Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Valla çıkmıyorum ama geceleri çıkıcam artık temiz hava iyi gelir. Normalde ağırlaşmamıştım ama artık hissediyorum ağırlaştıgımı
En ıyısı bende akşam sekiz den sonra çıkıcam hava alıcam

Kızlar sezeryan yerim iyileşmeye başladı çok kaşınıyor zeytinyağı sürsem iyi gelir mi etrafına doğru. Ne yapılır aşırı kaşınıyor yaa

İdrar normal cnm çok şükür ama on dakıkada bır lavabodayım lavaboya gıdınce de çok az bır lavaboya çıkıyorum sankı nasıl anlatıyım idrarı yaparken hafıf bır rahatlık gelıyor sankı bebegın kafası orda gıbı hıssedıyprum o an yaparken boşluk oluyor o an hafıf bır rahatlama sonra yıne aynı idrar desen oda yok bır ıkı damla şuan tam göğüs altıma bastırıyor sıpa

Aynen böyle canım benimki de. Çalışır yazıyor kocaman nasıl çalışamaz okumuşlar acaba

Kendinden veriyorsundur bebek alıyordur kuzum hiç takma kafana kocaman olmuştur bebişin

Şu anki durumun nedir canım nasıl oldun
A adenliya kızlar tekrar doktora gittim nst de tekrar aktif ağrı çıkmadı bebiş iyi hamdolsun bide öne geçmiş şaşırdım 10 gün önde dedi doktor 31+2 yim 1900 küsür dedi kilosuna, şuan erken doğumu düşündürecek ilaç başlatacak bir durum yok dedi, birşey tetiklemiş olabilir deyip kan ve idrar aldı, daha iyiyim şükür

Ay acaba biz yalancı kasılmaları mı yakalıyoruz ya nst de. Bende bugun kan verdim tekrar nst ye girdim iiydi bebişte iyi şükür. Perşembe kendi doktor randevum var zaten. Benim gün içinde sertleşmelerim cok oluyor zaten.

Benimki 32+0'da 2100'dü 1900 normal gibi geldi bana

Benimde sadece böyle yazıyor canım

Ay bilmiyorum canım valla ama çok korktum hala kendime gelemedim , Rabbim şöyle 37 leri görmeyi nasip etsin

Benimde sertleşme çok arttı iki gündür ama bebek toplanıyor ondan çünkü hareket edince anlıyorum ama niye bu kadar sık toplandı iki gündür anlayamadım

Ay bilmiyorum canım valla ama çok korktum hala kendime gelemedim , Rabbim şöyle 37 leri görmeyi nasip etsin
Ben de cok korktum ozaman 32 bile değil 34 bari olsun deyip durdum. Şimdi biraz daha iyiyim 36-37 goreyim inşallah diyorum. Daha cok kilo takibi yapıyorum 3 e yaklaşalım inaşşakah die.
Benimde sertleşme çok arttı iki gündür ama bebek toplanıyor ondan çünkü hareket edince anlıyorum ama niye bu kadar sık toplandı iki gündür anlayamadım
Benim bebekte yapıyor kendi de sertleşiyor cunku karnımın her köşesi sert oluyo bebek olsa yumusak yer kalır

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum 29 haftadayım 3 gebeliğim karnım olması gerektiğinden az onu geçti. Bebeğimin hareketlerini hissediyorum her gün ama çok çok az hissediyorum dün doktora gittim burda normal görünüyor dedi bebeğin gelişimi kalp atışı falan ama aşlah korusun hastalık gibi bişey varsa bile biz göremeyiz dedi peritonılojiye yönlendirdi ama randevu geç bulunuyor içim rahat etsin diye buraya sormak istedim yani bebeğimin hareketlerini az hissetmem normal mi doktr şu an balık gibi yüzümesi lazım ddi acaba sen mi hissetmiyorsun dur ama artık 30 haftama girdim bebeğim büyüdü bu kadar az hisetmem beni tedirgin ediyor

Bizde cuma günü gıdecez doktora ilk nst mıze gırıcez bakalım ne dıycekler kılosuna felan aşiri merak edıyorum kasılma veya toplanma olayını umursamıyorum artık doğuma hazırlanıyoruz zaman yaklaştı kımı bır ay içinde kımı de bır buçuk ay içinde doğum başlar yarılanır bıle

Benimde perşembe randevu nstye başlıcaz hakkımızda hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…