Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar sabah çatı muayenesi olmuştum sabahtan beri ağrım var lakin şuan sıklaştı belimden makata bacağıma vuruyor ara ara da karnım kasıyor. Su yok nişan yok. 1 cm açıktı rahim ağzı ama bebek kanalda değildi doğuruyor olamam dimi ona göre uyucam ama ağrı da rahatsız ediyor

Of sanırım şu an siyatik ağrısı oluyor sağ bacağımda. Bacağım buz gibi ve belimden bileğime kadar bir damar ağrıyor. Sıcak su torbası yapıp koydum. Sorun olmaz değil mi? Olur mu? Erken doğma riski de var?

Doğum sancın olsa zaten uyuyamazsın kzum alttan muayene olunca hareketlenme olmuştur belki ağrı ondandır

Bebeğim doğdu kızlar, iyiyiz şükür. 3250 dedikleri bebeğim 2850 doğdu biraz küçük oğlum ve emmeyle ilgili sıkıntıları var. Biraz hırıltılı nefes aldığı için nöbetçi çocuk doktoruna indirdiler inşallah toparlayacak bebeğim Bense sezeryanın ağrılarını dibine kadar yaşıyorum….

Gözün aydın canım. Allah bağıslasın. Toparlarsın insallah zamanla. Bebeğinde iyi olur

Gözünaydın, geçmiş olsun kuzum, sağlıkla büyüt inşallah, iyi olacaksınız ikiniz de

Gebelik kolestazına yakalandım kuzum aşırı kaşıntıyla gittim akşamına sezaryene alındım

Gözün aydıın çok geçmiş olsun ikiniz de hızlıca toparlarsınız endişe etme

Burundan nefes almada sıkıntısı var yenidoğan yoğun bakımına alınacakmış galiba. Dua edin kızlar
Dualarımız sizinle kuzum inşallah hemencecik atlatır minik prens Sana da çok geçmiş olsun, yeme içme serbest olunca bol bol sütsüz nescafe ve su iç ve yürümeye başladığında yürü kuzum. İlk gece biraz zor geçiyor ama sonra bunlarla rahatlıyorsun

Doğum sancın olsa zaten uyuyamazsın kzum alttan muayene olunca hareketlenme olmuştur belki ağrı ondandır
Sanırım şimdide suyum gelmiş iç çamaşırım ıp ıslak eşimi işe gönderdim takip edicem hiç nöyle olmamıştı değişik kokuyor çiş gibi değil altıma yapmış olamam düzenli işiyorum zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…