Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    32
Bize neden kimse bi yorum yapmıyo küsücem teyzelerime 🥺 cinsiyetim sizce ne olabilir 🙄

Eklentiler

• IMG-20240701-WA0011.jpeg
    IMG-20240701-WA0011.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar merhaba ben yine bir şey danışacağım, saçlarımı kestirmek istiyorum çevremdeki insanlar hamileyken saç kesilmez diyor. Ama saçlarım gerçekten kötü durumda kestirmem lazım 😅 böyle şeyler duydunuz mu, konu hakkında yorumuz nedir
Ay neden ama ben bilmeden kestirdim,hatta eşime kestirdim makine ile 🫣 çok saçma geldi bana nerdeyse gebelikte nefes almakta zararlı diyecekler yaaaa 😦😞

İyi akşamlar cinsiyet tahmini hiç anlamam anlayan arkadaşlar yorum yapabilir misiniz 12+2 haftalık olduk
IMG_2201.jpeg

Bizim ultrason resimleri bulanık çıkıyor nedense belli oluyor mu bende sorayım 🙈

Eklentiler

• IMG_5761.jpeg
    IMG_5761.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 56
Günaydın kızlar bugün doktor kontrolümüz vardı 11+5 dik usg de 12+2 çıktı. ikili tarama için kan verdik ense kalınlığıda 1 çıktı haftaya sonuç için gidicez. cinsiyet için doktorumla kız diye totem yaptık ama daha net olması için haftaya bakıcam dedi☺️Herşey yolunda daha şimdiden kıpır kıpır bacaklar hiç durmadığı için çok net görüntü çıkmadı ama cinsiyet tahminleriniz için ekliyorum🌸

Eklentiler

• IMG_8836.jpeg
    IMG_8836.jpeg
    98 KB · Görüntüleme: 53
X