlısı ile bir gitsin de daha geri gelmesin inşallah mal gibi geziyorum saçlarımı su ile islatiyorum hava sıcak bunaliyor insan üstüne birde baş ağrısı hiç cekilmiyor

Bende bu set olandan almak istiyorum sen kaça aldın canım bende herşey ×2 olduğu için sürekli araştırıyorum

Ben bir türlü karar veremedim bebek arabasına doona çok hoşuma gidiyor oto koltuğu da olduğu için ama fiyat uçmuş gitmiş
hepsiburadadan 1180 ne almışıım yavrum şuan 1199 tl ye gördüm.
bebek arabasını eşim istedi çok uçuk geldi bana da vallahi. her şey pahalı, almak çok zor

benim migrenim var normalde.ilk 3 aylık dönem rahattım çok şükür dedim.ama şimdilerde haftada bi kaç gün başım ağrıyor.dr magnezyumu günde 2ye çıkardı.faydası oluyor mu anlmaadım
Benim çok fazla bacak ayak ağrısı ve bel ağrısı oldu doktor magnezyum ve demir günde 2 ye çıkardı çok şükür iyi geldi

Arkadaşlar ben siz tecrübeli olduğunuz için bir şey sormak istiyorum özür diliyorum vaktiğiniz aldığım için şuan 9 haftalık bebeğim ben ikili test yaptıracağım bayramdan sonra ama devlette yaptırmakla özele yaptırmak arasında çok bir fark varmı acaba fetal dna için bütçemi zorlayadabilirim bu konuda bana bir tavsiye verin lütfen ilk gebeliğim hiç bir şey bilmiyorum
Özele ikili test yaptırmak fetal dna gibi bir şey demişti bir arkadaş doğrumu acaba ..

Kızlar Multi vitamin olarak pregnom Max kullanıyorum doktorumun tavsiyesi ile ama çok fazla mide bulantısı yapıyor, son 1 haftadır da aldığımdan 20 dakika sonra kusuyorum. Sizler hangi marka kullanıyorsunuz ve böyle bir sorun yaşıyor musunuz?

Arkadaşlar ben siz tecrübeli olduğunuz için bir şey sormak istiyorum özür diliyorum vaktiğiniz aldığım için şuan 9 haftalık bebeğim ben ikili test yaptıracağım bayramdan sonra ama devlette yaptırmakla özele yaptırmak arasında çok bir fark varmı acaba fetal dna için bütçemi zorlayadabilirim bu konuda bana bir tavsiye verin lütfen ilk gebeliğim hiç bir şey bilmiyorum
Özele ikili test yaptırmak fetal dna gibi bir şey demişti bir arkadaş doğrumu acaba ..
Ben ikili hiç yaptırmadım o yüzden onunla ilgili birşey diyemicem direk fetal dna yaptırdım

Kızlar Multi vitamin olarak pregnom Max kullanıyorum doktorumun tavsiyesi ile ama çok fazla mide bulantısı yapıyor, son 1 haftadır da aldığımdan 20 dakika sonra kusuyorum. Sizler hangi marka kullanıyorsunuz ve böyle bir sorun yaşıyor musunuz?
Ben regenesis max kullanıyorum doktorum uyardı uyumadan 5 dk önce iç miğde bulandırır diye öyle yapıyorum sorun yaşamıyorum canım. Bazı geceler içip uyuyamadığımda cidden ciddi derecede miğde bulantısı yapmıştı

Regenesis max kullanıyorum. Hiç bulantı yaşamadım sabah kahvaltı sonrası içiyorum

Ben regenesis max kullanıyorum doktorum uyardı uyumadan 5 dk önce iç miğde bulandırır diye öyle yapıyorum sorun yaşamıyorum canım. Bazı geceler içip uyuyamadığımda cidden ciddi derecede miğde bulantısı yapmıştı
Olmadı doktoruma sorup ona geçeyim canım, gece aldığımda da yine mide bulantısı ile uyanıyorum bı süre sonra. Sanırım bana iyi gelmiyor pregnom

X