Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Canım merhaba, inşallah güzel haberlerini yine alırız cuma günü. Amin amin. Ben de öpüyorum çok.

Allah'a emanet olun anne ve evlat

Aynen bebeim kesinlikle herşey Allah'tan
Dualarımızda olacaksn bu mübarek günlerin hatrına Rabbim o minicik bedene güç kuvvet versin sıkı sıkı tutunsun anneciğine
Rabbim ol derse herşey olur

Hayırlısı olsun hakkında canm
Aşı konusunu hiç bilmiyorum

Erkeklerin hepsi tuhaf benimkide bu aralar bir garip tartışıp duruyoruZ
Harbiden tuhaflar bazen. Hani benim ultrasonda kese boş görünmüştü ertesi gün şehir hastanesine gitmiştim ve orda herşey yolundaydi kalp atışı duymuştum, ben ertesi gün kendi doktoruma durumu anlatacagimi söyledim eşime ve ona göre randevu tarihini düzenleyelim demiştim, eşim doktor bize kızmasın, bize uyuz olmasın diye doktoru düşünüyordu

Canımmmmm bak en azından bebeğin hala sağlam . Umarım cumaya kadar da güçlenir o minnak kalbi pır pır atar

Ee hayırlı uğurlu olsun o zaman canım sana . Aynen banada bahsettiler o aşıdan. Banada 12. Haftada gel konuşalım dedi

Ah bu erkekler ahhhhh… onlarda şaşkın bana olacakları için bence

Canım benim seninle ayniydik kalp atışı ilk etapta duyamamistik ama sonradan sen duydun. Seninki benim sonum gibi olmayacak ben inaniyorum gönülden dua ediyorum sana insallah canlanacak kanlanacak bebeğin. Dua et rabbim en iyisini bilir

Kızlar doğum paketi aldınız mı alacakmısınız fikri olan paylaşabilir miii :/ tahlil felan kaçıncı haftada yaptı doktorunuz benimki 6. haftadayım bir sürü kan tahlili istedi paket alacaksan simdi al boştan yere tahlillere para verme dedi ama doktorumdanemin değilim ne zamana kadar erteleme şansım var acaba bu tahlilleri :/

Valla özel sağlık sigortası her koşulda güzel canm
Bu doktoru beğenmezsen sağlık sigortası olan başka doktora gidersin
Bence yaptır

Valla özel sağlık sigortası her koşulda güzel canm
Bu doktoru beğenmezsen sağlık sigortası olan başka doktora gidersin
Bence yaptır
özel sağlık sigortası değilcanım hastaneden doğum paketi yani bir hastaneyle anlaşıyosun ordaki doktorlar arasından değiştirebiliyorsun sadece

özel sağlık sigortası değilcanım hastaneden doğum paketi yani bir hastaneyle anlaşıyosun ordaki doktorlar arasından değiştirebiliyorsun sadece
E öyle yapacağına tamamlayıcı sigorta alsan? Ama daha önceden hiç sigorta almadysan sanırm doğum paketli alamıyorsun
Bunu bir araştırsana anadolu sigorta da fln canm

E öyle yapacağına tamamlayıcı sigorta alsan? Ama daha önceden hiç sigorta almadysan sanırm doğum paketli alamıyorsun
Bunu bir araştırsana anadolu sigorta da fln canm
evet işte canım öncesinde yaptırmak gerekiyordu onu şimdi yapmıyorlar sanırımyapsalar bile baya pahalıya geliyor diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…