Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113
ben de bu vitamini kullanıyorum başka ekstra bi vitamin vermedi? sana verdi mi canım?
Yok canım vermedi ilk başladığımdan beri kullanıyorum doğuma kadar devam dedi hatta ama ara ara kan tahlili yaptıruyorum ben belki ondan gerek görmüyodur demir falan neden vermedi diye düşünüyorum bende 😅

Yok canım vermedi ilk başladığımdan beri kullanıyorum doğuma kadar devam dedi hatta ama ara ara kan tahlili yaptıruyorum ben belki ondan gerek görmüyodur demir falan neden vermedi diye düşünüyorum bende 😅

HAHAHA ben de veriyorum kan 10 gün önce verdim hatta eklemedi başka vitamin. demir magnezyum kan ilacı içenleri görünce bana neden vermedi ki oluyorum :)

Kızlar bu hareketleri hissetmek tam olarak nasıl oluyor? Benim 17 bitti 18 e gireceğim hafif karnımda hareketlilik oluyor ama bebek olduğunu anlayacağım bir şey olmuyor. Belki de bağırsak karın hareketi diyorum. Bot ve kilosu haftasından önde gitmesine rağmen ben anlayamıyorum

Kızlar bu hareketleri hissetmek tam olarak nasıl oluyor? Benim 17 bitti 18 e gireceğim hafif karnımda hareketlilik oluyor ama bebek olduğunu anlayacağım bir şey olmuyor. Belki de bağırsak karın hareketi diyorum. Bot ve kilosu haftasından önde gitmesine rağmen ben anlayamıyorum
bende ilk gaz gibi pıt pıt oldu birr hafta sonra artık daha belirgin bir şekilde hareketleri hissediyorum :)

Kızlar merhaba. Ben de 17+1
Cinsel ilişki konusunu bize bıraktı dün. Tedirgin olmamıza herke yok değil mi?
Birde tetanoz aşısı yaptırdınız mı? Onu da öneriyor doktorum

Kızlar merhaba. Ben de 17+1
Cinsel ilişki konusunu bize bıraktı dün. Tedirgin olmamıza herke yok değil mi?
Birde tetanoz aşısı yaptırdınız mı? Onu da öneriyor doktorum
Cinsel ilişki için ilk başlarda bize bir haftalık bir süre vermişiti onun dışında bir daha bir şey demedi doktor. Tetanoz aşısı henüz yaptırmadım 18+6 dayım sağlık ocağından arayan soran da yok napcaz bilmiyorum açıkcasıı

Hanımlar bugün sağ alt tarafta bir ağrı var benim sabah kalktığımdan beri hayır olsun valla.Gece saçma sapan pozisyonda uzun süre mi uyudum acaba diye düşünüyorum… böyle ağrıları arada olanlar hala devam ediyor mu sizinde.14+4 yiz

Cinsel ilişki için ilk başlarda bize bir haftalık bir süre vermişiti onun dışında bir daha bir şey demedi doktor. Tetanoz aşısı henüz yaptırmadım 18+6 dayım sağlık ocağından arayan soran da yok napcaz bilmiyorum açıkcasıı
Tetanoz benim kafamı kurcalıyor biraz açıkçası doktor illa git yaptır demezse yaptırır mıyım bilmiyorum ki

Canım buraya da yazarmsn bnde uçakla gidicem istanbula çnki bayrama bnm kontrolde ctsi , unutursam sormayı sen yazar msn
ben geçen hafta sonu uçağa bindim doktor yasak varsa vardır yoksa en baştan yoktur dedi riskli gebeliklerde kanaması veya düşük riski olan gebelerde yolculuk her türlü yasak demişti
bana istediğin araçla istediğin yere gidebilirsin dedi
dün kontrole gittiğimde sordum ben hissetmiyorum bi sıkıntı mı var dedim 20-24 arası hissetmeye başlarsın henüz çok küçük dedi :))
hissetmeyenler telaş yapmayın çok minnaklar daha

Kızlar merhaba bana magnezyum önerir misiniz dokdoruma da danışıp almak istiyorum bacak kramplarim başladı 17 haftalık hamileyim

X