Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bir de benim bebegim çok sakin ya başından beri . Yani birseyler yiyince çok kisa hareket ediyo sonra duruyor ilk diye birsey anlamiyorum normali nasıl bilmiyorum ama herkes cok sakin falan diyor bir sağlık sorunu olmasın da. İç karnım mi geniş ki ondan mı o hareket ediyor da ben hissetmiyorum

Benim de hareketleri az bence insallah sagliklidirlar

Karnın fazla çıkmadıysa iç karnın genıs olabılır cnm saglıklı olsunda gerısı hıc onemlı degıl bır sıkıntı olsa zaten doktor söyler sana şimdi bunu düşünerek canını sıkma

F filiiz canım ben sezeryan sonrası doktor bu kremi vermişti hem kaşıntımı çok azaltmıştı hemde sezeryan yerinin daha çabuk iyileşmesini sağlıyormuş daha az iz kalmasını felan sağlıyormuş bana çok iyi gelmişti kaşıntı açısından da istersen bi dene açıkçası bu doğumumda da kullanmayı düşünüyorum ben tekrardan

Aynen böyle canım benimki de. Çalışır yazıyor kocaman nasıl çalışamaz okumuşlar acaba
Off 2 gündür uğraşıyorum kız beni deli etti onaylarsam çalışmamış görünürsün maaşın yatmaz falan diyor doğum yapmadan onaylamaman gerekiyor diyorum ikna edemiyorum resmen

Off 2 gündür uğraşıyorum kız beni deli etti onaylarsam çalışmamış görünürsün maaşın yatmaz falan diyor doğum yapmadan onaylamaman gerekiyor diyorum ikna edemiyorum resmen
Evet kuzu 15 ağustosta son kez çalışacağız 16'sında onaylayacak. Günümüz aynı ya ordan biliyorum. Ama daha erken bırakırsan da mesela 35'te bırakırsan bıraktığın günün ertesinde onaylayacak. Ay anlamıyorsa müşavire sorsun seni bu halde niye darlıyor ki

Sıpalarımız sağolsunlar yalancı kasılma yalancı sancı yalancı çiş ne varsa yaşıyoruz

Kızlarr cuma idrar testi vermistim protein degerim yuksek cikmis yuksek tansiyon da var bende hep 13e 8 nabzin da 110civarinda. Doktorum ilac baslayacagim yoksa gebelik zehirlenmesi olabilir dedi cok korkuyorum

Ben hediyelik bi şey yaptırmıyorum ya tuhaf mı olur acaba hastaneye zaten anne babalar gelir eve gelene de tatlı alıp ikram ederiz dedik gerek duymadım hediyelik yaptırmalı mıyım?

Ben hediyelik bi şey yaptırmıyorum ya tuhaf mı olur acaba hastaneye zaten anne babalar gelir eve gelene de tatlı alıp ikram ederiz dedik gerek duymadım hediyelik yaptırmalı mıyım?
Ben yaptırdım. Eşimin ailesi tıka basa geliyor. Yetmiyor bide hastaneden eve gidince oraya da geliyorlar. Yemek bekliyorlar gitmiyorlar çay servisi

Yaa maşallah size bebişine kocaman olmuş çok sevindim canım vaktin oldukça dinlen bol bol

Beni deli etti bide mesaj atmış ilgilen mutlaka haberleşelim diye napmamı istiyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…