Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
Masallah canım .Düzenli bir şekilde pıt pıt pıt 2 dakika falan atıyor. Tekme değil eminim elimin altinda da hissettim

Zaten takipli olduğum doktor o değildi kendi doktoruma gittim şuan normal şekilde ilerliyoruz tabi yine 2 hafta önde çıkıyor o ayrı şeker ve tansiyonum normal şu sıralar

Çok sağol kuzum bende her gün muz, kayısı ve neredeyse çeyrek karpuz yiyordum kestim hemen inşallah işe yarar bendede
Günde 1 yumruğun büyüklüğünde meyve yiyebilirsin ona göre ayarlama yapabilirsin dedi bana doktorun oyle ilerliyoruz şuan

Günde 1 yumruğun büyüklüğünde meyve yiyebilirsin ona göre ayarlama yapabilirsin dedi bana doktorun oyle ilerliyoruz şuan
Bende tamamen kesemem ama aşırı şekerli meyveleri almam hergün az şekerli meyvelerden az az yerim muzu tamamen mi kesmem gerekir onda çok şeker varmış

Canımmm çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum. Umarım stresin sıkıntın bir an evvel geçer ve sağlığına kavuşursun

Çok sevindim kuzum benim maşallah ikinize de tansiyon takibi için bir düzen önerdi mi doktorun
Canım çok teşekkür ederim. Size de maşallah Sabah ve akşam saatleri ölçüleceğim yerde en az 5 dk dinlenerek doygun bir karınla ama yemekten 1 saat kadar sonra ölçülmemi tavsiye etti kuşum.

Kızlar günaydın, park yatak içine iç yatak olarak ne aldınız tavsiyeniz var mı?
ben elele bonte 6in1 paketini aldim, icinde yatagi hediye geldi. set olunca daha pratik oldu. Link paylasiyorum bakmak isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…