Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
At çöpe hepsini beş para etmezler ya lanet insanlar. Bebeklerimize odaklancaz artık napalım

Kaşık biberonla verdim
Ya kaşık biberon bende aldım ama nasıl kullanıcam bilmiyorum bi de korkuyorum ya çok ağlatmak da istemiyorum çocuğu açlıktan ya azcık daha büyüse biberonu kesip tamamen emzirmeye uğraşırım diyorum ama ufakken gözüm şuan yemiyor prematüre olduğu için

Yani herşey olabilir anlamıyorum neden kendi evleri gibi davranıyorlar yani

Bir doz derken kaç ml canım 60 mı

ikisinden 80 geliyor canım ama benim bir memem mastit oldu yine. ucu aşırı acıyor emziremiyorum onu. o yüzden tek memeyi sürekli sık sık veriyorum inşallah doyuyordur

aynen öyle benim de kavramada sıkıntı oluyor. tutana kadar öyle sinirleniyor ki ucunu koparacak sanıyorum. parmağımla meme başının alt kısmına bastırıp bebeğin kavrayacağı gibi inceltiyorum memeyi. bunu annem gösterdi ve galiba faydası oldu. belki sen de denersin canım. anlatabildim mi bilmiyorum ama memenin kahverengi kısmıyla birlikte ucunu ağzına vermeye çalışıyoruz ya, parmaklarımla memeyi tutup ağzına verirken bir taraftan bastırıp inceltiyorum daha iyi oturuyor öyle. aktif emmediği zamanlarda da çenesine alttan biraz uyarı veriyorum, gıdısını gıdıklıyorum ya da memeyi ağzından çeker gibi yapıyorum hafifçe. bunlar da işe yaradı bende. inşallah çeneleri daha da güçlenince tamamen memeye geçerler, kolayca alırlar da bize de kolaylık olur ya. bu arada kp hakkında yazdığını gördüm de insan hiç rahat edemez öyle o nedir ya. annen gelince daha rahat olursunuz inşallah

Al bendende okadar kp le eşim tartıstı eşim o sinirle sehri terketti yanımıza sadece kıyafetlerimizi aldık napıcam bilmiyorum ya

Merhaba Hanımlar bugun kontrole gittim , hersey yolunda sadece kilosu 1 hafta geri 35+6 bugun ama kilosu 2600 , normalde daha fazla olmasi gerekiyormuş. , neyse gittim odalari gezdim ebeyle taniştim derken DOULA hizmeti varmiş 3000 tl ye , destek oluyormus ne diyorsunuz duydunuz mu bu hizmeti hiç?

Kusum bizimde sarı bariz belli oluyor ama testte bile gerek duymuyorlar emiyo mu uykusu yerinde mi kilosunu alıyor mu önemli olan onlar gözlerde biraz uzun sürüyormuş geçmesi
Bebeğin kaç günlük oldu ? Kan testi yapmamaları çok tuhaf benim bebeğim de az sarı görünüyordu yoğun bakımda kaldı mesela şuan hala sarı

Kızlar yaşadığım şehirde ufak çaplı bir deprem oldu ve 1. Derece deprem bölgesi sürekli böyle depremler oluyor ama korkmuyordum şimdi ya daha büyüğü olurda çocukların hepsine yetisemezsem korkusu sardı beni Allah beterinden saklasın inşallah

Merhaba,
Benim de 27-28 haftalarda o civarlara düşmüştü. Doktor yatış verdi sadece evde. Gerekmedikçe kalkmadım iş yapmadım, yormadım kendimi. Doktorum da hedef 34 demişti kontrolde her şey iyiydi. Fakat 31. Haftada su gelişiyle hastaneye yatmak zorunda kaldım. 5 gün sonra 32. Haftada da doğum yaptım
Bebeklerim kuvözde ama genel sağlık durumları iyi çok şükür. Size de doktorunuz önerdiyse ciğer geliştirici iğne vurulun muhakkak.

Bebeğin kaç günlük oldu ? Kan testi yapmamaları çok tuhaf benim bebeğim de az sarı görünüyordu yoğun bakımda kaldı mesela şuan hala sarı
Sadece gözlerinde var bizim hem çocuk doktoru hem sağlık ocağı gerek duymadı canım bilmiyorum

Kuzum sakin olmaya calis Allah korusun. Annem de deprem olunca korkmus sancilari baslamis bana hamileyken

Kızlar 36+4 3 gunluk gunde 2 hurma 2 dilim ananas yiyorum. Adacayi bogurtlen cayi da icmeye baslayacagim ve squat egzersiz gareketleri de yapacagim doktorum da yap demisti. Dogum kolay olsun diye cinsel iliski sart mi esim cok cekiniyor çünkü ben de zorlamak istemiyorum açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…