2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Bu arada kızlar kiwinin hava nemlendiricisini aldım A101’den 699 tl piyasa da en uygun buradaydı bakın isterseniz hatta a101’e bugün bebeklerle ilgili bir sürü şey gelmişti kirli sepeti çift bölmeli ve nevresim takımı aldım ben

İnanamiyorumm maşallahh ben olsam kaçirmazdim bunu demek ki bi yerlerde iyileride hala var

Su azaltma yorulma eşittir doktor kasılman çok olur 32’den sonra dedi belirli noktalarda böyle kabarıklık sertleşme oluyor canım 32’den sonra da her 2 hafta da bir gidiyorsun doktora
Beni 3 haftada bir çağırıyor ya 37de çatı muaynesi yapacam sonra haftada bir dedi benim doktor mu farklı yapıyor yoksa kişiye göre mi böyle diyolar anlamadım sende mi 2 haftada bir gideceksin canım

Ayy ben dinlenemem kuzum bugün sözde evdeydim inan ki sabahtan beri çocuğun bütün kıyafetlerini yıkadım dolabını sildim temizledim yerleştirdim yemek bile yemeden
Ben yıkadım utuledim daha yerlestirmedim ay ne zaman yapacaksam bilmiyorum da eşinle mi yaptın kuzu
Doğum çantasını falanda hazirladin mi

Beni 3 haftada bir çağırıyor ya 37de çatı muaynesi yapacam sonra haftada bir dedi benim doktor mu farklı yapıyor yoksa kişiye göre mi böyle diyolar anlamadım sende mi 2 haftada bir gideceksin canım
Bizim doktor haftada bir çağırıyor 3 hafta çok geç geldi bana Bi yandan devletede git istersen

Bizim doktor haftada bir çağırıyor 3 hafta çok geç geldi bana Bi yandan devletede git istersen
Canım önceden gidiyordum ama doktorları hoşuma gitmedi devlette ilgili devlet yok ya bişey soruyosun cevap bile vermiyolar bitane uzman var onada sıra bulamiyorum hamileliğimin başından beri bulmaya çalışıyorum yok o yüzden özele devam ediyorum

En azından nst ye girerdin canım o yüzden dedim

Bende hamileligin başında bulantı yaşadım sonra bi kaç ay biraz iyi gibiyken şimdi tekrar başladı,
Geçen bende içmedim geçmiştir belki diye o gün bende kustum ve bütün gün dogru düzgün birşey yiyemedim sonraki bi kaç günde ilaç içtigim halde biraz midem kötüydü ilaca devam ediyorum galiba doguma kadarda böyle gider.

Teşekkür ederim mutlaka ölçtürücem

Maalesef benim de böyle canım 34 haftalık olduk hala kusuyorum. Midem de yemedikçe küçüldü. Sadece 3 kg alabildim bu haftaya kadar. Daha bu sabah bile yediklerimi tamamen çıkardım

Kendime aldıklarım vardı onlar gelmediydi bugün de lansinoh krem aldım göğüs ucu emzirme atleti aldım onlar cumartesi gelecek daha
Ay ben daha almadım onları bana cevremdekiler hep kendi sütünü sur kantaron yağı bide tahinin üstündeki yağı sur kimyasal sürme diyolar kuzu ya göğüs ucu için ama bilemedim
Sen emzirme sütyeni aldın mi

Benim doktorum 30dan itibaren 2 haftada bir gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…