Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    42
Ayyy bende aynı normalde 75’dim 90 oldum resmen herhalde daha da büyümez tahminim 😃nenem diyor kız herhalde bu göğüs dolgunlaşınca kız olur güldüm artık ama baya büyüdü el değmiyor hassas
Benimde öyle ya. Şehirdışındayım 2 gündür. Evime gidip salarak gezmek istiyorum artık 😂

Kızlar bebek arabası seçtiniz mi? Ben bakıyorum ama bi bulamadım gönlüme göre. Çift yönlü olsun istiyorum. Puseti de olsun istiyorum takıp çıkarayım küçük olduğu dönemler. Kolay toparlayayım tek başına da rahat edeyim, hafif olsun. Bagaja sığsın istiyorum. Bir de bu yattığı yer böyle düz eğimli falan farklı pozisyon alabilsin istiyorum açıkçası. Çok mu şey istiyorum 😂😂 gözünüze ve bütçenize kestirdiğiniz bir şey var mı?

Kızlar karnınız çıkmaya başladı mı 14+5 teyim acaba ne zaman büyümeye başlayacak çok merak ediyorum 🥰
12+4’ten selamlar 😅ama benim hafif alt göbeğim vardı önceden onunla beraber şu an baya belli olmaya başladı

Eklentiler

• IMG_1365.jpeg
    IMG_1365.jpeg
    98,7 KB · Görüntüleme: 18
Aynı durumdayız canım bende dün vermiştim.allahım güzel haberler nasip etsin.35 üstü müsün ?
Yok değilim canım 29 yaşındayım. Ama pgtli tüp bebek çok hafif mozaiklik vardı embriyomda. O yüzden tüp bebek doktorum istedi inşallah güzel sonuclr alırızz 🤲🏻 seninki ne zaman cıkcakmış 🥲

Merhaba 15+4 deyim şu anda ve sanki belirtilerim eskisi kadar yok, kasık ağrısı olurdu gün içinde şimdi neredeyse yok. Yada karnımın üstüne yanlışlıkla yatsam bile batma olurdu onu da hissetmiyorum. Ara ara yine midem bulanıyor ama moralim bozuldu açıkçası 30'unda randevum var ama cidden korkuyorum. Sizin de belirtileriniz azalmış mıydı?

Selam güzellikler 🌸 İkili taramada biyokimyasal risk çıkınca, tam 1 hafta önce Fetal DNA için kan vermiştim, şimdi doktorum aradı sonuç temiz 🙏🏻 Darısı benim gibi iyi haber bekleyen tüm güzel annelere. Minik civcivler sağlıkla büyüsün gelsinler dünyamıza 🐣

X