Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
böyle durumlarda açıkça soruyorum ne demek istiyorsun yani diye. ne acayipler cidden ya. lütuf kabul edip teşekkür etmemiz lazım herhalde bize eziyet edip bebeğimizi kucağımızdan almadıkları için
Sürekli kendi kayınvalidesinin yaptıklarından örnek veriyo şükret der gibi. Yenidoğan bebeğimi koynumdan almadığın için sağol dememi bekliyo sanırım ve inadına ben çocuğumla şunu yapıcam alıcam götürcem şeklinde konuşuyo benden izin almasına gerek yokmuş gibi ben mi kötü niyetliyim anlamadım

Ahaha demi yaa agzında kalıyo son yufumları yutmuyorlar. Ya da süt agzına akıyo emmeyi bıraksalar bile. Biz onu gpruyoruz alınca gruk die agzından dokuluyo

her gün mü böyle? yoksa bazı günler normal bazı günler böyle mi oluyor? ben bu aşırı emme ve bırakınca huysuzlanma olayını ilk hafta yaşadım, sonraki hafta bi kere yaşadım her ikisinde de bir şekilde hallettim ve sevindim ohh be bebeğin dilinden anlıyorum galiba diye ama dün geceden bu saate kadar yine aynı senin dediğin gibi. kusana kadar emiyor, kucaktan bıraktığın an uyanıyor vs. uyusa bile asla derin uyumuyor ve geçen hafta uyguladığım yöntemler de şu an işe yaramıyor yani dilinden anlamıyormuşum galiba. dönem dönem atak mı geliyor diye düşündüm. gaz ya da kabızlıktan başka bir şey gelmiyor aklıma ya. sen damla kullanıyor musun?

Bizimkinin bağırsak gazı var sürekli ıkınıyo sürekli osuruyo çok komik sanırım bazı günler gaz çok rahatsız ediyo böyle oluyo önceki gece mışıl mışıl uyudu ama dün gece saat 4den beri tilki uykusunda hiç uyuyamadı rahatlamak için de hep meme ve kucak istiyo sebebini biliyorum da çözüm bulamıyorum damla kullanıyorum masaj yapıyorum kimyon içiyorum işe yaramıyo

Kızlar sezeryan sonrası gaz çıkarma ve büyük tuvalete nasıl bir çözüm buldunuz bol su kayısı meyve suyu ve olduğunca yürüyüş yapıyorum başka bir önerisi olan var mı
Gaz için Türk kahvesi tüket canım bol bol yürü büyük tuvalete bende ne yaptıysam çözüm bulamadım 10 gün sonra yapabildim

2 keredir gece bebeği emzirip yatırdıktan sonra uyuyorum uyandığımda hatırlamıyorum hiç ne yaptığımı emzirdimmi emzirmedimmi çok tuhaf şeyler yaşıyorumm yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…