Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kız niye çekiniyorsun git hakkını kullan anayız biz ana merak ediyoruz bebişlerimizi
Hahahah tamam bakalım yarın gidiyorum inşallah sizin doktorlarınızı soruyorum ki ters birşeyle karşılaşırsam diğer doktorların tavrını bileyim diye ters bişey söylerse en azından kusuru kendimde aramam

Muayene gününden başlıyor canım sayım 10.güne kadar ücretsiz aradım da sekreter kontrol süresi oluyor yarın dedi. Ben biraz çekiniyorum niyeyse doktordan parayla bile gitsem
Saçmalama bir çok kişi öyle yapıyor zaten vermişsin parayı ve bu senin hakkın

ben gşttim kendim bizzat tamm 10.güne denk gelmişti ücretsiz oluyor 10.gün de dahil kizlar

Çoğumuzun hep bi geçmişte bebek hüsranı var lütfen kendini üzme benim de bu bebeğimi beklemekle geçti aylarım ama kendimi ne kadar iyi düşünmeye odaklasam da onu benden Allah alabilir bunun bilincinde de olmaya kendimi hazırlıyorum maalesef çünkü geçmişimde de düşük gebeliğim var.Neden ben deme vardır herşeyde bir hayır umarım herşey hepimizin için en hayırlı ve güzel şekilde geçer

Muayene gününden başlıyor canım sayım 10.güne kadar ücretsiz aradım da sekreter kontrol süresi oluyor yarın dedi. Ben biraz çekiniyorum niyeyse doktordan parayla bile gitsem
Kizlar bende özel kliniğe gitmek istiyorum.Ucretler nasıl?kan tahlili felan ekstra ücret alınıyor mu

Hic uzulme diyemem tabiki canin aciycak kalbin sizlicak ama nasip degilmis diyebilmeliyiz iste maakesef hepimiz korku icindeyiz annelikte bu zaten ama soyle dusun suan vucudun bir hamilelik gecirdi buna alisti ve yumurtalarin guclendi eger bu bebegini kaybettiysen bile hemen hamile kalicaksin ilk adetten sonra hemen dene yumurtalar cok guclu oluyo hic moral bozma hamile kalman cok kolay olucak kendini boyle teselli et bende dusukten sonraki ay kalmistim

Kizlar bende özel kliniğe gitmek istiyorum.Ucretler nasıl?kan tahlili felan ekstra ücret alınıyor mu
Canım ben kliniğe gidiyorum Denizli’den . 1300 muayenesi ama bende 3 muayene ücretsiz . Kan tahlili idrar tahlilinde ben sağlık ocağında veriyorum hiç para ödemedim daha tahlillere

Geçen perşembe günü gitmiştim en son evet duydum kalp atışını ama sabahtan beri bi tuhaf hissediyorum o yüzden randevu aldım şimdi doktoruma gidiyorum kalp atışını bir kere daha görmek istiyorum içim rahatlar

Bizede haberdar et canım

Kalp atışı yok duyamadık, geçen hafta gördüğüm gibi de zıplamıyordu görüntüde. Haftaya salı bir daha çağırdı. Sanırım kalbi durmuş bebeğimin…

Ayy maşallah canımm miniş bebiik yumuk yumuk daha :))

Bende de aynı durum var canım. Gebelikteb önceki hâlimden tek farkım; sürekli wcye gitmem.

Ben de folik asit ve multivitamine önceden başlamıştım.. demek ki depolar dolu olunca böyle oluyormuş.

Arkadaşlar anadolu yakasında iyi bir doktor uygun orta halli bi hastane önerebilir misiniz? İyi bi kadın doğumcu

Doktorlar genelde yorum yapmaz canım benim, şuan sevindimm:)) bakalım tahminler tutacak mı

Kızlar benim de lekelenmelerim başladı, bugün 6+5 im ve daha önceden de 2 düşüğüm var, lütfen dua eder misiniz
Merhaba, leke rengi neydi? Hemen doktora haber verin bence. Pembe kırmızı kanama olunca doktorlar risk olarak değerlendiriyor ama önceden düşük tecrübeniz olduğu için belki progesteron desteği verecektir dr.cok geçmiş olsun.

Aslında sağlıkla doğsunda ama biz Kadınalr kızlara karşı niyeyse daha sempatiğiz galiba. Allahım seninle kalbindekini nasip etsin inşalalh
Ben de bir kızım olsun çok isterim hayırla, sağlıkla inşallah.

Ama dualarımda cümleler kurduğum karakter erkeğe daha çok hitap ediyor. Güçlü bir kız olur belki:))
Hayırla, sağlıkla, mutlulukla, afiyetle kucağımıza almak nasip olsun

Leke kahverengi şu an ama devamı gelmez inşallah, dersim bitince gidebileceğim ancak, kendimi her şeye hazırladım, hayırlısı inşallah

L luckykus ben sana birşeyler yazmak istedim. Ama üstteki msjda arkadaş o kadar güzel yazmiski, üstüne diyecek birşey bulamadım canım. Çok üzgünüm, inşallah durumlar değişir ve mucizen seninle kalır . Kalmaz ise de yukardaki msj sana destek olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…