Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Çok şükür çok sevindim:)
Allah'a emanet olsun bebiklerimiz

Aynen canım. Hiç endişe etme bizim rahim vücûd hamileliğe hazırlanmış

Hah rahatladın demi insan duyunca içi pek rahatlıyor

Kesinlikle:)) benim eşim bir tuhaf bu aralar. Ayda 1gitsek yeter niye kontrole gidiyoruz diyor
Sen sus ben günde kaç defa duygu değişimi yaşıyorum senin haberin var mı de eşine biz günde yüz kere üzül sevin ağla şaşır .. hangi duyguyu yaşayacağını bilmiyoruz sizde bir zahmet iki haftada bir randevuya gelin.

Kızlar benim de lekelenmelerim başladı, bugün 6+5 im ve daha önceden de 2 düşüğüm var, lütfen dua eder misiniz
Tam 6+5 te yaşadım canım dediğini doktor herhangi bir sıkıntı görmedi çok küçük kanama alanları var sadece ilaç kullanmaya bile değecek bir durum değil ama geçmişteki düşüklerden dolayı kullanalım dedi. Şurada bir kaç gündür yok çok şükür

canlar kan tahlilide yaptırdı doktor
geçen hafta 247 iydi
bugün 3236 olmuş

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-04-03 at 3.33.08 PM (1).jpeg
    164,9 KB · Görüntüleme: 24
Bugün 2. Kez kan verdim ve ilkiyle birebir aynı çıktı, 1315 ikisi de. Aile hekiminde vermiştim kanı, aile hekimi düşme olmamış daha 2 gün önce bakılmış zaten dedi de anlamadım, önemli olan 2 günlük artış değil mi ? Tam 48 saat olmuştu iki test arası. Kadın Doğumdan yarın randevu aldım, ama tabii moraller yerle bir, benzer şeyler yaşayıp sağlıklı gebelik yaşayanlar var mı ?

Renkli doppler ultrasondan çıktım. Kese, yolksac gayet iyi. Yolksac sınırda dedi. Bebeği de gösterdi. Neyse daha sonra kalp atışı gördü ama çok zayıf çok yavaş. Yavaşlamış böyle değildi hatırlıyorsanız burada duyamadım kalp atışını ama çekirge gibi zıplıyordu gördüm demiştim o görüntüyle alakalı bir şey yok. Cuma günü aşılamamı yapan doktorumla pazartesi günü de özeldeki doktorumla görüşücem. Şimdilik yapacak bir şey yok bekleyeceğiz. Destekleriniz için güzel mesajlarınız için hepinize teşekkür ederim. Allahın dediği olur. O ol dedi oldu, yine onun dediği olacak. Umarım sağlıklı bir şekilde görebilirim cuma günü… Bebişlerinize sağlık diliyorum öpüyorum sizleri birkaç gün dinlenicem

İlkiyle derken arada kaç gün var canm
Aynı değer çıkması şaşırtıcı

Kızlar ben işi biraktim bu arada. Hani en başta anlatiyordum size doktor riskli buldu iş yerini diye. Zaten kendi mesleğimi yapana kadar idare ederim diye girmiştim.

Hava çok güzeldi yürüyüşe çıktım. Çıkmışken sağlık ocağına uğradım kızlar. Hamileligi bildirdim tansiyonumu ölçtüler. Tetenoz aşısından bahsetti ebe hanım. İş yerine girerken zorunluydu temmuz sonunda yaptırmıştım ama tek doz zaten korumazmis, bir daha yaptırmak gerekirmiş. 14.haftada gelin dedi. En son 16.haftaymis asi takviminde tetonoz aşısı yanlış hatırlamıyorsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…