Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    167
Arkadaşlar İzmir Medicana'da Hakan Sabırlı'ya giden var mı? Memnuniyet, ücret vs nasıl acaba?

Bu şeker yüklemesi ne kadar kötü bir şeymiş ya daha bir saat olmadı ama bayıldım gibi
İlk içtiginde bir mide bulantısı halsizlik yapıyor yarım saat içinde falan atıyorsun o belirtileri üzerinden merak etme norml bir durum vücuda birden şeker girince tepki veriyor serin bir yerde bekleme şansın varsa bekle daha rahat edersin

Sadece 1.saatin kanı alındı bayıldım

Çok geçmiş olsun kuzum inan psikoloji çok etkiliyor yüzünde geçer inşallah yeğenimede oldu yavaş yavaş düzeldi ama sen stresten uzak durmaya çalış hamilelik iş ekonomik şartlar ev işi vs herşey üst üste gelince çok yorucu oluyor

Hafta hafta çok değişiyorlar kuzum benim 2 gündür maşallah diyeyim tişörtlerimin üzerinden iş arkadaşlarım farkediyor tam midemin altında ayakları vardı en son hep oradan tekme yiyorum bence o kadar kafa atamaz ya ayaktır onlar

selam hanımlar dün ve bugün açlık-tokluk şekerime baktırdım. açlık şekeri 78 çıktı. bugün tok karnına 2. saatte ise 80 çıktı. doktoruma daha göstermedim. bunlar normal değerler mi sizce? açlık ve tokluğun bu kadar yakın olması tuhaf sanki

Ne yemek yiyebiliyorum ne çorba içebiliyorum o kadar kötüyüm ki ağzımın kenarından dökülüyor gerçekten allah hepimize en. Önce sağlık nasip etsin çok üzgünüm çok çaresizim nolur dua edin benim için

Allahım en kısa zamanda derdine derman versin, sıkıntını gidersin kuzum dualarıma seni de kattım

Rabbim tez zamanda şifanı verecek canım, dualarım seninle Düzelecek inşallah, her şey çok daha güzel olacak

Rabbim tez zamanda şifanı verecek canım, dualarım seninle Düzelecek inşallah, her şey çok daha güzel olacak
Doktorum acaba doğum iznimi şimdiden başlatamazmı kızlar çalışmak istemiyorum daha fazla sırf stres sıkıntıdan bu haldeyim zaten çok üstüme geldiler ne gecem ne gündüzüm belli temmuz 12 sinde doğum iznine çıkıcam normalde

Bi konuş canım doktorunla bence

Çok geçmiş olsun canım bı an önce atlatırsın inşallah Allahim şifanı versin

Kizlar bugün boğmacalı karma aşısını oldum son dozumda. İlk dozunu sağlık ocağında olmuştum bir ay önce. Suan tam 28 haftalığız ogluşun kafası asagi doğru duruyormuş maalesef yüzünü göstermedi tatile gidebilir miyim diye de doktorumdan onay aldım ama bu ödem ve kilo problemim inanılmaz canımı sıkıyor her seferinde tartı da artı görmek doktorda kızıyor zaten ben de memnun değilim ama cidden abartı hiçbir şey yememe rağmen bu şekilde oluyor. Meyve bile yemiyorum ara öğün vs oyle bir şey hiç olmadı zaten. Sabah geç kahvaltı ediyorum 11-12 gibi öğlen de kahve yanına bir yoğurt veya bi şeyle geçiştiriyorum bir de akşam yemeği yiyorum. Yaz geldiği için dondurma var bir eksi olarak görebileceğim. Ama yine olmuyor yine olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…