Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar hafif hafif böbreklerimde ve kasıklarımda sancılanma var. Ama böyle üşütmüşüm de sızlama yeni başlamış gibi. Düzensiz bir sızlama. Başlangıç olabilir mi? 39. Haftaya çok yakınım. Korkumuz şu; teyzelerim ve annem sancı falan bilmeyiz biz diyorlar. Genetik facia zaten ailem 🤣 cumartesi doktor kontrolüm var. Tavsiyelerinizi bekliyorum
Benim annemin de sancısı olmazmış benim de bel ve karnımda sancı var ama arada gelip gidiyor sürekli yok yani herhalde yavaş yavaş yaklaşıyoruz

Geçmiş olsun kzum hangi şehirdesin Allah beterinden korusun tevekkül et Allaha dua et bol bol
Düzcedeyiz malum 2 yıl önce 6 şiddetinde deprem oldu onun artcıları hala sallamaya devam ediyor ara ara normalde hiç korkmam. Şuan bebeğim çok küçük diğer iki tane daha çocuğum var hepsine yetişebilir miyim diye endişe etmeye başladım...

Mahvoldum ateşi yükseliyor 40 a çıktı kan şekeri 40 a düştü mama verdik emzirdik 53 oldu ne olucak bilmiyorm
Ateşi olduğuna emin misin canım yoksa vücudu mu sıcak. Yenidoğan ateşi riskli doktora getir bebeği hemen öyle bir durumda asla evde bekleme

Eşim risklidir tehlikelidir diyor yapmak istemiyor hiç
Evet günlerden bir gün böyle eşimle tartıştım doktorlardan daha mı iyi biliyorsun doktor öneriyor artık doğum yapmam lazım sana ihtiyacım var dedim ve tartıştık o gece yattım geri kalktım sabah 5te suyum geldi sende tartış belki işe yarar 🤣

Değil canım risk olsa önermez aksine bebeği uyarmış olursunuz. Korkuyorsanız sol tarafına yatıp o şekilde yap🙏🏻
36+4 yapınca da hemen gelmez inşallah😄😄 eşim hiç gonullu degil valla birkac kez soyledim oralı olmadı ben de artık tenezzul etmek istemiyorum valla

Düzcedeyiz malum 2 yıl önce 6 şiddetinde deprem oldu onun artcıları hala sallamaya devam ediyor ara ara normalde hiç korkmam. Şuan bebeğim çok küçük diğer iki tane daha çocuğum var hepsine yetişebilir miyim diye endişe etmeye başladım...
Allah korusun kzuum korkmakta haklısın tabi bol bol oku dua et Allah kötüyü yaşatmasın birdaha 🙏

Ben de yalovadayım korkma şimdi lohusalıkla beraber psikolojimiz de bozuldu stresten oluyo canım

X