Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    167
Aşıyı merak edenler için

Eklentiler

• IMG_4046.jpeg
    35,5 KB · Görüntüleme: 26
Canım kamu mu özel mi senin ?
Heyet versinler sana ya, sağlıktan öte ne var, çalışmaman lazım artık. Kafanı boşaltman lazım. Lütfen ekonomik dertleri çok ta gözünde büyütme. Ödenmeyecek borç yok, yeter ki sağlığımız düzelsin önce

Son düzenleme:
Özel sektör

Öncelikle çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum. Doğum izni olarak değil belki ama rapor vs alamaz mısınız acaba? Doktorunuzla bir bunu görüşün bence. En azından toparlanma sürecini de hızlandırmış olurdu hem.

Çok teşekkür ederim ama park yatak aldım benim de bebek arabamın yanında hediyeydi. İç yatak arıyorum sadece

naber kızlar? biz diyetle gebelik şekerini kontrol altında tutmaya devam ediyoruz şimdilik her şey güzel çok şükür. Ama ev sahibiyle bayadır davalığız ve artık sona yaklaşıyoruz. bi yanım bu evde doğur süreci uzat diyor bir yanım da bir an önce taşın bebeği yeni evde huzurla büyüt diyor. sizin fikriniz nedir? sırf bu yüzden büyük eşyalara bakamıyorum henüz

Bence taşın kafan rahat olur

Canım biraz da ekonomik güce göre karar vermen gerekiyor. Çok masraflı dönemdeyiz biliyorsun, taşınmak ta en az 50-60 bini bulacak bu dönemde. Perdesi, halısı uymayacak vs. Sıcakta kolilemek, göçmek, yeni düzen kurmak zaten zor,çok detay çıkacak. Kalkılır elbette altından ama mümkünse çocuk biraz ele avuca gelince hem maddi hem manevi daha rahat olur sanki.

Kızlar e bebekte zıbınlarda 6 al 5 öde var, zıbın yazın direk giydiriyorsun kışın zaten herşeyin içine çok kullanılıyor ama büyük alın oğlan 14 aylık 2 yaş tam oluyor şuan

Fizik tedaviye yeni oldugu için başlatmadılar 3 gün rapor vermişler kadın dogum doktoruma randevu aldım yarına bebeğimi görmem lazım içim içimi yedi birsürü ilaç hap üzüntülü anlar yaşıyorum içim rahat etsin hem şu izin rapor illerini soracagım kızlar. Bide home office çalışıyorum ama bittim tükendim artık daha fazla çalışmak istemiyorum tek başıma 2 patrona yetişmehe çalışıyorum daha fazla Yapamıcam dinlenmek istiyorum artık

işte çok kararsızım kuzum ben de evet maddi olarak çok zorlayacak bizi böyle bi dönemde ama şimdi çevreden bazıları da diyor ki çocukla daha zor olur hamileyken git yerleş bi an önce falan. kafam çok karışık. bi de şimdiki eve göre bebek odası falan yaparsam e daha sonra taşınmak zorunda kalırsam diğer eve uyacak mı vs bunları düşünüyorum

Evet çok haklısın o da var işte. İnsan tam bir düzen kurup kafası da rahat olsun istiyor bilemiyorum ki her ikisinin de eksileri artıları var gibi yavrum. Sen en iyisi hangisi ağır basıyorsa ona göre karar ver. Ekonomik olarak elbette zorlayacak, bir şekilde zorlansak ta altından kalkarız diyorsan kurtul bu işten öyleyse. Lanet kiralara da sürekli zam geliyor, bir de o var

Canım doktorum bana da bu aşıyı önerdi ama 32. Haftada tek doz ol dedi. Sen iki doz mu oldun ?
24. Haftada sağlık ocağında yapılan tetanoz aşısının ilk dozunu oldum. İkinci dozu da doktorum bu şekilde önerdi 28. Haftada yaptık canım. Doğuma yakın olmasını istemiş seninki de anladığım kadarıyla koruyucu olması açısından benim doktorum da öyle söyledi.

Canım geçen hafta taşınmış biri olarak söylüyorum hamile halimle mahvoldum diyebilirim toparlanması yerleştirmesi temizliği çok yoruldum çok sancım oldu ayrıca maddi açıdan da resmen çöküş oldu kenarda biraz birikimim vardı onu kullandım bende bi yandan aslında baktığında iyi oldu çünkü ufacık bebekle kucağımda ev asla taşıyamazmışım onu anladım ama böyle de çok yoruldum karar yine senin maddi durum varsa ve kendine güveniyorsan temizliğe yerleştirmeye yardım edecek insanın varsa hiç düşünme değiştir dedim ama bunlar yoksa hiç bulaşma ben çok zorlandım. Eşya olarak da şuanki evime halılarım ve perdelerim asla olmadı şimdi doğuma kadar halı ve perde almam lazım illa yeni eve geçince bazı şeyler olmuyor ek masraf oluyor taşınmayla da bitmiyor ne yazık ki

of canım of sorma, Allah sağlık derdi vermesin bebeğim iyi olsun biz iyi olalım gerisi boş diyorum ama ister istemez insanın canı sıkılıyor işte.. fikrin için teşekkür ederim tatlım bakalım etraflıca bi düşüneyim tekrar ama bi yandan da hızlı karar almak lazım 26 haftalığız bir an önce inşallah en hayırlı en kolay yoldan ilerleriz diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…