Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benim de en son 9 Eylül dedi doktorum. Şuan 38+2 yim. Kızçemin kendisinin gelmesini bekliyoruz. Doğum kendisi başlamazsa 9 Eylülde serum veya ilaçla başlatcaz dedi

Çok heyecanlı 😍😍😍 İnşallah hayırlısıyla gelir biz 38+2 yi falan göremeyeceğiz öyle duruyor. 😀

Yeni doğum yapan ve yapacak arkadaşlarım sağlıkla büyütün bebişleriniziiiii👩‍🍼🫠. Darısı biz bekleyenlerin başına inşallahh🤲🏻. Uygulamaya göre benim daha 33 günüm var, normal doğum olursa en son ben doğurcam galiba , doğurup gitmeyin beni yalnız bırakmayın burda😂
Bende varım merak etme tek kalmassın

Bilgilendirme için teşekkürler 🫠😇 peki ciğer gelişimi ne zaman tamamlanıyor? 34+0 da mı, 35+0 da mı acaba?
35 te gelişmiş bi cigerle dogan cocuklar da var 34 te küveze girmeyenler de. Zaten herşeyi kesin bilseler hiç bekletmeden alırlardı cocukları. Ama bana doktor 36-40 haftada dogan cocukların küveze girme olasılıgı aynı demişti. 40. Haftada küveze gürebilir subyutar enfeksiyon olur

35 te gelişmiş bi cigerle dogan cocuklar da var 34 te küveze girmeyenler de. Zaten herşeyi kesin bilseler hiç bekletmeden alırlardı cocukları. Ama bana doktor 36-40 haftada dogan cocukların küveze girme olasılıgı aynı demişti. 40. Haftada küveze gürebilir subyutar enfeksiyon olur
Çok teşekkür ederim 🙏

2600 kaçıncı haftadaydı acaba benim 35. Haftada 2050 gramdı doktor çok az 2500 ancak doğar böyle giderse dedi dün gittiğimde 36+1 de 2600 olmuştu.
36+3 de bıze 3200 dedı doktorumuz kılosu onemlı degıl yeterkı saglıklı doğsun lar yeter

36+3 de bıze 3200 dedı doktorumuz kılosu onemlı degıl yeterkı saglıklı doğsun lar yeter
Evet sağlıklı olsunlar inşallah ama kilosunun az olmasının da sarılığa sebep olabileceğini söylemişti o yüzden gerilmiştim 2 kilo dediğinde şimdi 2600 iyi kilo aldırmışsın dedi

X