Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Tabiki de tam bır aydır görmüyorum kuzumu en son 28+3 de görmüştüm kılosuna 1300 demişti acaba kılo almısmıdır
Anaa ben de 28+4 te gördüm en son bebemi. Gerçi monitörü bana göstermiyor, e nabıza yüklediği kafa ve kalp görüntülerini görüyorum sadece ama olsun hiç yoktan iyidir Bence kilo almıştır ya. 1 aydır görmüyoruz ya bi de kesin ilginç kilolar alıp şaşırtırlar bizi

Çikolata kutusuna da Bilge yazdırdık. Hastane odası kapısı onune koymak.icin ayaklı balon standı ve balonlar aldım. Hediyelik olarak yildiz şeklinde incili anahtarlık.

Benimde herşeyim yıkanmış hazır bekliyor. Bavul içi organizer aldım o geldiğinde valizi hazırlayıp arabanın bagajına koyacağım sadece pijama takımlarım ütülü askıda onu giderken elimizde götürürüz yoksa çok kırışır.

Ay o enfeksiyon muhabbeti beni tüketiyor. Doktoruma daha öncesinde kasığımda ağrım olduğunu söylediğimde (dünkü gibi değil daha hafif katlanılabilir ağrılar) doktorum idrar tahlili istedi, normal idrar tahlilinde enfeksiyon çıkıyor bende, lökosit, bakteri değerleri falan bayağı yüksek çıkıyor, böyle yüksek çıkınca idrar kültürü istiyor doktorum. İdrar kültürü de temiz çıkıyor. Manurol yazıyor, içiyorum. Sonraki ay bi daha aynı şey. 2 aydır böyle ilerliyoruz. Bu 3. ay bakalım, yine aynısını yaşarız muhtemelen bu kasık ağrıları enfeksiyon kaynaklıysa

T turuncukusunguncesi kızlar doğum fiyatı sordunuz mu bende detaylıyı medilife da yaptırdım. Çerkezköy de oturuyorum evim oraya 1 saat uygunsa orayı tercih edebilirim doktora da iyi diyorsunuz
Canım bu ay zam gelmiş günceli bilmiyorum o yüzden. Ama bir önceki sorduğumda normal doğum 12.500 zorunlu sezeryan 17.500 isteğe bağlı sezeryan da 26.000 idi sanırım. İsteğe bağlı olanın fiyatı konusunda net değilim. Haftaya kontrolüm var sorarım gittiğimde inşallah

T turuncukusunguncesi kızlar doğum fiyatı sordunuz mu bende detaylıyı medilife da yaptırdım. Çerkezköy de oturuyorum evim oraya 1 saat uygunsa orayı tercih edebilirim doktora da iyi diyorsunuz
sordum canım normal 16 buçuk, sezaryen 20 civarı diye hatırlıyorum ama sürekli zam geliyor fiyatlara. daha en az 1 ay var değişebilir. ama bu civarda olur yine diye tahmin ediyorum.

kızlar kontrolden geldim. bebiş hala on gün geriden geliyor ama 300 gr almış bu hafta da. 32+2yiz 1700 gr 42 cm. doktor eylülü beklemeyiz, 37 hafta dolduğu gibi kendisi gelmezse suni sancı veririz dedi. ağustos 21 falan yani. gerildim açıkçası inşallah bebeğim kendi sancısıyla sağlıkla gelir. suni sancı hakkında çok kötü şeyler duydum açıkçası sezeryan bile daha az korkutuyor beni ya

Şimdiden stres yapmaya gerek yok. Erken kavusacagın için sevinebilirsin. 37-38 zaten bebeklerin 100 de 80 inin dogdugu tarih. Benim bi arkadasım suni sancıda bile sıfır agrı hissetti mesela. Hiç sancı hissetmedi ama nst de cıkıyodu. Seseryan spinal epudural suni sancı vs vs hepsi bebişimizie giden yollar bizim için. Nereden gittigimizin bir önemi yok sonucu guzel olsun yeter ki

doğru haklısın canım, şu an böyle şeylere endişelenmek için çok erken sayılır ama bi anda doğumdan konuşunca çok yakın gibi geldi sanki yarın suni sancı verecekler kfkfk bir de normalde erken doğum korkum vardı şimdi ya gelmezse diye korkmam çok ilginç

Canım neden 37 de sunu sancı veriyor anlamdım.40 haftayı neden beklemiyor bende normal doğum istiyorum ve geriden geliyor

Kuşum kaç gün çalışıyorsan günü gününe vermek zorunda 32. Haftan dolduktan sonra istediğin gün çıkabilirsin maaşını ona göre yatırır.

Boyu çok güzel aslında benim bebiş 32+1 ken 43 cm kilo 2100 grdı doktor 33 haftayla uyumlu dedi bana hiç geride gibi gelmedi bebeğin ya

Canım neden 37 de sunu sancı veriyor anlamdım.40 haftayı neden beklemiyor bende normal doğum istiyorum ve geriden geliyor
ben de sordum bunu canım, neden kendisi gelene kadar beklemiyoruz dedim. doktor da şu an gelişimi devam etse bile 10 günlük bir gerilik olduğu için belli ki bir sıkıntı var. eğer biz bekleyelim kendisi gelsin dersek son haftalarda birden anne karnında bebek gidiyor dedi. anlamadım valla beni tatmin etmedi bu açıklama ama bir bildiği vardır herhalde. bebeği takip edicez yine haftalık olarak ona göre tam belli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…