Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Çok şükür canım peki ne dedi doktor lekelenme için
Aslında hiç bişey demedi, onemsemedi, duphaston yazdı günde 2 tane. Eve geldim biraz kan şeklinde akıntım olmuş, rapor falan da yazmadı çalışıyorum da, eve gelip de kanamayı görünce yine korktum ben duphaston içtim uzandım hemen

Önemsemedi ise demek korkulacak bişey yok canm ilacın iyi gelir inşallah

Merhaba kızlar 9+3 hafta olduk dün doktora gittim 10. Hafta sonrasında fetal dna testi istedi ikili üçlü ve dörtlü test yerine imkanın varsa yaptır dedi her şey dahil fiyat aldım Acıbadem de 24 bin dışarıdan her şey dahil 99.9 test cinsiyeti de öğreniyorsun genetik test olduğu için 14 bine buldum onu yaptırmayı düşünüyorum bayram sonrası 10 haftayı geçmiş oluyoruz

Merhaba canmm
Maşallah ne güzel büyüyoryaa fiyatlar da nasl pahalı he ama doktor yaptr dediyse yaptr tabii

Aslında ben ikili testten yanayım ancak eşim her şeyi öğrenelim bebiş de sıkıntı varsa erkenden çözeriz diyor bakalım zamanla karar vereceğim
Tamam canm tabiki eşin de haklı kendince
Ne yapsın anneler, babalar hepsi ayrı ayrı düşünüyor evladını kıyamam yaa

Risk olsa doktor söylerdi uzan dinlen ayaklarının altına yastık koy bol bol su iç canım stres yapma herşey olacağına varır iyi düşünelim iyi olsun herşey bence herşey yolunda

Risk olsa doktor söylerdi uzan dinlen ayaklarının altına yastık koy bol bol su iç canım stres yapma herşey olacağına varır iyi düşünelim iyi olsun herşey bence herşey yolunda
İnşallah canım sağolasın güzel düşüncelerin ve desteğin için

Canım ben de bi süredir araştırıyorum.istanbuldayım ben bi medicalpark hastanelerinin kendi verdiği paket var,sadece bu hastanede geçerli.
bir de sigortacımdan aldığım paket bilgisi var elimde.
Hastaneye bağlı kalmak istemiyorum aslında .
elimde seçenek olsun istiyorum o yüzden sanırım sigortacımın önerdiği Gold network ü yapacağım.ikisinin fiyatı da aynı zaten.
Aslında doktorum özel muayenehane olmasaydı işim daha kolay olurdu

Peki doktorunuz bunu neden istedi.Herhangi bir sıkıntımı gördü Bende yaştan dolayı riskli çıkacak diye düşünüyorum.Ultrason,tahliller felan normalse doktor gerek yok derse yaptirmam heralde

kızlar fetal DNA ile ilgili bugün doktorum kendi açtı konuyu internette götürsün doktorum neden bahsetmedi deme diye. Bende gerek görmedi ben genetik test yaptırmıştım sen zaten genetik test yaptırdın fetale gerek yok dedi. İkili test yaptırırız zaten onda risk faktörü çıkar sonra dörtlü yaptırırz dedi: hiç kafanı da paranı da onlara harcama ikili test bize gereken cevabı veriri dedi baktık ikili teste sorun gördük direk dörtlüye gidersin dedi. Aklınızda olsun sizinde belki bir yardımı olur yazdıklarımın.

Ha birde ben 35 yaş altı olduğum içinde gerek görmedi ekstra bunu eklemekte istiyorum .

Ay bende bunu merak ediyordum.Ben 35 yaş üstü Neyse doktorum ne derse onu yaparım artik

Genetik test dediğin ne canm kromozan dizilimi va mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…