Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bence sıcaklar çok etkiledi kızlar hepinize çok geçmiş olsun 😔 arkadaşımın da iki bebek arası çok az aşırı zorlandı hala daha devam ediyor doktorlarda diyor iki bebek arası en az 2 yıl olmalı ama ilk çocuk için 3 daha idealmiş. Kulağımıza küpe olsun kızlar 😔 sıcaklara dikkat edin gerekmedikçe evden çıkmayın daha sağlıklı beslenin şu 37. Haftayı hayırlısıyla tamamlayalım hepberaber 🌸
Kesinlikle doğru bu ben ilk gebeliğimde yaşamadığım şeyleri bunda yaşadım oğlum 41 haftada doğdu nst de sancı çıksın isterdim resmen , 38-39 da falan ayakta kalınca baskı hissi olurdu bunda 28 de falan başlamıştı, varis falan yoktu bunda var ve oğlana göre daha az kilo aldım, vücudum toparlanamadı oğlan yoruyor bence etki eden bunlar😑

Kesinlikle doğru bu ben ilk gebeliğimde yaşamadığım şeyleri bunda yaşadım oğlum 41 haftada doğdu nst de sancı çıksın isterdim resmen , 38-39 da falan ayakta kalınca baskı hissi olurdu bunda 28 de falan başlamıştı, varis falan yoktu bunda var ve oğlana göre daha az kilo aldım, vücudum toparlanamadı oğlan yoruyor bence etki eden bunlar😑
Tabi kuşum işin zor Allah kolaylık versin umarım geçer sonrasında da bir daha sancın falan olmaz bişey olacak korkusuda yıpratıyor bizi 😔

İnşallah hiçbirşey yoktur canım akıntıdan da korkma arada benimde çoğalıyor bakıyorlar bişey çıkmıyor çok şükür. Sende muayeneden çıkınca haberdar et bizi mutlaka

11 e randevu aldım bi gideceğim bakılsın bi ultrasonla falan akıntım da çok
Akıntı bende de cok Hatta gunluk ped koymaya basladım cünkü iç çamasırırınında dısına cıkıyor. Kıyafetlerim ıslanıyor. Ama bayadır var her muayenede bebegin suyu falan iyi diyorlar. İlk gebeligimde de bu sebeple hastaneye gittigim oluyordu. Normal diolar bazen de enfeksiyon olabiliyormus

Bugün saglık ocagında kontrolüm vardı tansıyonum 10 /4 çıktı kılo desen almamısım hala 71 kılodayım bır ay önce de aynı kılodaydım bebek kılo almıyomu acaba kendımk gectım zaten kılo almamam normal mı kı

Canım tansiyonunu bi ölç istersen anlık oynamalar yaşanabiliyor .
10/4 çıktı kuzu tansıyonum aşiri yorgun bıtkın hıssedıyorum kendımı mıdem hala bulanıyor yemek yiyemiyorum hıc içim almıyor

34+2 den bildiriyorum. Her yerim ağrıyor. Bileklerim parmaklarım uyuşuyor. Ayaklarım şişmeye başladı sanki. Geceleri sağ arka kürek kemiğim çok ağrıyor şişmiş 🥲
32+3 den bende seslenıyorum bırı bıze yardım etsın bence kürek kemıgım benımde agrıyordu çok şükür gectı uyku uyuyamaz oldum gece kalkıp serınde yemek yer oldum resmen gündüz yıyemıyorum ödem olmaya başlamıs sende bol bol şu iç yürü evde dısarı cıkma hava yanıyor

Bugün saglık ocagında kontrolüm vardı tansıyonum 10 /4 çıktı kılo desen almamısım hala 71 kılodayım bır ay önce de aynı kılodaydım bebek kılo almıyomu acaba kendımk gectım zaten kılo almamam normal mı kı
Kendinden veriyorsundur bebek alıyordur kuzum hiç takma kafana kocaman olmuştur bebişin

Kendinden veriyorsundur bebek alıyordur kuzum hiç takma kafana kocaman olmuştur bebişin
Cuma günü konturolum var bakalım büyümüş mu bır aydır yı gectı görmedim hayırlısıyla bır görsem rahatlıycam bugün benım için zor gecıcek oğlana bır yaş aşiri vurdurdum üç tane vurdular kuzuma eve geldık uyuya kaldı inşallah ateşi çıkmaz

10/4 çıktı kuzu tansıyonum aşiri yorgun bıtkın hıssedıyorum kendımı mıdem hala bulanıyor yemek yiyemiyorum hıc içim almıyor
Kuzum amacım korkutmak değil, önlem alman için yazıyorum. Kullandığım bi hamilelik takip uygulaması var. Orada yazan belirtiler bunlar ve bunları görürsen mutlaka hastaneye git doktoruna danış deniliyor. Görüş bozukluğu ve mide bulantısı dedin endişelendim. Sen de belirtilere bi bak ve gerekiyorsa acile git. Allah'a emanet ol canım benim. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Eklentiler

• 1000039614.jpg
    1000039614.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 81
Cuma günü konturolum var bakalım büyümüş mu bır aydır yı gectı görmedim hayırlısıyla bır görsem rahatlıycam bugün benım için zor gecıcek oğlana bır yaş aşiri vurdurdum üç tane vurdular kuzuma eve geldık uyuya kaldı inşallah ateşi çıkmaz
İnşallah kuşum oda çok ufak daha ya inşallah ateşi çıkmaz da o bari seni zorlamaz. O uyurken sende yat dinlen

32+3 den bende seslenıyorum bırı bıze yardım etsın bence kürek kemıgım benımde agrıyordu çok şükür gectı uyku uyuyamaz oldum gece kalkıp serınde yemek yer oldum resmen gündüz yıyemıyorum ödem olmaya başlamıs sende bol bol şu iç yürü evde dısarı cıkma hava yanıyor
Valla çıkmıyorum ama geceleri çıkıcam artık temiz hava iyi gelir. Normalde ağırlaşmamıştım ama artık hissediyorum ağırlaştıgımı

Kızlar sizin bu sayfada çalışabilir raporunuz bu şekilde mi görünüyor başka bişey yazan var mı genel muhasebeden arayıp çalışamaz raporun var sgk da öyle görünüyor dendi ama aradım öyle değilmiş sinir oldum

Eklentiler

• IMG_20240723_114108.jpg
    IMG_20240723_114108.jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 75
İnşallah kuşum oda çok ufak daha ya inşallah ateşi çıkmaz da o bari seni zorlamaz. O uyurken sende yat dinlen
Nasıl uyurum kuzu ya çocuklar kurstan gelıcek onlara yemek hazırlıyorum evı topladım ev işi bıtmıyor kı

X