Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Anne karnındaki 1 gün dışarıdaki 1 haftaya bedel lafları kafamda dolanıyor hep. Sanırım doğumdan çok korkuyorum ve ileri atmak istiyorum ben ya.
Artık zamanında dogum haftasındayız hiç problem değil. Anne karnında da sıfır risk deil. Ani bebek ölümü bebek stresi kordon sıkıntısı kakası falan ay cok şey var yaaaa

Artık zamanında dogum haftasındayız hiç problem değil. Anne karnında da sıfır risk deil. Ani bebek ölümü bebek stresi kordon sıkıntısı kakası falan ay cok şey var yaaaa

Aynen öyle doktor da aynısını söylüyor.

Bugün muayenem vardı 36+0dayım. Bu hafta rahim ağzını yumuşatıcı yiyeceklere başlamamı tavsiye etti, önümüzdeki hafta da hareketlere başlarsın dedi. Yürüyüş zaten fix. Çanlar çalıyor artık iş ciddiye bindi

Ama sanırım bu yiyecek ve hareketlere başlama mevzuu biraz da bebişin gelişimine göre söyleniyor. O yüzden doktorlarımızın tavsiyesinden çıkmayalım aman.

Benim de 36+2 dün doktor artık hareketler biraz azalabilir endişe etme dinlendiğin sakin bir anında sol tarafına uzan 2 saat içinde 10 hareket hissedebiliyorsan sorun yok demektir dedi

Yeri daraldığı için sanırım. Cuma günü nstye koştum hareketleri çok hissedemediğim için, kızım çok hareketli çıktı ama benim hissettiğim çok çok azdı. Doktorum artık normal dedi.

Kuşum bende çok az hissediyorum eskisine göre ama arada bildiğin kemik sesi gibi sesler geliyor doktor normal diyor.
Kızlar bende normal olduğunu düşünüyorum dünden beri takipteyim asla 0 değil ama kesinlikle azaldı( ama genede randevu aldım yarın bi giricem ultrasona) , önceden sanki dönerdi bi o yana bi bu yana yaslanır gibiydi, 2-3 gündür kıpırtı şeklinde ve bazen de hıçkırık ama son haftalar olunca insan endişe ediyor, birde kalça ağrım çok arttı ya sağa yatıyorum sağ sanki dayak yemiş gibi, sol yatıyorum solda 20 saat uyumuşum gibi, bi de küçük bebek evde en zoru onla hakkıyla ilgilenemiyorum diye vicdan azabı, Ay hayırlısıyla kucağa alaydık kızlar valla gebeliğin son 1 ayı en zoru bence

Evet kalça agrısı bende de basladı sola yatıyor sol taraf saga yatıyorum sag taraf. Kemik cıtırdaması gibi sesler bazen o kadar hareket edemiyorum ki oturamıyorum giyinemıyorum. Kasıklarımda inanılmaz bi basınç oluyor

Ben bu gece inan yatamadım ya ne tarafa yatsam rahatsız oldum , çokta kilo almadım aslında ilkine göre ama çok ağrılı oldu bu son ay

Ben 36+0 ım şuan.
Doktor 38 demişti eşim 9 eylül olsun dedi 37+6 olarak ayarlandı. Ufak mı olacak diye endişeliyim. Doktor 38 i geçirmiyorum dedi.
Benim de en son 9 Eylül dedi doktorum. Şuan 38+2 yim. Kızçemin kendisinin gelmesini bekliyoruz. Doğum kendisi başlamazsa 9 Eylülde serum veya ilaçla başlatcaz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…