Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Benimde aynı şekilde bir anda alev geliyor sanki berbat bir şey yediğin şeylere göre değişiyor sanırım dikkat etmek lazım bende şurup yazdırdım daha öncesinde hiç mide rahatsızlığım olmadığı için hiç bununla ilgili ilaç şurup kullanmadım belkide onun için şurup bende baya işe yaradı eşiminde mide problemi var benim kullandığım şurup ona hiç etki etmez öncesinde soğuk süt içiyordum 3 yudum rahatlatmıştı ama şurup kadar etkili değil tabi
Ay bende de şurup hiç bir işey yaramıyor sadece süt iyi geliyo ya
Sütüde her zaman içemiyorum çünkü kan ilacını günde 2 defa kullanıyorum 3 saat kuralına uymaya çalışıyorum

Benimde aynı şekilde bir anda alev geliyor sanki berbat bir şey yediğin şeylere göre değişiyor sanırım dikkat etmek lazım bende şurup yazdırdım daha öncesinde hiç mide rahatsızlığım olmadığı için hiç bununla ilgili ilaç şurup kullanmadım belkide onun için şurup bende baya işe yaradı eşiminde mide problemi var benim kullandığım şurup ona hiç etki etmez öncesinde soğuk süt içiyordum 3 yudum rahatlatmıştı ama şurup kadar etkili değil tabi
Ben açken de yanıyor, tokken de, o yüzden artık fikir yürütemiyorum şu yediğim şey yaptı diye. Doktorum lansor veya nexiumu düzenli kullanırsan rahatlarsın diyor ama ben korkuyorum ilaç kullanmaya. Sütü de denedim ama öyle 3 yudum değil, kalsiyum desteği olsun diye baya lıkır lıkır içiyorum.

Ben 2 gece önce ilk kez sol baldırımda bir sıkışma hissettim .geçmedi de . Bacağım bir kasıldı sanki damarımı bacağımı biri sıkıştırıyor. 2 gündür hala ağır var resmen kas ağrısı nasıl geçecek bilmiyorum . Uykumda gafil avlandım
Seninli şiddetli kasılmış ondan olmuş gibi

Bnm bu gebelikte baş gösterdi bn öncesnde bilmezdim olmazdi. Kan ilacim yapti bnmde seğiştirdim geçen cuma günü kan ilacimi bakalm umarım geçer ya gyneferro sanal kullaniyorum şuan bu iyi geliyor diğeri berbat bişeydi pembe bi hapti
anım ben de gebeyim 31 haftadayım. Kantaron yağı dış hemoroid için kullanıyorum. Bi pamuğa damlatıp tampon gibi sürüyorum. Ayrıca doktor bana fitil krem ve dışkı yumuşatıcı şurup verdi genel cerrah ve prospektüslerinde gebelikte kullanılamaz yazmıyor sana neden bir şey verilmedi hiç anlayamadım

X