Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ben yaptırdım. Eşimin ailesi tıka basa geliyor. Yetmiyor bide hastaneden eve gidince oraya da geliyorlar. Yemek bekliyorlar gitmiyorlar çay servisi
Yok bize öyle kimse gelmez zaten kabul etmem işim gücüm yok o halimle millete yemek mi vercem allah sana kolaylık versin benim akrabalarım zaten başka şehirde anne babalar dışında 3 5 kişi var gelecek olan

Ben hediyelik bi şey yaptırmıyorum ya tuhaf mı olur acaba hastaneye zaten anne babalar gelir eve gelene de tatlı alıp ikram ederiz dedik gerek duymadım hediyelik yaptırmalı mıyım?
Ben ilkinde de yapmadım canım bunda da düşünmüyorum ya ben komple bu hediyelik işini fuzuli görüyorum ama yani düğün nişan vs de valla veren veriyor vermeyen vermiyor bence zorunlu hissetme, ben yaptırmadım eksikliğini de hissetmedim inan

Ne bileyim kimsenin hevesini kırmak istemem de o kadar emekle yapılan etiketleri vs söküp atıyolar ya da çöpe gidiyo üzücü bir şey

Ben hediyelik bi şey yaptırmıyorum ya tuhaf mı olur acaba hastaneye zaten anne babalar gelir eve gelene de tatlı alıp ikram ederiz dedik gerek duymadım hediyelik yaptırmalı mıyım?
Vallahi ben tasarımcı oldugum için magnetlerimi süslerimi çikolata kutumu falan kendim tasarladım ofisten eve gönderttim bende kimseyi istemiyorum hastaneye sadece benim annem babam ve eşimin annesi babası gelecek süsleri çikolata kutusunuda götüreceğiz hastaneye ama fotoğraf çekimi için gelcek olanda bebiş en az 20 günü geçtikten sonra gelsin diye tembih ettim kaynanama falan sağolsun anlayışlı insanlar

ben fotoğraf çekimi de yaptıramıcam o yüzden pek hevesim de yok. Bize de en az 10 gün kimse gelmez herkese söyledim gelmesinler diye tatlı yaptırcaz adettendir diye o da

Ne bileyim kimsenin hevesini kırmak istemem de o kadar emekle yapılan etiketleri vs söküp atıyolar ya da çöpe gidiyo üzücü bir şey
Bende ona para ayırmak istemedim canım bence tercih meselesi gerçekten çok güzel özenen çok güzel hediyeler var bayıldım kızlarda çok güzel şeyler yapmış ama benim de tercihim ona para ayırmamak yönünde

Evet bayıldım çok güzel şeyler var ama ben bu hamilelik dönemimde herkese o kadar kızdım ki kimse aramadı sormadı bir ihtiyacın var mı diyen olmadı. Kimse için özel bir şey yapmak istemiyorum hevesim de kırıldı değmez emeğime parama.

Kızlar kendi doktorum nst mi beğenmedi ya bebek çok aktif değil diyor yarın bana gel dedi akşam ankaraya geçeceğim
Sana göre hareketlerde fark var mı canım benim doktorumda beğenmemişti hareketlerini yemek ye tekrar gel dedi tekrar nstye girmiştim

Sen nasıl hissediyodun bebeğin hareketlerini durgun muydu

Sana göre hareketlerde fark var mı canım benim doktorumda beğenmemişti hareketlerini yemek ye tekrar gel dedi tekrar nstye girmiştim
Yok ben anlamadım kızlar iyi gibi bence ama bilmiyorum ki dinlen miyor musun niye böyle dedi burda gittiğim doktor bi problem görmemişti ama kendi doktorum beğenmedi

İçinden gelmiyorsa hele hiç uğraşma canım amaaan gelip hediye mi soracaklar, onlar bize hediye getirsin, valla benim de öyle 15 aylık çocuk ev hamilelik bak doktorluk oldum kimsenin hayrı yok bi anne düşünüyor insanı bide eş gerisi hikaye

Kızlar 32.haftada aldığımız çalışabilir raporunu kuruma verdiğimizde onlar mı işliyor sisteme

Bizimde çok gelen gidenimiz olmucak ben öyle hatıra olsun diye aile içine 25 tane yaptım doktoruma falan veririm dedim o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…