Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    32
Hangi doktora gidiyorsun canım şu an ? Ben Medicana da Cüneyt beye gidiyorum benim durumum riskli biraz mizacı sert ama bizim elektriğimiz tuttu kendisiyle iyi anlaşıyoruz , bir de Özel sağlıkta gayem hanımı öneririm. Bende bugün panaroma test için kan verdim hızlıca çıkar inşallah 🙏🏻

Grubumuzda prenses sayısı artıyor 😍 sağlıkla gelsin güzellik 🩷🧿
Cüneyt hocaya geçen sene gidiyordum çok kanamalı bir hamileliğim vardı ve hep ters yaklaştı 7.haftaya kadar sen buraya sürekli gelcek misin demişti hiç unutmam zaten sonra da düşük yaptım kürtajımı dahi onda olmadım o kadar sinirimi bozmuştu. Sevene de saygı duyuyorum değişik bir mizacı var. Burda hakan kadirağaya gidiyorum çokta memnunum ama maalesef özel kliniğe geçme durumu var. Gaye hanımı araştırıyorum yorumları çok güzel hayırlısı ya :)

Merhaba tinygirl benim sonucum az önce geldi temiz cıktı cok sükür cinsiyet de erkekmiş raporda yazmıyor arayıp sordum 3. Erkekim geliyor
Benimde sonucum bu sabah geldi sağlıklı çok şükür bebişimiz çok mutlu olduk gerçekten cinsiyeti akşam öğrenicez aile arasında hep beraber çok heycanlı🧿🤰🏻

Cüneyt hocaya geçen sene gidiyordum çok kanamalı bir hamileliğim vardı ve hep ters yaklaştı 7.haftaya kadar sen buraya sürekli gelcek misin demişti hiç unutmam zaten sonra da düşük yaptım kürtajımı dahi onda olmadım o kadar sinirimi bozmuştu. Sevene de saygı duyuyorum değişik bir mizacı var. Burda hakan kadirağaya gidiyorum çokta memnunum ama maalesef özel kliniğe geçme durumu var. Gaye hanımı araştırıyorum yorumları çok güzel hayırlısı ya :)
Evet Cüneyt beyin herkesle elektriği tutmuyor biraz farklı bir insan 😅 Gayem hanım gerçekten çok iyi bir doktor öneririm kendisini 🌸 hem hastanede değiştirmemiş olursun

Ben dün cinsiyet öğrendim baya erken oldu şarkınım 😁 erkekmiş
Hayırlı olsun canım , gurubumuzun ilk erkeği sağlıkla gelsin🩵 şimdi tabloya baktım sen erkek hissediyormuşsun zaten , tahminlerin tuttu yani 🌸
Günaydın kızlar bugün doktor kontrolümüz vardı 11+5 dik usg de 12+2 çıktı. ikili tarama için kan verdik ense kalınlığıda 1 çıktı haftaya sonuç için gidicez. cinsiyet için doktorumla kız diye totem yaptık ama daha net olması için haftaya bakıcam dedi☺️Herşey yolunda daha şimdiden kıpır kıpır bacaklar hiç durmadığı için çok net görüntü çıkmadı ama cinsiyet tahminleriniz için ekliyorum🌸
Maşallah 🧿 inşallah her şey gönlüne göre olur arkadaşım 🌸
Benimde sonucum bu sabah geldi sağlıklı çok şükür bebişimiz çok mutlu olduk gerçekten cinsiyeti akşam öğrenicez aile arasında hep beraber çok heycanlı🧿🤰🏻
Ah süper , çok güzel bir haber 🧿 akşama parti var desene 😅

Hayırlı olsun canım , gurubumuzun ilk erkeği sağlıkla gelsin🩵 şimdi tabloya baktım sen erkek hissediyormuşsun zaten , tahminlerin tuttu yani 🌸

Maşallah 🧿 inşallah her şey gönlüne göre olur arkadaşım 🌸

Ah süper , çok güzel bir haber 🧿 akşama parti var desene 😅
Çok heycanluyım zaman geçsin diye kwndime iş çıkarıp duruyorum

Kızlar 11 haftalık gebeyim tüp bebek benimki şükür hiç bulantım vs olmadı genel ağrılar göğüs hassasiyeti falan doktor randevum 11 Temmuz ama ben zihinsel olarak endişe yaptığım için mi bilmiyorum sanki bugün hiç belirtim yok gibi böyle belirti git gelli durumlar oluyor mu sizde de 🥹

Kızlar 11 haftalık gebeyim tüp bebek benimki şükür hiç bulantım vs olmadı genel ağrılar göğüs hassasiyeti falan doktor randevum 11 Temmuz ama ben zihinsel olarak endişe yaptığım için mi bilmiyorum sanki bugün hiç belirtim yok gibi böyle belirti git gelli durumlar oluyor mu sizde de 🥹
Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏻 Afedersin ben çok kötü geçirdim bulantı kusma arada da hiç belirti olmuyor kaç kez kalbi durdu diye gittim doktora da söyledim hocam çok iyi hissediyorum kendimi bulantı kusma gitti doktor güldü arada belirttiler gidip gelebilir dedi tabi diğer gün yine kusmaya başlayınca eşim de çok şükür kusuyorsun dedi:⁠-⁠) Anlayacağın kafanı rahat tut inşallah bir sorun yoktur.❤️🙏🏻

Kızlar belim ilk defa o kadar çok ağrıyor ki, masa başı işim bütün gün oturuyorum ama belim çok ağrıyor yatmak istiyorum :KK43: 11.haftadayım

Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏻 Afedersin ben çok kötü geçirdim bulantı kusma arada da hiç belirti olmuyor kaç kez kalbi durdu diye gittim doktora da söyledim hocam çok iyi hissediyorum kendimi bulantı kusma gitti doktor güldü arada belirttiler gidip gelebilir dedi tabi diğer gün yine kusmaya başlayınca eşim de çok şükür kusuyorsun dedi:⁠-⁠) Anlayacağın kafanı rahat tut inşallah bir sorun yoktur.❤️🙏🏻
Benim de bulantılarım çok azaldı (12+3) . Bir yandan rahat etsem de bir yandan endişe başladı . Mide bulantım var diye içim rahat bebeğim iyi diye dolanıyordum .
Doktora sorucam , hocam bulantılar geçince nasıl teskin edicem kendimi bebeğimin iyi olup olmadığı konusunda diye 🤭🤭 doktor çok endişe ediyorum diye kızacak ama ne yapayım ben korkarım . Bir tane de kaybım olunca bu hale geldim :KK43:

Arkadaşlar ben çatlak için bio oil kreme başladım artık . (12+3) . Bir de Lierac krem alayım dedim ama fiyatını görünce şok oldum . 2500 lerde.
Tek bio oil yeter mi başka ne alsam sizler ne düşünüyorsunuz?

Canım ben de bir gün böyle oldum korktum bir şey mi oldu diye akşamına ben kusarken eşim gördün mü bak diye dalga geçiyordu benimle 😄

X