2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Değildir canım bende gittim bakışım geldim devlette bebeğe devlette ki doktor dedi bana da susuz kalmışsın yorgunlukla da kasılma olması normal Nst ye bağladı herhangi bir ağrı çıkmadı

aynen canım o sansı dedikleri genital bölgede asla hissediylmiyor ordan gelcek gibi düşünüyor herkes ama ilgisi yokk bu sancı bir bel agrısı böyle kemiklerinin açıldığını hissediyorsun belden vuruyor kanala girdikçe kemikler açılıyo sanırım ondan sansıyı belde ara yani

walla canım o birilerinin demesiyle seni motive etmesiyle hiççç ilgisi yok öncelikle senin aklında içinde olması gerekiyor öyle herkesde şık şık diye doğurmuyor söylemesi kolay herkesin vücudu farklı bunu öncelikle kabul et.. benim doktorum izinliydi doğum şekline karar vermemiştik ben kendi haline bıraktım ama ilk baştan beri illa normal olsum istemedim sonuç herşey normal gitti ancak açılmam 5 cm geçmedi acı çektiğimle kaldım sezeryan oldum sezeryan sırasında doktorum asla normal olmazmış dedi ebe de normal illa istersen zor bir doğum olur kendine güveniyorsan yaparsın dedi ne gerek var riskee. bilmiyorum benim fikrim bu şekilde herkesinki kendine kalmış. ben doğumhanede beklerken kadının biri geldi evde açılma olmuş zaten benden önce doğurdu şıpp diye ebe işte normal doğum böyle olur dedi seninki zor olur dedi öyle yani kime göre neye göre çok değişkenn o güç ve isteğin yoksa hiç deneme

Ben de harika haftalar diye ünlü bir kitap var onu okuyorum. Bebeklerin atak zamanlarını hakkında bilgi veriyor. Tavsiye ederim
Ay bende harika haftalar diye bir app indirmiştim acaba içerikleri aynı mı canım? Bi bakma şansın var mı eğer farklıysa kitabı da alayım malum ilk çocuk insan bi panik oluyor

Ay bende harika haftalar diye bir app indirmiştim acaba içerikleri aynı mı canım? Bi bakma şansın var mı eğer farklıysa kitabı da alayım malum ilk çocuk insan bi panik oluyor
Eğer içerikleri ücretliyse evet aynısı Ben kitabını okuyayım demiştim. Arkadaşımdan aldım kitabı kapağı yırtılmış. Wonderweeks diye sitesi de var hatta

Ya bence hiç öyle boş yere sancı çektim diye düşünme aslında sen o sancıları karşılarken vücudunda o kadar kıymetli değişimler oluyor ki. Hayırlısı oymuş senin ve bebeğin için sezaryen olmuş
Açıkçası ben normal doğum istiyorum ki annem bile beni sezaryenle doğurmuş cahil işi diyor normal doğum için normali denerim ama olmaz da sezaryene dönersek de hiç üzülmem. Bizim için iyi olan buymuş derim. En başından beri hep en iyisi en hayırlısı olsun dedim bunda da öyle diyorum.
Hepimiz için en iyisi en hayırlısı olsun Nasıl olursa olsun sonu çok güzel olacak

Eğer içerikleri ücretliyse evet aynısı Ben kitabını okuyayım demiştim. Arkadaşımdan aldım kitabı kapağı yırtılmış. Wonderweeks diye sitesi de var hatta
Ya bebeğin adını istiyor girişte ama ben adına karar vermediğimiz için giriş yapmadım indirdim duruyor öyle
Ücretli olduğunu da bilmiyordum neyse girince kar zarar hesabı yapıp ona göre karar veririm

aynen canımm ikisininde hiçbir farkı yok sağlıkla güzel bir doğum olsu şekli farketmez. bebek nasıl geleceğini kendi belirliyor sende normal olur inşallah şıp diyee rahat bir doğum olur olmasada hiç önemli değil tabiki sağlıkla kavuşun inşallah

Herkeste aynı yer mi acıyor ben hep karın sancısı sanıyodum ya da işte adet sancısı gibi

Herkeste aynı yer mi acıyor ben hep karın sancısı sanıyodum ya da işte adet sancısı gibi
Valla benim dün bugün aşırı vajinam ağrıyor daha önce de oluyordu ama bu şiddette değil heralde bebiş büyüdükçe daha çok baskı yapıyor dün geceden beri bi farklıyım cumartesi randevu var diye çok takmıyorum ama bakalım

Ben 2 hafta çalıştım vajinada aşırı ağrı oldu özellikle merdiven çıkıp indikten sonra 32 den sonra doktor çalışamaz raporu verdi ondan sonra evdeyim ve o ağrılar geçti yani yürümeyle alakalı oluyordu bende

Kızlar 32 ye girdim sayılır bir günüm kaldı.Bebek hareketliydi aslında ama dünden bugüne biraz azaldı hareketi gibi sanki ? Cumartesi görücem inşallah hemde raporu yazdırcam ama bu hareket olayı korkutuyor beni

Birde sırt ve diz ağrım çok oluyor, elim yüzüm de şiş,Felaket ödem oldu çünkü son bir aydır yemek işini koyverdim, sıkıldım dikkat etmekten Yedim istediklerimi umarım sıkıntı çıkma kontolde.hangi haftadan sonra 2 haftada bir gidiyorduk randevulara ?

Son olarak da son 2 aydır su alımını bende azalttım gibi bunun ne gibi etkisi oluyor bilmiyorum ama korkmalı mıyım ?

Çalışabilir raporu mu alacaksın canım sen bu arada bende geçen gittim hareketleri için korktum biraz ama düzeldi aynı hareketliliği ama başka bir arkadaş gruptan gitmişti nst ye falan aldılar istersen bi git acilde bile bakıyorlar bu haftalarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…