Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kusum bizimde sarı bariz belli oluyor ama testte bile gerek duymuyorlar emiyo mu uykusu yerinde mi kilosunu alıyor mu önemli olan onlar gözlerde biraz uzun sürüyormuş geçmesi
Ne bileyim biz ikinciye teste giricez aşırı korkuyorum değer 15 üzeri olunca müdahale ediyoruz dedi doktor

Geçmiş olsun kzum hangi şehirdesin Allah beterinden korusun tevekkül et Allaha dua et bol bol

Squat ve hurmayı bnde deniyorum 1 haftadır faydasıni görmedim ya anca mi olacak acaba ilişkiyi de öneren hatta diğer uygulamada ilişkiden 10 dk sonra doğum sancısı başlayıp doğuma giden de okudum ama bilemiyorum kafam karışık o yönde

Bacım ben her gün fingirdiyorum ama yok işe yaramıyor

Esim o konuda cok isteksiz zorlamak da istemiyorum sinirlerim bozuluyor cunku ısrar edersem

ben de yatışa geçtim tamamen doktorum 32 yi görürsek korkma doğsa bile bişey olmaz dedi. Haftaya da ciğer geliştirici yapıcaz mı ona karar verelim dedi. İkiz olarak o haftayı sizde çok güzel görmüşssünüz. Benim tek bebek dayanır inşallah. Serklaj falan yoktu sizde o şekilde dayandınız demi. Gerçekten bi umıda tutunmak istiyorum. Bebekleriniz adına gerçekten çok sevindim inşallah evlerine sağlıkla da gelirler

Esim o konuda cok isteksiz zorlamak da istemiyorum sinirlerim bozuluyor cunku ısrar edersem
Korkuyordur bizde tam tersi eşim istekli ben hep kaçtım doktor yasaklamıştı çünkü bu zamana kadar hiç ilişki olmadı belki de geçen çatı muayenesinde o yüzden çok canım yandı bilmiyorum.

Bize doktor yasak koymadi ama esim cekiniyor evet bebege zarar gelir saygisizlik gibi geliyor bana diyor. zaten cinsellik konusunda da çok şey degildir isleri cok yogun sürekli kafasi dolu vs vs
Korkuyordur bizde tam tersi eşim istekli ben hep kaçtım doktor yasaklamıştı çünkü bu zamana kadar hiç ilişki olmadı belki de geçen çatı muayenesinde o yüzden çok canım yandı bilmiyorum

Kızlar hafif hafif böbreklerimde ve kasıklarımda sancılanma var. Ama böyle üşütmüşüm de sızlama yeni başlamış gibi. Düzensiz bir sızlama. Başlangıç olabilir mi? 39. Haftaya çok yakınım. Korkumuz şu; teyzelerim ve annem sancı falan bilmeyiz biz diyorlar. Genetik facia zaten ailem cumartesi doktor kontrolüm var. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Ben bunu kullanıyordum canım eczaneden almıştık diğer tipi ben sevemedim e bebekten almıştık. Ama bu çok kolay istersen bir bak

Eklentiler

• IMG_6493.png
    141 KB · Görüntüleme: 52
Mahvoldum ateşi yükseliyor 40 a çıktı kan şekeri 40 a düştü mama verdik emzirdik 53 oldu ne olucak bilmiyorm

Evet geç haftada olduğu için serklaj yoktu:) kilosu vs da iyiyde ciğerleri de geliştiyse korkmayın. Biraz küvez görecekler mecburen ama kilolarını toparlayana kadar

Bence önemli kuzum. Ben hiçbirini yapmadım ama eşimle düzenli korunmasız ilişkiye giriyoruz. Doktor ilk gebeliğe göre rahim ağzın çok iyi ve erken yumuşamış dedi. 38+3 üm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…