Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Peki canım son haftalar yakalama durumu oluyor hep mesela onu söyledi mi acaba

Boyu çok güzel aslında benim bebiş 32+1 ken 43 cm kilo 2100 grdı doktor 33 haftayla uyumlu dedi bana hiç geride gibi gelmedi bebeğin ya
canım zaten baş çevresi ve boyu haftasıyla uyumlu. sadece karın çevresi geriden geliyor ki bu da en önemlisi dedi doktor. boyu normal evet bir sıkıntı yok çok şükür. ben 10 günlük geriliği de sıkıntı etmiyorum şu an haftalık olarak kilo aldığı için bebeğin sadece yapı olarak ufak olacağını düşünüyorum. inşallah ondandır

Peki canım son haftalar yakalama durumu oluyor hep mesela onu söyledi mi acaba
yok söylemedi canım. sadece 37ye kadar düzenli haftalık kilo alsın ve 10 günlük fark açılmasın yeter dedi. fark açılırsa erkenden alırız, açılmazsa 37de alırız dedi bu kadar. ama farkın kapanması ihtimalinden hiç bahsetmedi nedense

Gidince bakayım canım benim kafa çevresi boyu ve kilosu hep geriden karın normaldi ama Bi korkmadım değil.Sırf bundan sebep inşallah sezaryen olmaz ya kendimi normale şartladım

Kuşum ondandır bende ufak tefek bir insanım boyu kilosu çok olmasını asla beklemiyorum ama karın çevresini bilmiyorum bence hafta hafta toparlar kuzum sen bol bol ona yarayacak şeyler ye büyüt bebişini

Gidince bakayım canım benim kafa çevresi boyu ve kilosu hep geriden karın normaldi ama Bi korkmadım değil.Sırf bundan sebep inşallah sezaryen olmaz ya kendimi normale şartladım
yok yok korkma canım zaten bana da sezaryen demedi, suni sancıyla normal doğum yaparız dedi. benim de tam tersi kafa, boy vs haftasında ama karın çevresi ufak. inşallah hiçbir sorun olmadan alırız bebeklerimizi kucağımıza

Kuşum ondandır bende ufak tefek bir insanım boyu kilosu çok olmasını asla beklemiyorum ama karın çevresini bilmiyorum bence hafta hafta toparlar kuzum sen bol bol ona yarayacak şeyler ye büyüt bebişini
evet canım aynı ben de öyle bekliyorum dikkatli beslenmeye çalışıyorum inşallah yarayacaktır daha haftamız var

Benim bebeğim de birden çok kilo aldı en son 24 haziranda 1 kiloydu şimdi 1900 olmuş doktor haftayı güncelledi. Ben de bir diyetisyenle görüşeceğim inşallah

Plesanta sıkı tıları kendini göstermeyebilir. Kuzu şimdi kötüden bahsetmek istemıyorum ama ben 37. Haftda kaybettim bebegimi. Ve 2 gun onceki dontor randevumda bile bir sıkıntı yoktu bebegim her kontrolde 1 hafta onde görünüyordu sadece son kontrolde haftasıyla uyumlu cıktı. Ve dogdugunda gobek kısmında düğümle dogdu. Son dakkaya kadar dopplerde bi akım sıkıntısı gorulmemişti suyu vs de tertemizdi. Akşam sancılandım sabah kızım boyle doğdu. Ama kesin o sebepten kaybettik diyemeyiz dediler. Suyu tertemizdi herşey normaldi. 3.5 kiloya yakın 52 cm dogdu. Ufacık bi anormallik olsaydı bende isterdim erkenden alsınlar. bazı doktorlar hikayemi duyunca 36-37 de alırız bile dedi mesela hiç durumuna kilosuna bakmadan. Biz tabi bu konuyu hiç konusmadık daha bugun 31 oldum diyecegim o ki benimki aşırı normal aşırı sıradan bi hamilelikti şeker tansiyon kilo problemim yoktu bebek cok iyiydi vs vs.

Ondandır canım iyi düşün iyi olsun kendini strese sokma hiç. Ne güzel 37'de alsa da ben de erken istiyorum aksine doğum sonrasında bebişimle daha çok vakit geçireyim diye. Çalışan anne sorunsalı

Canım hiç canını sıkma 1 haftada hiç bisey yok arkadaşım 34 haftalık bebeğinin kafası 39 haftayla uyumlu 4 hafta ilerde . Ameliyat günü belli hiç bir sakınca görmedi doktoru sende hiç canını sıkma çok olağan bi durum bu

canım benim çok acı bir tecrübe yaşamışsın, Allah kimseyi sınamasın inşallah sen de sağ salim güzelce bebeğine kavuşursun ve unutursun hepsini hepimiz de aynı şekilde. doktorun açıkladığı her şeyi anlamıyorum ama ondan daha iyi bilmediğim için güveneceğim. bakalım inşallah her şey yolunda gider. yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik

Varis daha sıkıntılı galiba doktoruna söyledin mi çotap giydiriyolardı galiba
Bidahaki kontrolümde söyleyeceğim bakalım. Cok yok aslında 3 yerde ceviz büyüklüğünde yüzeydeler kılcal kılcal. Varis midir onu da bilmiyorum. Doğumdan sonra geciyor yazıyor internette. Kimisi geçmiyor diyor anlamadım. 30. Haftadan sonra birden oldu. Zayıfımda cok kiloda almadım neden oldu bilmiyorum

Doktor idrarda şeker ve protein kaçağı gözüküyor dedi. Şeker takibi yapacağım. 24 saatlik idrar vereceğim

Benim de var öyle kabarık değil ama mavi yeşil damarlar çıktı. Bi de benim annemde hamileyken varis çıkmış onunkiler çok fena az kaldı inş öyle olmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…