Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Ya ben haftanin 2 gunu evdeyim sagolsunlar ilk 3 ay hic gelmedim ofise oyle bi opsiyon tanidilar sonra mirin kirin basladi. Bakalim bi konusucam haftada 3 ciksin bari zor oluyo bana cok.
Bizde maalesef uzaktan çalışma konusu hiç gündemde değil. Asla kendilerini güncelleniyorlar. Pandemide dünya alem uzaktan çalıştı eşim neredeyse 2 sene gitmedi işe doğru düzgün hep evden yürüttü işleri. Ben sadece 2 ay uzaktan çalıştım onda da haftada 1 bazen 2 gün giderek. Yok ya buraya dönmemem için gerçekten sebebim çokmuş 😂😂

Kızlar Cybex bebek arabası alanlar puseti ne aldınız acaba?
Ben konudan ve markadan bağımsız puset almamaya karar verdim. Oto koltuğu 0 kg itibariyle olandan aldım. Hastane de çıkışta illa isterse bir günlüğüne ödünç alırım bir arkadaştan dedim. Yakın arkadaşım ve görümcem de hastane çıkışı dışında hiç kullanmamışlar. Bebek arabaları yenidoğan için bile gayet konforlu zaten hiç puset takmasanız da. Ana kucağı, kanguru ve sling de düşünmüyorum by the way 😂

Ben konudan ve markadan bağımsız puset almamaya karar verdim. Oto koltuğu 0 kg itibariyle olandan aldım. Hastane de çıkışta illa isterse bir günlüğüne ödünç alırım bir arkadaştan dedim. Yakın arkadaşım ve görümcem de hastane çıkışı dışında hiç kullanmamışlar. Bebek arabaları yenidoğan için bile gayet konforlu zaten hiç puset takmasanız da. Ana kucağı, kanguru ve sling de düşünmüyorum by the way 😂
Son 3'lüyü çevrende kullanıp seven mi yok anam neden düşünmedin

Ben de ya Almanya ya da Yunanistandan alayım diyorum. Bazı arkadaşlarım hiç almasan da olur falan dediler ama içime sinmedi öyle hiç🥲
Bence pusetsiz olmaz ya, benim de içime sinmez. Kısa süre kullanılıyor evet ama kullanılıyor yani. Tam yatan araba da yenidoğan bebeğin ergonomisi için uygun değil bence, hem bir yere giderken falan pusetle götürürsün doktor/anneanne vs. Bir de eezy twist’in pusetli görüntüsü aşırı tatlı 🤭

Kızlar Cybex bebek arabası alanlar puseti ne aldınız acaba?
Arkadaşımdan aldım ben cybexin anakucağını gold yazıyor üzerinde ama hangi modeli bilmiyorum. Şimdi hatta yine baktık yazık Türkiye’deki fiyatlara imkanın varsa yurtdışından al. En son Türkiye’de kanguru bakmıştım dün bugün yunana geçtik bir bakayım dedim Burda ki fiyatları 3 te biri resmen. Cybex de aynı şekilde aşırı abartı fiyatları Türkiye’de

benim çevremde sezaryen olup yaza kadar miss gibi bikini fiziği olanlar var. kendine dikkat etmekle alakalı bence bu. düzgün beslenip hareket edersek yaza kadar eskisi gibi oluruz. ama yok emziriyorum diye her bulduğumuzu yiyip yatarsak eskisinden de beter oluruz. seçim bizim yani hiç dert etmeye gerek yok bence 🌸
Ay içimi rahatlattınız vala, illa farklı bi gürüntü kalacak diye bişey yokmuş 🥰 bizlerde yaza istediğimiz formlarda şıkır şıkır gireriz umarım 🙏

Ya aldığım yenidoğan kıyafetler hep 50cm miş. 52cm falan doğsa herhalde 3 gün anca giyecek. Aralarında çok az 56cm olanlar var ama özellikle hastane çıkışları 50, demekki bunların amacı sadece hastane çıkışında giyilmesi.

Bence pusetsiz olmaz ya, benim de içime sinmez. Kısa süre kullanılıyor evet ama kullanılıyor yani. Tam yatan araba da yenidoğan bebeğin ergonomisi için uygun değil bence, hem bir yere giderken falan pusetle götürürsün doktor/anneanne vs. Bir de eezy twist’in pusetli görüntüsü aşırı tatlı 🤭
Evet ne yalan söyliyim öyle bi pusetle gezme hevesim yok değil…. En kötü ikinci elden satarım dedim ya ben de

Arkadaşımdan aldım ben cybexin anakucağını gold yazıyor üzerinde ama hangi modeli bilmiyorum. Şimdi hatta yine baktık yazık Türkiye’deki fiyatlara imkanın varsa yurtdışından al. En son Türkiye’de kanguru bakmıştım dün bugün yunana geçtik bir bakayım dedim Burda ki fiyatları 3 te biri resmen. Cybex de aynı şekilde aşırı abartı fiyatları Türkiye’de
Öyle evet maalesef, kanguru ana kucağı her şey çok çok pahalı. Elimden gelse her şeyi alırdım yurtdışından, kıyafetler falan da kalite/fiyat olarak çok farklı. Türkiye de o paralar verilmez

Ya aldığım yenidoğan kıyafetler hep 50cm miş. 52cm falan doğsa herhalde 3 gün anca giyecek. Aralarında çok az 56cm olanlar var ama özellikle hastane çıkışları 50, demekki bunların amacı sadece hastane çıkışında giyilmesi.
Ben de boya takıldım son birkaç gündür ya. Kasım grubunu okurken 29-30.haftalardaki bebeklere baktım benimki şu haftasına göre de uzun görünüyor, uzun doğarsa hiçbirini giyemeyecek demek :/

Ocean Mummy Omega3 multivitamin kapsülleri kullanmıştım başta. O dönem bulantım çoktu ve bulantıyı çok artırıyordu. 4 aydan sonra kullanmadım zaten 😕 Aklıma başka gelmiyor belki arkadaşların başka önerisi 👍
Ocean Mummy Omega3 multivitamin kapsülleri kullanmıştım başta. O dönem bulantım çoktu ve bulantıyı çok artırıyordu. 4 aydan sonra kullanmadım zaten 😕 Aklıma başka gelmiyor belki arkadaşların başka önerisi olur
evet canım farklı bi öneri geldi 🥰 onu inceleyeceğim . Bulantı konusunda hassasım halen ondan dokunabilir bana da. Ocean ın Dvit 3 damlasını kullanıyorum, memnun kaldım .

Ben de boya takıldım son birkaç gündür ya. Kasım grubunu okurken 29-30.haftalardaki bebeklere baktım benimki şu haftasına göre de uzun görünüyor, uzun doğarsa hiçbirini giyemeyecek demek :/
Ekim grubundan doğum yapanların bebekleri de 52-53 cm civarları. Fazla yenidoğan almayın çabuk büyüyorlar demişlerdi ama hiç giydiremeyeceğimizi söylememişlerdi 😂

Ana kucağı da mı🥲 onun memnuniyet ortalaması çok yüksek değil mi yaaa

Hastane çıkışları 50-56 cm diye geçiyor genelde

X