Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ben de şaşırdım onca zaman kilo almayıp almayıp birden 600 gram alması saçma geldi daha önceki gidişimde de 1800 gramdı
Bana bütün doktorlar belli bi haftadan sonra artık kilo ölçmek anlamsız dediler. Bide hani bu son haftaşarda bebek agzını yuzunu degiştiriyo gülüyo falan ya. Onları goremememiz lazımmış su ne kadar fazlaysa o kadar net olurmus son haftalarda da suyun oransal olarak o kadar cok olmaması lazımmış. Yani görüntü netliği beklememek lazımmış. Bazı takipe ettigim doktorların acıklaması boyle. Ünternette dolanan fotografların büyük cogunlugu problemli durumlarda cekilenlermiş. Üzülmeyin goremedik die kilosunu ölçemedik die. Benim doktorum da artık yuzunu goreyim die bekleme dogunca gorucez cok zor artık dedi

Evet sağlıklı olsunlar inşallah ama kilosunun az olmasının da sarılığa sebep olabileceğini söylemişti o yüzden gerilmiştim 2 kilo dediğinde şimdi 2600 iyi kilo aldırmışsın dedi
Bence de gonlunu rahat tut emme refleksi geliştiyse hüç sıkıntı olmaz. Fare gibi dogup sarılık olmayan benişler varr

Yüzünü görmek istesem de göstermiyor zaten bizim kız ya eli ya ayağı hep yüzündeydi bugüne kadar doğunca göreceğiz kendisini. Kilo konusu umarım öyledir o dönem çok kafama takmıştım gerçi şimdi 2600 olmuş deyince rahatladım ister istemez

Her akşam gecenin yarısı uyancam eşimi kalk doğuma gidiyoruz hayaliyle uyuyorum ama tık yok
Bende hıc o hayal yok şuan hastaneye arabayla ıkı saat uzaktayım kesın yolda doğum yaparım dıe korkuyorum desem yerıdır

2600 kaçıncı haftadaydı acaba benim 35. Haftada 2050 gramdı doktor çok az 2500 ancak doğar böyle giderse dedi dün gittiğimde 36+1 de 2600 olmuştu.
Canım 35+5 de 2600 dü, benim ilk bebeğim iriydi aynı doktora gidiyorum bu öyle olmaz iri değil normal ama küçükte doğmaz dedi, senin ki de gayet iyi yani 36+1 de kaç olacak ki 3 olsa iri derlerdi daha 4 hafta var 40 hafta dersek bi yandan da son haftalar haftada 250 gr bile alıyorlar kaldı ki 500 gr almış senin ki

Öyle zaten canım son haftalar anlaşılmıyor ki yer kalmıyor ölçecek, benim son 3 hafta hep 3600 ölçtü ama dedi ki 3.5 Dan aşşağı doğmaz 4 te doğabilir, 3.9 doğdu

Öyle zaten canım son haftalar anlaşılmıyor ki yer kalmıyor ölçecek, benim son 3 hafta hep 3600 ölçtü ama dedi ki 3.5 Dan aşşağı doğmaz 4 te doğabilir, 3.9 doğdu
Benimde 2 gün once devlette kontrol vardı 2800 ölçmüştü 36+4 te 3100 dogdu. 2 gunde 300 gram almamıstır bide hep dogdugunda daha az doguyo derlerdi.

Geldim kızlar... Bebişim çok iyi çok şükür , sezeryan nda çok iyi geçti ama benim çok ağrım var ipne yapıldı yine geçmedi , ücretli ağrı kesici pompası varmış onu taktılar o iyi geldi ama yinede ağrım var sadece hafifledi. Süt bi damla falan geliyor bebiş de bi iki kez anca tuttu mama verdiler ö yüzden çok uykucuyuz hiç uyanmıyor

Allah analı babalı büyütsün. Saglıklı kuzucuk olsun göznüz aydın :)

Kızlar ben daha 35+2 deyim nasipse tam eylül annesi olacağım bugün doktor 3100 gram civarı dedi bana çok iri geldi ama bişey de demedi karnım küçücük aslında hatta doktor da karnın küçük ama bakılınca içerde işler gayet yolunda dedi. Normal doğum olmayacak zaten ama ne bileyim bence tombiş olmaları da iyi bişey değil gibi

Gözün aydın kzum sütün gelecektir Allah'ın izniyle kndin bir toparlan bol bol emzirirsin bebsini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…