Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ben hem emzirip hem sagiyorum mastitin kıyısından döndüm emzirme sonrası sağım yapıp atıyorum buzluğa bir de çok siserlerse sagiyorum

Bebeği hastaneye bıraktıktan sonra başladı galiba süt yüzünden dediğin gibi her uyanışımda triyorum

Ama sağım yapıyorum sürekli günde 3 kere de emziriyorum daha ne yapayım
Canım oluyor ya mastit çok normal ben ilk ay olmayan duymadım nerdeyse, bende aktif emziriyordum ama oldum,göğsün sertleşmezse iyi , sertleşirse gene yaz, vücut bebeğe göre süt üretmeyi öğreniyor sonrasında olmuyor

Makina yüzünden oldu zaten yavaş yavaş artıyodu süt şimdi birden arttı 1 hafta kalcakmış bebeğim o zamana kadar idare edicem bi şey olmaz ama dimi

Makina yüzünden oldu zaten yavaş yavaş artıyodu süt şimdi birden arttı 1 hafta kalcakmış bebeğim o zamana kadar idare edicem bi şey olmaz ama dimi
Ya oda olabilir çok sağınca çok üretiyor göğüs oda mastit yapıyor, yok canım takip et ateşini göğüs sertliğini, bende 2-3 sefer yaşadım, hayatımda öyle titrediğimi hatırlamıyorum ama ilaçsız atlattım bol sağım göğüse sıcak kompres , göğüse masaj falan yapmıştım

ya bir şey soracağım bu mastit tamamen ne zaman geçer? ben mastit oldum memem kıpkırmızı oldu, ateşim 37,6 filandı aşırı yükselmedi. doktora gittim 6 tane antibiyotik iğne ve bir kutu da antibiyotik tablet verdi. hepsini kullandım bitirdim. memedeki sertlik hafif yumuşadı ama sağdıktan 2 saat sonra hemen sertleşiyor ve hafif kızarma oluyor. sürekli masaj, duş, soğuk lahana şeklinde uzun bir ritüele dönüştü sağımlarım. artık baya yorucu olmaya başladı, neyi yanlış yapıyorum anlamıyorum gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…