Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar bu arada bişey sorucam ben bikaç gündür bacak krampı yaşıyorum baldırıma kramp giriyor. Karıncalanma gibi şeyler de. Hüç yaşayan var mı
Bende oldu hafta sonu gece, acıdan ağlayacaktım. Doktorum magnezyumu iki tane almamı söyledi bir tane alıyordum günde. Tekrar olmadı şükür

Kız saçmalama mecbur doğacak çocuklar

Kızlar bana ara ara üşüme titreme geliyo zangır zangır titriyorum bu neden olur ya mastit değildir heralde sürekli sağım yapıyorum ateşim de yok

Ya canım eger cumaya kadar doğurmazsak sezeryan mı olucaz biz doktoruma yarın sorucam kontrolüm var
Benimde var canım yarın randevum açılmam olmadan suni sancıyla doğuma girmeyi kabul etmem o yüzden eğer o güne kadar gelmezse bebiş sezeryana girerim ben. Suni sancıyla ilgili güzel anılarım yok bu son hafta ailevi olarak çok yıprandım buna gücümde yok. Seni doktorun zaten en doğru şekilde yönlendirir canım

Kızlar bana ara ara üşüme titreme geliyo zangır zangır titriyorum bu neden olur ya mastit değildir heralde sürekli sağım yapıyorum ateşim de yok
Lohusa teri en ufak bi yel esmesinde titretir üstünü terli asla bırakma. Memeler dolu olduğu zaman da yapıyor illa mastit olmasına gerek yok yoğun bakımda iken 4 5 kere oldu hemşireler müdahale etti bana hemen üstüme birşeyler örtüp tatlı şeyler yedirdiler

Canım ilk göz muyanesini 30.günde mi yaptınız acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…