Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Maşallah canım bebiş kaç kiloydu,Ya benim ilk bebek baş büyük kilo iriydi benim yarım saat 40 dk sürdü , o yüzden o kısımdan biraz tedirginim ama bu iri değil bide 2. Öyle olmayacak inşallah diyorum
3300 doğdu kafası 33,5 cm büyük bi bebek değildi sağolsun

Galiba ordan alışkanlık edinmiş yavrum serçe parmağını emiyo bazen o kadar üzülüyorum ki içim sızlıyo tek memeden o kadar geliyosa kesin yetiyodur canım çıkarken 60 ml doyuruyo bebeği demişlerdi benimki için

Ben de 29 hafta modi kızlara gebeyim eski yazdıklarına da baktım bunu görünce. Benimkilerden de biri 1 hafta geriden geliyor. Rahim ağzı da 22. Senin bu haftaları görmen bana da umut oldu kiloları nasıl?
Merhabalar nasılsınız umarım bebeklerinizin ve sizin durumunuz iyidir. Ben de 26 haftalık hamileyim rahim ağzı uzunluğum 3 gün önce alttan 24mm çıkmıştı bugun de 22mm olmuş sadece endol fitil verdi doktorum. Siz nasıl bir süreç izlediniz? Doktorum ilk hedefin 32. Hafta olduğunu söyledi. Benim haftamda sizin durumumuz nasıldı ?

Veya böyle bir durumu yaşayanlar varsa yardımcı olabilir mi? Umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ama moralim çok bozuldu. Doktorum progesteron falan neden vermedi diye de düşünüyorum?

Kızlar bebeğim daha bir kere idrarını yaptı bide mekonyumumu cıkardı. Emziriyorum her iki saatte bir yarım saat bir meme yarım saat diger meme ama yetmiyor mu ya daha fazla yapması gerekmez mi

Ay maşallah ölçüleri bebeğin o kadar ideal ki doğum da da seni zorlamamış işte bak, inan bende şuan bu iri olsun istemiyorum böyle ideal ölçüde olsun ya inşallah sağlıklıca
İnşallah çok kolay geçer ölçümler değişiyo ya 1 gün önce 3040 ölçmüşlerdi kilosunu fazla çıktı birinin de daha az çıkmıştı mesela

Tam doğum öncesi tm düzenim bozuldu kızlar . Eşimle ani bi kararla sehir değiştirdik moraller bozuk doğum yapmak falan istemiyorum

Yavaş yavaş alışacaksınız kuşum düzen oturması sürüyor biraz

Bizde bu akşam gidicez inşallah sarılık ilerlememiştir. Gözleri sarı gibi hala gördükçe içim parçalanıyor

Bizde bu akşam gidicez inşallah sarılık ilerlememiştir. Gözleri sarı gibi hala gördükçe içim parçalanıyor
Kusum bizimde sarı bariz belli oluyor ama testte bile gerek duymuyorlar emiyo mu uykusu yerinde mi kilosunu alıyor mu önemli olan onlar gözlerde biraz uzun sürüyormuş geçmesi

Kimsede düşünce denen bişry kalmamiş bak bende deliriyorum sabahtan beri sözde abisi yarın gelip alıcaktı kaynanamları kendileri gidemiyor, 1 haftadır cuma diyolardı şmdi de müsait olunca gelirim demiş sözde abisi en iyileriydi eşime dedim ama yazıklar olsun dedim biride beni düşünmedi lohusa kadının evinde adam 10 gündür keyif çatıyor . İnsanlıktan yoksun kalmış bunların.hepsi. üzme kendini önceliğimiz bebeklerimiz artık onlar için sakin kalıcaz mecbur

Maalesef sadece çocukla kalsa iyi evin düzenine de karışıyor
Bizdede öyle neymiş banyo camı niye açıkmış hırsız girermiş banyo dolabı su akıtıyor diye görmüş bana sormadan açmış dolabı eşyalara bakıyor gelmiş ıslanmış diyor bide ya ben bi kadınım özel eşyalarm var sen niye açıyorsn benim dolabımı

Benim çocukta memede kavramada sıkıntı var tutuyor bir dk sonra geri çıkartıyor oturtana kadar da sinirleniyor maalesef aktif emme yok tam olarak da. Bir arkadaşım emzirme hemşiresi önerdi seansı 2 bin TL imiş eşime söyledim burun kıvırdı sinir oldum. Canım benim eşim iki hafta evdeydi biraz onun yardımı oldu annem bir hafta kaldı bende onun arkasına da kayınvalide geldi ama o da yarın sabah köyüne geri dönüyor işleri varmış geri annem gelecek ama şöyle söyleyeyim gece hiçbir faydası yok odaya gelmiyor bile gündüz bakıyor sadece çocuğa. Bende şimdi 40 çıkınca herkes çekilecek ya evde tek başıma korkuyorum açıkçası ama elinde sonunda bebeklerle yalnız kalıcaz ne kadar erken alışsak o kadar iyi bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…