Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
canım bebiş hâlâ kuvözde. tam 30 gün oldu bugün. göz muayenesi vardı. prematürelerde rop muayenesi denilen bir şey varmış düzenli ona gidecekmişiz. hâlâ emmeye geçemedik, ne zaman çıkacağımıza dair bir şey söylenmiyor. onun dışında ben biraz internet süremi kısıtlamaya karar verdim çünkü bu süreçte çok fazla olumsuzluk yaşadım ve yaşadıkça da internetten araştırdım (kadınlar kulübü ya da benzeri sitelerde). araştırdıkça da olumsuzluklar daha da arttı sanki. bilmiyorum benzer şeyler tecrübe eden var mı aranızda. ben baya kötü etkilendiğimi hissetmeye başladım. ondan biraz ara verdim, çok sağol merak ettiğin için 💕 umarım her şey yolundadır, bebişin de sen de iyisinizdir ❤️
İyi olmanıza sevindim kuzum bende rop muayenesine götürdüm geçen hafta ve iki kere daha bakılacakmış öyle dedi doktorumuz ilk rop muayenesine götürdük. Sende merak etme bence az kaldı artık kavuşmanıza daha ne kadar tutabilirler ki yani canını sıkma öyle olur olmaz şeyleri de okuma çocuklarımız iyi olacak inşallah benimkide kilo verdi sarılık başlangıcı dediler çok şükür iki gün önce bi daha doktora götürdük eski kilosuna geri dönmüş ama hala artı kiloya geçemedik belki diyorum küvezde biraz daha dursaydı daha çabuk toparlardı çocuk

Ayy. Ben magnezyum kullanıyorum aslında hiç yaşamıyordum kullanırken ama şimdi akşam yemege kalkıyorum bacagıma bi kramp sandalyede otururken falan kramp uyusukluk karıncalanma
Bnde magnezyumun da fayda etmedi zaten bıraktım şuan kullanmayı bacakta kramp kollarda uyuşma yaşıyorum bnde damarlar genişliyor artık iyice son zamanlar norml ama zor bir süreç

İyi olmanıza sevindim kuzum bende rop muayenesine götürdüm geçen hafta ve iki kere daha bakılacakmış öyle dedi doktorumuz ilk rop muayenesine götürdük. Sende merak etme bence az kaldı artık kavuşmanıza daha ne kadar tutabilirler ki yani canını sıkma öyle olur olmaz şeyleri de okuma çocuklarımız iyi olacak inşallah benimkide kilo verdi sarılık başlangıcı dediler çok şükür iki gün önce bi daha doktora götürdük eski kilosuna geri dönmüş ama hala artı kiloya geçemedik belki diyorum küvezde biraz daha dursaydı daha çabuk toparlardı çocuk
inşallah bundan sonrasında güzelce kilo alır canım. sarılık için de bol bol emzirmeyi tavsiye ediyorlar biliyorsun. bizimki de çok şükür 2 kilonun üzerine çıktı ama şu hortumdan kurtulup bir an önce ağız yoluyla beslenmeye geçmesi lazım. inşallah kısa sürede toparlanır. 8 eylülde babasının doğum günü var. diyorum belki babasına böyle bir hediye verir 😍

Sağlık ocağındaki hemşire magnezyum etki etmiyorsa d vitamini eksikliğinden de olabilir demişti bana 🤔 d vitamini kullanmayı kimi doktor öneriyor kimi önermiyor ama
Ben kullanıyorum. Hatta baslamadan once ölçtürdüm 1 donem fazlalıgım bile vardı dozajı ona gore ayarladık. Eksikliği daha kotü bence

O kadar minnettarım ki sana çok sağol🙏 ilkinde iki memeden toplam 60 çıktı ikinci de 30 çıktı devam edicem 2 saatte dolmadı memeler galiba 3 saatte bir yapıcam gece inşallah güzel süt çıkar 🙏
xessica xessica kızlar emzirirken nasıl olmalı peki sağım bebeğim 2 maksimum 3 saatte bir emiyor. Sütüm bugün azalmış gibi geldi bana doymadı. Arttırmak için bebeğimin emmedigi hangi aralıkta sağacağım?

Kızlar bu arada bişey sorucam ben bikaç gündür bacak krampı yaşıyorum baldırıma kramp giriyor. Karıncalanma gibi şeyler de. Hüç yaşayan var mı
2 günde bir muhakkak oluyor kuzum eşime masaj yapıyor geçiyor normalmiş kan akışının bozulmasından kaynaklı huzursuz bacak sendromu

Hem ben hem arkadaşım hemde görümcem beni doğururken görmüş ama doğurmadım😂😂
Bu gece bemde sarışın mavi gözlü bir kız bebek emzirdiğimi gördüm canım daha doğrusu emzirmeye çalıştım diliyle itti böyle 😂😂 baktım internetten yorumlara hanede küslük var barışacaksınız diyor eşimle muhatap olmuyorum ondan galiba. Ama o kadar doğurmayacakmışım gibiyim ki asla doğuracağım yorumlamadım 😂

2 günde bir muhakkak oluyor kuzum eşime masaj yapıyor geçiyor normalmiş kan akışının bozulmasından kaynaklı huzursuz bacak sendromu
Benim ilk defa oluyor magnezyuma baslamadan yatakta oldıgu olmustu ama bu hafta herşey bi garip. Gün içinde ya da akşam oluyor yemek yerken olabiliyor. İçimden kütür kütür sesler geliyo. Bazen yuruyemıyorum cğnkü çatı kemiklerim izin vermıyor

Benim ilk defa oluyor magnezyuma baslamadan yatakta oldıgu olmustu ama bu hafta herşey bi garip. Gün içinde ya da akşam oluyor yemek yerken olabiliyor. İçimden kütür kütür sesler geliyo. Bazen yuruyemıyorum cğnkü çatı kemiklerim izin vermıyor
Ben magnezyum bıraktım kullanırken oluyordu hala oluyor malesef 😔 bak bu içimden kütür kütür ses geliyor diyorum kimse inanmıyor benim bir tık kaburgalarımın oradan geliyor hatta inşallah bendedir bebekten değildir diye dua ediyorum.

inşallah bundan sonrasında güzelce kilo alır canım. sarılık için de bol bol emzirmeyi tavsiye ediyorlar biliyorsun. bizimki de çok şükür 2 kilonun üzerine çıktı ama şu hortumdan kurtulup bir an önce ağız yoluyla beslenmeye geçmesi lazım. inşallah kısa sürede toparlanır. 8 eylülde babasının doğum günü var. diyorum belki babasına böyle bir hediye verir 😍
Neden olmasın belki sürpriz yapar 😍 bak ne güzel kilosu da iyi 😇

Ay
Ben magnezyum bıraktım kullanırken oluyordu hala oluyor malesef 😔 bak bu içimden kütür kütür ses geliyor diyorum kimse inanmıyor benim bir tık kaburgalarımın oradan geliyor hatta inşallah bendedir bebekten değildir diye dua ediyorum.
yok benim eşimde duyuyor bazen aa çıt çıt etti dio. İçerde biyerden geliyo tatlı tatlı kütürtü

X