Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

canım bende göbek var karından bazı şeyleri net göremiyorlar vajinal bakıyorlar. zaten hep perinatologa gidiyorum 3 ve 4. ayda da detaylı yapıldı. çok şükür bir problem çıkmadı. inşallah bu sefer de çıkmayacak ama şimdi be de düşündüm hem bir hafta önde hem 22 artıda gidicem 23 artılarda cikacak buyuk ihtimal ben de geç mi kalırım acaba 🤔🤔

karnım da şimdi daha sivri ama yine de göbeğin var göbeğin var diyorlar
Maşallah ne güzel çıkmış göbek 🥰 ben şimdi 20.haftadayım memlekete izne gideceğiz dönüşte 24 haftalık oluyor o zaman gideceğim doktorum sorun olmaz 24.haftada da yapılabilir dedi

Ben hissedemiyorum ya 18 haftadayız. Herkes de ay daha canlanmadı mı bu diyor canımı sıkıyo. Gayet canlı aslında kalbi atıyo ultrasonda hareket ediyo. Kiloluyum ondan hissedemiyorum heralde
Evet öyle oluyormuş 24. Hafty kadar hissetmeyen varmış canın sıkılmasın sakın🫶🏼

Maşallah hamile oldugun bayağı bayağı belli oluyormuş ya benim de biraz çıktı sayılır artık bol giyiyorum pek belli olmuyor ama evde dar giyince küçük yuvarlak bı karnım cikiyo
Benim 9.haftada çıktı. iç karın hiç yok.
Ay çok tatlı 😍 benim de belli oluyor.
Bigün herkes göbek atsın göbek show yapalım 😂
Bu iki hata öncesi şimdi daha tatlı üşendim yeni cekmeye 😁
ladin19 ladin19 kesin olmamakla birlikte doktor kıza benziyor dedi, tam göstermedi bebişim.
Pembe kalp koy istersen değişirse yine haber veririm
Kız oldugu kesinlesirsevseni de bildim. Çünkü kız diye aklımdaydı hep geçenlerde sormuştum da sana kız miydi diye daha belli değil demiştin hadi bakalım.
Detaylı için 10ekime randevumu oluşturdu benim de, 22 haftalık oluyor.
7 Ekim dusundum ben de
Slmlar anneler. Bebeklerin hareketlerini artık alıyorsunuz değil mi . Bizimki başladı baya. Çok güzrl bir duygu ya özlemişim
Bugün çok tepindi 16lardan beri hissediyorum aslında ama bir haftadir çok net artık.
Maşallah ne güzel çıkmış göbek 🥰 ben şimdi 20.haftadayım memlekete izne gideceğiz dönüşte 24 haftalık oluyor o zaman gideceğim doktorum sorun olmaz 24.haftada da yapılabilir dedi
Co iyi daha geç bile alabilirim o zaan

Ben hissedemiyorum ya 18 haftadayız. Herkes de ay daha canlanmadı mı bu diyor canımı sıkıyo. Gayet canlı aslında kalbi atıyo ultrasonda hareket ediyo. Kiloluyum ondan hissedemiyorum heralde
Bende hissedemiyorum diye üzülürken bugün sanırım hissediyorum artık bence seninde yakındır hissetmen hiç üzülme. Karnında agri oluyor mu kısa süreli o bebeğin hareketleri sanırım ben kendimce öyle düşündüm. Acıtıyor biraz sonra da damar segiriyor gibi de oluyor.

IMG_2531.png
Deneyimli anneler yardım edin 🔔
Şu hırkayı beğendim ama hangi ay alsam bilmiyorum. Genel olarak tam kestiremiyorum kaç aylık alsam kıyafet diye. Şubat sonu görünüyor doğum, martta da soğuk hava devam eder. Nisanda ısınır değil mi? Kışlık kıyafetleri 0-3 ay için mi almalıyım mesela?

canım bende göbek var karından bazı şeyleri net göremiyorlar vajinal bakıyorlar. zaten hep perinatologa gidiyorum 3 ve 4. ayda da detaylı yapıldı. çok şükür bir problem çıkmadı. inşallah bu sefer de çıkmayacak ama şimdi be de düşündüm hem bir hafta önde hem 22 artıda gidicem 23 artılarda cikacak buyuk ihtimal ben de geç mi kalırım acaba 🤔🤔

karnım da şimdi daha sivri ama yine de göbeğin var göbeğin var diyorlar
Bende 22+1 de randevuyu aldım bebişte 1 hafta önden gittiği için 23. Gibi olcak daha iyi herşey daha net olur. 24. Haftaya kadar vakti var.
bende göbekli ve genel anlamda kilolu olduğumdan hamile göbeği tam belli değil gibi sizin yinede belli olmaya başlamış 😍

Bende öyle aynı 18. Haftadayım bebeğe dair bi his yok 20-21 de başlarsın hissetmeye dedi doktorum.

Yarın 18 haftalık oluyorum henüz bebeğin hareketini hissedemedim normal mi siz ne zaman hissettiniz ilk gebelik ve kiz

20. Haftadayım ben hissetmekle birlikte eşim elini koyduğunda o da hissetti yetmedi dışardan bile pıt pıt hareketlerini gördüm videoya aldım hatta :)

Yarın 18 haftalık oluyorum henüz bebeğin hareketini hissedemedim normal mi siz ne zaman hissettiniz ilk gebelik ve kiz
Merhaba benim de ilk gebelik erkek 20. Haftadayım hissetmedim gittiğimde de hep uyuyor ama doktor bi sıkıntı yok dedi belki uykucu tembeldir bizim ufaklıklar:)

X