2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Evet karbonhidrat ve tuz da ödem yapar. Ama dediğim durum çok ciddi bir şey ihmale gelmez o yüzden dedim tansiyon baktırsın diye. Herkesin evinde tansiyon aleti de olmuyor gözden kaçabiliyor

Kizlar bebek küveti almayan varsa a 101 e bugün gelmiş küvet kova maşrapa ayrı ayrı satiliyo haberiniz olsun

Eklentiler

• 05d103cc-698a-46fd-81ac-02c1d4372c36.jpeg
    168,1 KB · Görüntüleme: 35
Evet karbonhidrat ve tuz da ödem yapar. Ama dediğim durum çok ciddi bir şey ihmale gelmez o yüzden dedim tansiyon baktırsın diye. Herkesin evinde tansiyon aleti de olmuyor gözden kaçabiliyor
Canım nasılsın şuan sancı için ne dedi doktorlar

Canım nasılsın şuan sancı için ne dedi doktorlar
Ya hem sancım çıktı hem de düzenli çıktı ona rağmen hiçbir şey vermedi eve geç dinlen tekrar karnın sertleşirse düzenli devlete git nst çektir bana at dedi. Randevuyu da haftaya vermedi 2 hafta sonraya verdi fazla mı rahat anlamadım

Evet gebelik zehirlenmesi oluyormuş doktor bana geldi sana doğum yaptırcaz bebeği alcaz dedi ben şok geçirdim ağlaya ağlaya içim dışıma çıktı sonra eşim sakinleştirdideğerlere bakalım ona göre yatış verelim dediler baktılar bişey çıkmadı şükür

Allah allahh devletteki doktorlar nstyi görüyomu peki onlar ne diyolar

Çok şükür kuzum. Valla zamanında gelsinler başka bir şey istemiyorum. Bugün bakıldı işte 2200 olmuş küçük hamburgerim. Daha çok minnaklar ya az daha durmaları lazım

Allah allahh devletteki doktorlar nstyi görüyomu peki onlar ne diyolar
Bugün kendi doktoruma randevum vardı işte onun muayenehanesinde sancı çıktı. Eve geçtim beklemedeyim. Herhangi bir şey hissedersem ilçe devlet hastanesinin yanında oturuyoruz zaten, terliklerimle gidicem şıpıdık şıpıdık

Çok şükür kuzum. Valla zamanında gelsinler başka bir şey istemiyorum. Bugün bakıldı işte 2200 olmuş küçük hamburgerim. Daha çok minnaklar ya az daha durmaları lazım
Kesinlikle yaa benim de minik kurabiye 1800 gram daha çok minnak biraz daha dursunlar içerde 8 ay dayandın oğlum diyorum 1 ay daha sabret vakti zamanında gelsinler inşallah

Doktor mu dedi düzenli sancin var diye bende iki defadır nst ye bağlanıyorum doktor hersey normal diyor ama karnımda sertleşme oluyor

Bende de 2 gündür var bu ağrı biraz bıçak batması gibi biraz açılıyo gibi ağrı gibi acı gibi çok farklı bi ağrı var 2 gün önce kasılmalarım çok olmuştu bende haftaya gideceğim doktora diye gitmedim 31+5 haftalığım

Bide doğum başlarsa allaaahh mazallah bn de devlet hastanesine cok yakınım bnm baska sansım yok devlette doğum yapicam özel hastane yok bulunduğum il de korkuyorum ebeler şey diyomuş hadi doğurcaksan doğur artık şok oldum sğznin payını veririrm bana öyle bişi derlerse firlarim o aciyla valla

kızlar hastanede dağıtmak için çikolata bakıyorum ama karar veremedim ya yaptırıp memnun kalanlar nerde yaptırdınız tadına bakmadan karar vermek çok zor madlen çikolata istiyorum

Ayyy bizim burda ki ebeler de nolur özele gitme biz yaptıralım doğumunu diyorlar emzirme eğitimi için bile yenidoğan bebek getirtip üstünde gösterdiler bize ama bizim doktor köpek gibi utanmasa dövecek gebeleri niye buraya geldiniz diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…