Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
İlk defa bu sabah yaşadım ben de. Sol elim uyuşuk uyandım. Kısa bir süre sonra açıldı ama olabildiğini bildiğim için paniklemedim. Sıcaklar tetiklettirdi bu durumları. En az 3 litre suyu geçmemiz lazım gün içerisinde sanırım.

Son düzenleme:
Balon gibi hissediyorum kendimi artık. Ayaklarımı sürekli dikerek oturuyorum gün içinde su da içiyorum artık daha çok dikkat etmek şart anlaşıldı

Pedagojik ve bütünsel gelişim açısından uygun olan manuel dediğimiz. Bebek kendi gücü ile itiyor ve kaslar çalışıyor. Çabalıyor, duyular devreye giriyor. Diğerleri görüntü, uzmanlar da tavsiye etmiyor. Bunun da isim yapanı Babybjörn ancak çok pahalı olduğundan ben muadili olan Mamma’yı aldım. Yorumlar ve karşılaştırmalar çok iyiydi. 2000 tl’ydi ben aldığımda. Pierre Cardin de var ancak kumaşının pamuklanma yaptığı yönünde çok şikayet var, bu nedenle tercihim Mamma oldu.

Balon gibi hissediyorum kendimi artık. Ayaklarımı sürekli dikerek oturuyorum gün içinde su da içiyorum artık daha çok dikkat etmek şart anlaşıldı
Kesinlikle Bizim için biraz zor geçecek ama yavrularımız bu kadar sıcağa maruz kalmayacakları için mutluyum ben. Anne karnında huzurlu olsunlar bu sıcaklarda Yaz bebekleri daha fena bunalıyor, mahvoluyorlar. Anaları seve seve çekerler yükü olsun

Ben Elele Baby'den aldım canım görümcemin manuel vardı bebek asla yatmadı ordan elektrikli olanlardan aldım sallama modu falan değişebiliyor 9 aylık olacak nerdeyse hala onu seviyor

Çok sağol kuzum bende her gün muz, kayısı ve neredeyse çeyrek karpuz yiyordum kestim hemen inşallah işe yarar bendede

Canım cemal ünlü diye çok iyi bir perinatolog var o 3lü olan tek doz yapılmasını öneriyor 30. Haftada. Youtube dan link attım izle istersen.

Aşı da buydu.

Eklentiler

• 2493640a-e097-4cce-9742-4c35f7f0c898.jpeg
    111,2 KB · Görüntüleme: 36
Ben de bu aşıyı yaptıracağım instagramda da bir doktor önermiş.

Eklentiler

• IMG_8805.png
    262,7 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_8806.png
    217,9 KB · Görüntüleme: 33
Kuzuumm çok gecmis olsunn ahhh şu stress

Fatmaben Bana da eski doktorum olacak kadın can sıkıcı konuşmuştu. Yok plasentanın ayrılma riski var, yok kanama riski var, kanama olursa bebeği zehirler, suyun fazla, sen bu çocuğu hayatta normal doğuramazsın bilmem ne salak saçma korkuttu.. Bende de gebelik şekeri çıktı ve diyet takibindeyim. Allah'ıma çok şükür ki değerlerim çok güzel gidiyor. Bir de ekstra şükretmeliyiz ki şeker hastalığını erkenden öğrendik ve önlem alma şansımız var

Çok şükür kuzum Allah ne kadar şükrettim bugün kıpır kıpır iyi demek ki 2.5 ay yemeyiz şeker falan yeterki iyi olsun yavrularımız

Kızlar bebeğin hıçkırdığını hisseden var mı
Geçen haftalarda ben çok hareketsiz diye yazmıştım ya bu hafta benim ogluş coştu resmen durmuyor dışardan görüyoruz hareketlerini artık ama kafası mı ayağı mı anlamıyoruz hiç hıçkırırsa da anlamıyorum muhtemel daha farklı mı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…