Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ah kuzum ah ben sana başta dedım dıkkat etmek gerek dıe her bende ıyıce temızlemen lazım enfeksıyon kapmasın dıe kaparsa ateşi olur buda etkı yapıyor

Ama şöyle bırsey senın kı doğar doğmaz olmuş doktor ne dedı

Ah kuzum ah ben sana başta dedım dıkkat etmek gerek dıe her bende ıyıce temızlemen lazım enfeksıyon kapmasın dıe kaparsa ateşi olur buda etkı yapıyor
Kız hiç ıslak bırakmadım altını azcık işese temizledim değiştirdim ev 27 derecenin üstünde olduğu için ince giydirdim sadece ateşi çıkmadı zaten hiç

Hamilelikte enfeksiyon geçirdin mi diye sordu ama geçirmedim ben doğumda mı oldu acaba bilmiyo onlar da
Hıc basıma gelmedı kuzum ya şuan 13 aylık 9 günlük oldu daha başimizdan gelmedı doktor ilaç verdımı kuzu'ya

38+3
Henüz catii muayenesi olmadım . Ağrılarım var. Ama nstde 1 ağrı çıktı.
Serviks 4 cm dedi. Ama bu uzunluk önemli mi??

40ı bekler diyor
Ne zaman gelecek ya :))

A adenliya nasıl oldunuz sesin çıkmadı merak ettim
Kızlar yazanlar da vardı tek tek etiket yapamadım. Ben kaç gunudr uykusuz uykusuz kalıyordum dün gece bile 1,5 saat anca uyumusum. Bu sabah kuzumu küvez havası vermeye baslamıslar bi cihazı bırakmısşar neydeydi bilmiyorum. Öğlen de fptograf atmısla borularını falan cıkarmıslar. Deniyorlar nasıl rahat nefes alıyor mu die. Cigerindeki suyu atamadı dogumda. Bugun doktorum dogumdayken olan resimlerimizi gösterdi. Bak küvezlik bebişe benziyor mu hiç ded. Dün antibiyotik baslamıslardı zatürre diye. Ben bugun taburcuyum çıkış yaptık. Bugun istedigin saate kadar kalabilirsiniz dediler. Bikaç saat sonra cıkarıp kuzumu gormeye giderim burada kardeşimin evinde kalıcaz artık eve gecmiycen

Kızlar bu arada ben cok uzun süredir dogum sancısı yasıyormusum. Dün hiç kesemediler agrıyı aynı şeyleri kaç gündür yasıyordum. 20. Haftadan beri sancı yasayınca durumu tolere sevıyem artmıs sanırım. Doktorum geceyi bile beklemedi sancılar cok aşırı artınca aksamustu aldı ameliyata aksamı bile beklemez dedi. Amlyatta da rahmim cok incelmiş baya uzun süredir sancı yaşıyormusum. Ben aslında.

Çok şükür canım bak doktor bile demiş küvezlik bile değil diye haberler güzel bence , tez zamanda kavuşun

Söylüyordun zaten canım seni de bayadır yokluyordu sancılar

Söylüyordun zaten canım seni de bayadır yokluyordu sancılar
Dün sezeryana alınırken baya neşeli girdik herşeyi bilgi vererek yapıyorlar ama amelyathane cok soguk tabi. Spinali verdiler beni yatırdılar ilk bikaç dk rahatsız ediyor uyusma gibi değilde agırlık cokuyo gibi ben sureklia ayak hareket ettiriyodum beni uyusmasan kesmeyin haaa deiodum ama üşüme de arttı bi ton örttüler üstümü arada hafif bulantı gibi falan derken bi baktım ayaklarım hareket etmıyo müthiş agır. Sonra doktorum karnımı kesmeye basladı ugrasıyo ama ben bebek karnımda hareketlenıyo gibi hissettim tatlı kıpırtı geldi hatta basladınız heralde falan dedim yok yaa daha tespit yapıyo işaretleme falanyapılıyo dedi yanımdaki uzman. Sonra benimki gak guk ıng falan hafifi hafif aglama sesleri. Ayyy şükür dedim rahatlama gözyaşım düştü orda ama anestezi etkisini gostermeye basladıktan sonra benim çene dusmeye baslamıstı ohh be dünya varmıss mükemmelsinizz e ben cok sancı cekiyonusum suan mukemmelim siz nerdeydiniz yaaa falan diyip durdum güle güle yaptılar yani. Bebişi sarıp yanagıma tuttular sonra giydirip eşime goturmusler. Ama gerçekten inanılmaz rahattım agrı acı yok oh be dünyaa varmıs dedim. Aylardır agrılıymısım heralde. En rahat anlarım o ameliyattaydıııı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…