Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Evet şuan bende de reflü var her gün olmuyor ama oldu mu da kötü ediyor..

Eskiye göre daha az yiyorsundur ama yeterli besleniyorsun kuşum gayet güzel kilo almışsın bebeğin gelişimi de gayet güzelmiş maşallah size benim iştahım da hiç açılmadı bence sıcaklardan ve bebeğimin sürekli mideme baskı yapmasından dolayı toplam 4 kg aldım bebişim 2.500 kg ve doktorum uyarıda bulunuyor ama bazı şeyler yapı meselesi bebek sağlıklıysa gerisini çok umursama canım

Kaç kiloyla başlamıstın hamileliğe

Kızlar ağrım var bende acile gidiyorum , çok korktum ya niye böyle oldum bilmiyorum ama korkuyorum dua edin uyanık olanlar

Geçmiş olsun nasıl oldun inşallah her şey yolundadır
Canım açılma yok akıntın çok enfeksiyon olabilir dediler ama sonra nst yi de çok beğenmediler bence nst de kötü değil 50 civarı 2 sancı görünüyor sadece risk almak istemediler, benim takip olduğum il Ankara o yüzden başka ildeyim bende güvenemedim, imza atıp çıkış yaptım ama sanki ağrılar yokluyor gibi kafam karışık bilmiyorum oğlan bi uyansın Ankaraya gideriz gibi, kendi doktoruma da nst yi attım cevap bekliyorum
Oğlum 41 haftalarda doğmuştu ya sancı nedir bilmezdim bu haftalarda daha 31 im yani çok çok erken

Ya bence kesinlikle sıcaklar etkiliyor böyle patır patır insanların acillik olması normal değil. Gece uykundan mı uyandırdı sancılar yat dinlen diyeceğim de o saatte zaten yatıyorsundur.

Günaydın ne oluyor bize ya mıdem çok kötü bulanıyor gözlerim bulanık göruyor kendımı hıç ıyı hissetmiyorum

Ya bence kesinlikle sıcaklar etkiliyor böyle patır patır insanların acillik olması normal değil. Gece uykundan mı uyandırdı sancılar yat dinlen diyeceğim de o saatte zaten yatıyorsundur.
Canım bi lavaboya kalktım sonra kıvrandım ağrıdan ya cidden o kadar korktum ki ya doktorum birşeyler yeyip tekrar nst çektir dedi
Öyle yapacağım

Bence sıcaklar çok etkiledi kızlar hepinize çok geçmiş olsun arkadaşımın da iki bebek arası çok az aşırı zorlandı hala daha devam ediyor doktorlarda diyor iki bebek arası en az 2 yıl olmalı ama ilk çocuk için 3 daha idealmiş. Kulağımıza küpe olsun kızlar sıcaklara dikkat edin gerekmedikçe evden çıkmayın daha sağlıklı beslenin şu 37. Haftayı hayırlısıyla tamamlayalım hepberaber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…